Şimdi Ara

divx vod registration yapan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
16.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • divx vod registration yapan? arkadaşlar bunu yapan warmı yada yapsak ne işe yarıyo bilgi werrmisinz forumda araştrdım bulamadım ama.

• o sanırım divx formatlı fılm kıralama falanda gerekıyor, dikkat et evdekı divx playerlarda bile 30 liralıklarda bile olan birsey bende anlam veremedım:D

umarım ilerde divx fılm ıcın sınırlama falan getırmez ps3 :D
    olur mu olur valla ben sony den korkmaya basladım, zaten kıramadılar daha ps3 ü
  • Çok ilginç
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyurtlu

divx vod registration yapan? arkadaşlar bunu yapan warmı yada yapsak ne işe yarıyo bilgi werrmisinz forumda araştrdım bulamadım ama.

Divx.com'a ücretsiz üye olduktan sonra, siteden güncel "Divx Player" ı indiriyorsunuz (codecleri de iniyor). Programı kurduktan sonra divx player'daki "Tools" menüsü altından -sanıyorum- "User Accounts"a girerek üye adını ve şifreni yazmak gerekiyor. Daha sonra yine tools menüsü altındaki "Device Manager"a girip "Register Device" tıklanıp SONY seçildikten sonra PS3'ündeki kodu ve alete vermek istediğin adı yazıp next demek gerekiyor. Bu işlemler sonuncada PS3'te oynatman gerektiği söylenen 3 mb'lık bir video oluşturuyor. O videoyu isterseniz cd/dvd'ye yazdırın, isterseniz usb belleğe atarak PS3te oynattınca işlemin gerçekleştiğine dair bir onay alınıyor.

Bu işlemleri ben gerçekleştirdim ama bu özelliği kavrayamadığım için nasıl ve nerede kullacağımı bilemiyorum maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeyds -- 6 Aralık 2008; 18:17:24 >

• işte önemli olanda yaptıktan sonra bize ne kattığı boşuna uğraşmıcam yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyurtlu -- 8 Aralık 2008; 4:06:34 >
  • bende bu yazılanları okuduktan sonra yapmayı denedım vede yaptım ve sonrasında da ps3 u pc ye paylasımlı olarak bagladım heroes dızısını attım paylasım klasorune dıvx player goruntu olarak daha net gosterıyor. indırılen divx 6.8.2 versıyonunun full hd destegı oldugu ıcın hd tv lerı olanlarda dıvx ler daha net ve guzel cıkar normal tv lerde bıle cok net oluyor . bunun dısında ne ıse yarıyor bu yuklemenın orasını bılmıyorum. ayrıca altyazıları yıne gormuyor.:(
  • quote:

Orjinalden alıntı: zack06

bende bu yazılanları okuduktan sonra yapmayı denedım vede yaptım ve sonrasında da ps3 u pc ye paylasımlı olarak bagladım heroes dızısını attım paylasım klasorune dıvx player goruntu olarak daha net gosterıyor. indırılen divx 6.8.2 versıyonunun full hd destegı oldugu ıcın hd tv lerı olanlarda dıvx ler daha net ve guzel cıkar normal tv lerde bıle cok net oluyor . bunun dısında ne ıse yarıyor bu yuklemenın orasını bılmıyorum. ayrıca altyazıları yıne gormuyor.:(

kardes eminmisin? yani goruntude netlesme olabilirmi sence?

bende yapayım oyle birsey varsa, full hd lcd var işe yarasın ps3 divx konusunda bari:D
  • bence bs player dan daha net gosterıyor cunku dıvx 6.8 versıyonunu ılk pc ye yukledıgımde bana full hd 1080p destegı ıcın patch yukletmıstı ve dıger dıvx oynatıcılardan daha net goruntu almıstım 2 aydan berı sadece bu programı kullanıyorum sony e yukledım gercekten cok net goruntu ıle karsılastım ah keske bıde alt yazıları gorseydı daha ıyı olacaktı ama ınsallah yaparlar.suankı versıyonu 6.8.5
  • quote:

Orjinalden alıntı: zack06

bence bs player dan daha net gosterıyor cunku dıvx 6.8 versıyonunu ılk pc ye yukledıgımde bana full hd 1080p destegı ıcın patch yukletmıstı ve dıger dıvx oynatıcılardan daha net goruntu almıstım 2 aydan berı sadece bu programı kullanıyorum sony e yukledım gercekten cok net goruntu ıle karsılastım ah keske bıde alt yazıları gorseydı daha ıyı olacaktı ama ınsallah yaparlar.suankı versıyonu 6.8.5

anladım kardes, peki kısaca anlatırmısın nasıl yapılacagını?

birde benım elimde toshina dvd recorder var 1080p upscale ozellıklı, bunada yuklesem en azından iyilesme olabılırmı sence?

tekrar tesekkurler...
  • altyazıyı 3 dk de pocketdivxencoder yada tsmuxer ile gömün.
  • kagan kardes bıraz gec olacak ama soyle anlatayım bende bu adrestekı vıdeoyu ızleyerek yaptım adres :https://vod.divx.com/ps3.php . zaten ps3 un browser ından baslayarak sana neler yapman gerektıgını gorsel olarak anlatıyor.
  • Ben bu vod registration'u benim LGdv600H dvd player'a yapmaya çalıştım ama ne yaptıysam alet o onaylama videosunu oynatmıyor. Cd'ye yazdım, usb belleğe koydum, 4-5 farklı registration yaptım ama ı-ıh. Olmuyor. Mkv bile oynatabilen bi alette dvd'ye mahkum olmak gerçekten çok sinir bozucu.
  • selam arkadaşlar benim anlam veremediğim bir konu var buradan paylasmak istedim. Kullanmakta olduğum LG 50PT351 model plazma tt var. Dün menüsünü karıştırırken gördüm vod.divx.com web adresine giderin diyor ve vermiş olduğu key numarası ıle oraya üye olmamı istiyor. Buraya üye olan arkadaş varmı? Üye olduğumuzda bize ne kazandıracak? Cevaplarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostie

quote:

Orjinalden alıntı: eyurtlu

divx vod registration yapan? arkadaşlar bunu yapan warmı yada yapsak ne işe yarıyo bilgi werrmisinz forumda araştrdım bulamadım ama.

Divx.com'a ücretsiz üye olduktan sonra, siteden güncel "Divx Player" ı indiriyorsunuz (codecleri de iniyor). Programı kurduktan sonra divx player'daki "Tools" menüsü altından -sanıyorum- "User Accounts"a girerek üye adını ve şifreni yazmak gerekiyor. Daha sonra yine tools menüsü altındaki "Device Manager"a girip "Register Device" tıklanıp SONY seçildikten sonra PS3'ündeki kodu ve alete vermek istediğin adı yazıp next demek gerekiyor. Bu işlemler sonuncada PS3'te oynatman gerektiği söylenen 3 mb'lık bir video oluşturuyor. O videoyu isterseniz cd/dvd'ye yazdırın, isterseniz usb belleğe atarak PS3te oynattınca işlemin gerçekleştiğine dair bir onay alınıyor.

Bu işlemleri ben gerçekleştirdim ama bu özelliği kavrayamadığım için nasıl ve nerede kullacağımı bilemiyorum maalesef

ya cildirmak uzereyim sony 3d tvmiz var 117 ekran , KDL-46EX720 ama bir turlu kayit ettiremedim!

dedigin gibi televizyonun ismini yazdim kodu yazdim , sora next dedim 3 secenek var 3uunude denedim olmadi 1. divx 2. divx hd 3. divx hd plus bnlari sectikten sonra herhangi bir video seciyorsun o convert ediyor donusturuyor sora flasha atiyor , flashida tvye takiyorsun oynatiyor ama TVde DivX(R) VOD kayit yerne gelince hala tvnin kayit ettirilmesi gerekmektedir diyor! yani olmamis!

• Beyler yapmayin allah askina, ne alakasi var bunun goruntu kalitesi ile. Bahsedilen adreste cihazinizi onaylatmak sadece para ile satilan sertifikali divx filmleri oynatmak icin gerekli. Hanginiz parayla divx film satin aliyor? Gereksiz bisey.
  • görüntüden kastımız zaten divx playerın gösterdiği görüntü kalitesi ki o divx player'ı ps3'e değil pc'ye kurarak paylaşımlı olarak izlettiğinde verdiği görüntü kalitesi ve o programın ps3 ile uyumlu olmasın manasında. Sonuçta wmp ile yada başka program ile de görüntü alınabiliyor fakat bu programın iyi olduğu anlamı..

ekleme :http://forum.donanimhaber.com/m_39734177/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39734177

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 17 Şubat 2012; 16:27:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.