Şimdi Ara

DİZEL İÇİN HANGİ İSTASYON....?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
3.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıktanda anlışılağı üzere yakıt alırken hangi istasyonu tercih etmeliyiz...?

1.Shell

2.Opet

3.Full

4.Po

5.Total

6.Bp

7.Türkpetrol

8.Alpet

9.Akpet

• Cok kez verildi hatta anket bile yapildi ilk tercih total sonra po

Benim siralamam bu
  • Shell den alıyorum fakat daha az yol yapıyorum sanki. yakında bir arkadaşım bp den alım yapıyor arada 150 km gibi bir fark oluyor...
  • TOTAL
  • 15 bindeyim, hep OPET ten aldım.
  • Kilometre 3.300,Aracın garantisi ve şahsen kalite ve hizmetten memnun olduğum için Opet'den alıyorum mazotu.
  • total;)
  • motora göre değişiyor, ben en iyi verimi shell v-power dieselden aldım, opette duman da fazla,ses de
  • Shell Gtl
  • Son iki depoyuda totalden alıyorum çok memnunum ondan sonra opet gelir.Yani fransızlar bu işte iyi ama ilk tercih TOTAL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Braunschweig

Son iki depoyuda totalden alıyorum çok memnunum ondan sonra opet gelir.Yani fransızlar bu işte iyi ama ilk tercih TOTAL

+1
  • Ben son bir senedir full'den alıyorum, şimdiye kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiyem size yakın olan güvenilir olanını tercih etmeniz.
  • Aklı kelden,mazotu Shell'den alacaksın.
  • cdti motor, öncelik BP, sonrasında PO
  • 1 numara

ve burjuva yakıtı olan GTL
  • Ben fullden alıyorum devamlı, motoruda yakıt sorunlarına karşı garantilediler.Bakalım şimdilik 8 bin km oldu sayılır araç bir sorun yok.Bişey olursa kafalarını kırarım ama
  • Hangisi bonus karta kampanya yaparsa o
  • shell alacaksın

fullden kesinlikle almayacaksın.
  • Gtl aldıktan sonra üstüne biraz daha para ekleyin benzin alın arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

Shell den alıyorum fakat daha az yol yapıyorum sanki. yakında bir arkadaşım bp den alım yapıyor arada 150 km gibi bir fark oluyor...

150 km fark ciddi bir rakam, istasyon farkı olur tabi de biraz da sürüş tarzı bu rakamı ortaya çıkarmış olabilir bence.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.