Şimdi Ara

Diyelim ki cebinizde 2500 TL var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar, tecrübeli arkadaşlardan fikir almam Son derece önemli. Cebinizde 2500 tl olsaydı, yarın gidip bir ürün almak isteseydiniz, hangi marka ve hangi modeli tercih ederdiniz. Değerli fikirlerinizi esirgemeyin şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TV yi 50 yaş üstü insanlar izleyecek. Önemli olan resim kalitesi ekran boyutu ve tasarımı arkadaşlar.

• +1

Bende aynı durumdayım

• Bilgili bir arkadaş bizi bu dertten kurtaracak arkadaşım. Bu arada +1

• Oncelikle hangi ekran boyutu onu belirtmelisin.Ayrica 4k mi hd mi onu da.50 yas uzeri oldugu icin 2.si pek onemli degil galiba:))) Ben sahsen bulabilirsen 2500 den daha asagi bulabileceğiniz samsung 48h6470 kesinlikle öneririm. Ozellikle renklerdeki canlilik mukemmel...

• Indir imde olan 2530 tl 48ju6470 i alirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakmen274

Oncelikle hangi ekran boyutu onu belirtmelisin.Ayrica 4k mi hd mi onu da.50 yas uzeri oldugu icin 2.si pek onemli degil galiba:))) Ben sahsen bulabilirsen 2500 den daha asagi bulabileceğiniz samsung 48h6470 kesinlikle öneririm. Ozellikle renklerdeki canlilik mukemmel...

Aslında 4k olup olmaması çok da önemli değil diyordum ama sorduğumda 4k olsun tabi dediler, bizim Ellilikler :) 47 inç ile 50 inç arası olabilir... 3d olmasa da olur... Acaba bizimkiler abartıp, illa 3D olsun derler mi??? Yok yok, bunu sormayacağım... Sorarsam 3D kesin olsun derler şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Indir imde olan 2530 tl 48ju6470 i alirdim.

Güzel fiyat, güzel tavsiye.... Mümkünse bir link rica edebilir miyim? Nerden alayım? +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

quote:

Güzel fiyat, güzel tavsiye.... Mümkünse bir link rica edebilir miyim? Nerden alayım? +1

Yazmayı unutmuşum bir kaç gün önce 2530 tl idi şimdi 2700 tl gidip isteyin teknosadan o fiyata verebilirler,rica edin.

• quote:

quote:

quote:

Yazmayı unutmuşum bir kaç gün önce 2530 tl idi şimdi 2700 tl gidip isteyin teknosadan o fiyata verebilirler,rica edin.

İlgin için teşekkür ederim... İndirim isteyelim olmadı, hafta sonu indirimine girmesini bekleriz.... :)
  • quote:

quote:

Oncelikle hangi ekran boyutu onu belirtmelisin.Ayrica 4k mi hd mi onu da.50 yas uzeri oldugu icin 2.si pek onemli degil galiba:))) Ben sahsen bulabilirsen 2500 den daha asagi bulabileceğiniz samsung 48h6470 kesinlikle öneririm. Ozellikle renklerdeki canlilik mukemmel...

Aslında 4k olup olmaması çok da önemli değil diyordum ama sorduğumda 4k olsun tabi dediler, bizim Ellilikler :) 47 inç ile 50 inç arası olabilir... 3d olmasa da olur... Acaba bizimkiler abartıp, illa 3D olsun derler mi??? Yok yok, bunu sormayacağım... Sorarsam 3D kesin olsun derler şimdi :)

Akilli kumandada zorlanacaklarini dusunerek 48ju6570 yerine 48ju6470 almalisin.48ju6570 kavisli ekran yaslilarin hosuna pek gitmez heralde"))) 48ju6470 2400-2500 arasinda kapmpanya donemleri oluyor.Onu bekle ve kacirma derim

• quote:

quote:

quote:

Akilli kumandada zorlanacaklarini dusunerek 48ju6570 yerine 48ju6470 almalisin.48ju6570 kavisli ekran yaslilarin hosuna pek gitmez heralde"))) 48ju6470 2400-2500 arasinda kapmpanya donemleri oluyor.Onu bekle ve kacirma derim

+ çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.