Şimdi Ara

divx

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar nasılsınız ben bişey sorucam divx yükledim codecli avi uzantılı bir mpeg açtım fakat oynama hızı çok yavaş 1 saniye 5saniyede geçiyo sanki menüde hızla ilgili bişey bulamadım bi yardımcı olurmusunuz nasıl normal haline dönecek bu

• sistem ney
    en büyük bjk
  • ewt sistemin divx oynatmak için yeterli değilse bu tip problemler çıkabilir sitemini söylersen daha iyi olur

Toruna miras bizimkisi,
    Al degil mor degil,
    siyah beyaz bizimkisi.
    Ofke degil ,kin degil
    Yalniz sitem bizimkisi,
    Alismak kolay degil,
    Zor sevda bizimkisi
    Cile degil ,hasret degil
    Bosverisin uzer bizi,
    Sampiyonluk, kupa degil
    Senin askin bizimkisi.
    Kus degil, serce degil
    gozumuzun bebegi'
    Yerde yatan hic degil
    Karakartal bizimkisi
    Sergen degil, ilhan degil
    Gonlumuzun dilegi'
    Olumune BESIKTASLI
  • sistem ne?ayrıca işletim sistemi ne ve kodek olarak ne kurdun?
    filmi cd en mi yoksa hdd den mi izliyorsun?media playerda mı yoksa divxplayerlar la mı açıyorsun dosyanı?
  • divx leri bsplayerle açmayı dene ama sen 5 kat yavaş demişsin böyle olmaması gerek
    bide film akıcı bi şekilde yavaşmı yoksa takıla takıla mı ilerliyor...
  • abicim div-x izlemek için minimum ne işlemci gerekiyo BUGÜNE KADAR KİMSEDEN CEVAP ALAMADIM!!!
  • @thenight
    çünkü öyle birşey yok..kullandığın kodeklere,bilgisayarının durumuna bağlı olarak değişiyo.
    ama ben celeron 900 den aşağısını ve p3 600 den aşağısını tavsiye etmiyorum.
  • ok baba buda yeterli bizde pent. 733 alalım bari yaw yada ben eniyisi bi upgrade yapiyim gerçi bu seferde vaktim olmicek ama napsam neyse boş konuştum
    sağol necroshine eyvallah
  • benim amd500 de bal gibi oynatıyordu ama sen yinede cel 1000 falan al çünkü benim anlamadığım birçok şeye göre değişebiliyomuş...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.