Şimdi Ara

Dizel + 1.6 motor + otomatik + SUV + 70 bin tl butce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandir bakiniyorum ancak bu ozelliklerde arac memleketimizde pek yok peugeot 2008 ve captur diyeceksiniz ama b sinifi hb lerin az yukseltilmislerine o parayi vermek vijdana ters :)
    Peugeot 3008 diyeceksiniz suva benzer yani yok daha cok mpv gibi.
    Ben mi bulamiyorum yoksa memleketimizdeki arac firmalari hep beraber olmuslar 2.0 altina otomatik vermiyorlar illa lpg tak diyorlar
    Qasqai 1.5 1.6 motorlari var hoop bakiyorsun otomatik 2.0 da fiat 500 x bakiyorum hoop otomatik benzinde.
    2.0 motor alayim diyorum 2007 model aracin vergisi 1200 tl ...
    Anlamlandiramadigim durum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuscu -- 19 Ekim 2016; 22:08:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne gerek yüksek araca başka araçlar bakın, o fiyatlara gerçek bir suv zaten bulamazsınız.

• Hem cam kenari hem en onden hem de ucuz bilet olacak? Yok oyle bi dunya.

• Çok saçma gelicek ama 2016 citroen c4 cactus 1.6,peugeot 3008 diyecektim ama istemiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArcherAngel -- 19 Ekim 2016; 22:22:07 >
  • Qashqai dizel otomatik 1.6 var ancak eski kasada cok nadir bulunuyor. 4x4 olani da ayni sekilde kasa degismeden once geldi ama piyasada pek yok.

• yeni vitara 4x4 benzinli 6,7 litre şehir içi yakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biz -- 20 Ekim 2016; 3:24:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

Hem cam kenari hem en onden hem de ucuz bilet olacak? Yok oyle bi dunya.

Dizel + 1.6 motor + otomatik + SUV + 70 bin tl butce konusunu başlattı (9 sa. önce) 60.000 tl civarı 2.el otomatik köy arabası :) konusunu başlattı (22 gün önce) Sifir 60 bin tl civari en iyi f/p aile araci konusunu başlattı (6 ay önce) 20 bin civari kirsalda kullanilacak araç konusunu başlattı (6 ay önce)

Troll was born

• captur olabilir
  • 2007 Captiva

• Dizel olsun istiyor.
    Otomatik olsun istiyor.
    SUV istiyor.
    Bunlar için bütçe son derece düşük.

Bir de bunların üstüne bu bütçeyle önerilebilen araçları da beğenmiyor.

Söyleyelim Borusan'a, 1.6 dizel otomatik RR Evoque yaptırtsın Land Rover'a, sana da 70 bine versinler.

• Yardimci olmaya calisan arkadaslari tenzih ederek soyluyorum
    70000 tl az para degil belki 2-3 sene once sifira bu ozelliklerde araclar aliniyordu
    70000 tl bir memurun 35 aylik kazanci
    Bu ulkede bu kafayla insan cok oldukca ben olsam bende zam yaparim az bile. Elin avrupalisi 250 dolara 6-7 yillik golfe binsin 3.0 4.0 motor araclarla gezsin bizim insanimiz 1.6 hesabi yapsin 70000 tl az desin....

• Piyasa bu fikir veriyorlar beğenmiyorsun sorma o zaman

• Walla hocam o isteğe ebemin donunu vermezler Hem oto+hem dizel+hem 1.6 way anam vay...

• kamera nerede?
  • Olaya bak, 20.588 euroya dizel otomatik suv arıyor adam.
  • 0 km alamazsın. Gidio ikinci el Captiva alacaksın. 4X2 bineceksin işte. 1.6 Dizel otomatik o paraya ancak Yeti alırsın. O da 4X2.
    Şikayete gerek yok, bir daha ki seçime oyunuzu vermeyin. Bu vergileri biz forumca almıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalavun

0 km alamazsın. Gidio ikinci el Captiva alacaksın. 4X2 bineceksin işte. 1.6 Dizel otomatik o paraya ancak Yeti alırsın. O da 4X2.
    Şikayete gerek yok, bir daha ki seçime oyunuzu vermeyin. Bu vergileri biz forumca almıyoruz.

İkinci el hocam 2005 modele kadar kmsine gore dhsecegim zaten. Yeti bulabildim sadece dizel otomatik. Baska alternatifler icin sordum ancak arkadaslar cok yanlis anladi trolluge kadar dustuk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.