Şimdi Ara

diyetimin 3. günü ve bittim ben

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Takma kafaya az daha devam et sana 0 km bi karı buluruz
  • Ya artık istediğimi yemek istiyorum.Böyle koskoca patates kızartmasına elimi daldırıp ağzıma tıkayıp onun üstüne kola içmek istiyorum.Şu an gidip çikolatalı muzlu pasta alıp koskoca bir pastayı tek seferde yemek istiyorum , 1 paket makarnayı soslayıp yemek istiyorum.İki paket cipsi karıştırıp hayvan gibi yemek istiyorum.Ya keşke bir yolu olsa istediğini yiyip kilo almamanın.
  • fourleafclover25 kullanıcısına yanıt
    sus gözünü seveyim sus. Mcdonalds'tan burger kingten 3 kişilik menü alıp klimanın altında film izlerken yemek istiyorum üstüne milkshake yada maraş dondurması veya antep baklavası(antepliyim bugün baklavacıya girdim mecburen) dayanamıyorum laaan sokarım diyetine
  • Hocam kaç kilosun yaş kaç?
  • diyetimin 3. günü ve bittim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zirve011 -- 2 Ağustos 2017; 19:49:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fourleafclover25

Hocam kaç kilosun yaş kaç?

yaş 21 kilo 82 boy 176 kas miktarı 60 yağ miktarı 19 ama iç yağlanma olduğu için ve yağlarım göbek kısmında biriktiği için diyet yapıyorum. Bölgesel zayıflamaya yönelik diyet şimdiden göbeğim küçüldü bile ama dayanamıyorum cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

canım sadece fast food çekiyor şöyle hamburger patates acı sos sarımsaklı mayonez ahhhh canım yanıyor lan canım yanıyor

• Düzgün bir liste uygula ara öğün falan ye. Aç kalmadan zayıflarsın.
  • çare nofap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Techno Viking

Düzgün bir liste uygula ara öğün falan ye. Aç kalmadan zayıflarsın.

hocam açlıktan ziyade aç gözlülük var onu durduramıyorum yoksa şu anda midem kazınmıyor
  • Hocam 1-2 hafta eğer dişini sıkarsan eğer,yememeye alışıyor insan.
    Günlük 2.5 ekmekten 3 dilime düşüren bende bile oluyorsa sende de olur.
    Yani bende öyle oluyor en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaFLooBrect

Hocam 1-2 hafta eğer dişini sıkarsan eğer,yememeye alışıyor insan.
    Günlük 2.5 ekmekten 3 dilime düşüren bende bile oluyorsa sende de olur.
    Yani bende öyle oluyor en azından.

inşallah hocam
  • Takam kafana hocam 1 hafta sonra canin istememeye başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNickMan

Takam kafana hocam 1 hafta sonra canin istememeye başlıyor

inşallah hocam
  • bu sene mezuna kalıp tekrar hazırlanmıştım . kilo aldım evde tabi. 1 ayda 5 kilo verdim 79,5 falanım şuan. çok fazlam yok ama yine de vermeye devam edeciğim 2-3 kilo daha. ayrıca diye gözüyle bakmıyorum hayat tarzı yptım. cips vıcık vıcık yağlı fabrika ürünü ve midemi bulandırıyor. önceden fast food yemezdim . sadece ptts kızartması onda da arada nadir birkaç tane alıp yiyorum o kadar . akşam ekmek yok. sabah 1 dilim onun sebebi de yumurtayı ekmeksiz yiyemiyorum. bol su . akşam da yürüyüş. bu kadar . ekmeği kesebiliyosan tamamen kes

ayrıca et canın çekiyosa ye zarar değil ki protein sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanjayra -- 2 Ağustos 2017; 20:20:18 >
  • 7 ayda 27 kg verdim.

Ama bir yerden sonra acıktığından değil canın istediği için yemek istiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

7 ayda 27 kg verdim.

Ama bir yerden sonra acıktığından değil canın istediği için yemek istiyorsun.

şu anda o durumdayım işte
  • olaya diyet diyerek bastan kaybetmissin zaten hamburger patates kizartmasi falan normalde yememen gereken seyler zamaninda 2 tane whopper menu gomerdim simdi burgerin onunden gecerken midem bulaniyor.
  • AdReNaLiN.int kullanıcısına yanıt
    bende böyle her hafta yiyen birisi değilim yazım 4-5 kere kışın 6-7 kere yerim yani ayda 1 kere falan. ama bazen canım aşırı çekiyor işte.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.