Şimdi Ara

Divinity: Original Sin 2 (2017) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
18
Favori
26.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun gerçekten çok keyifli ancak her diyalogu okumak ve Journal'i takip etmek gerekli. İngilizce'si olmayan arkadaşlar içinde İngilizce öğrenmek için çok iyi bir fırsat
  • Bu sene Mass Effect'ten alamadığım zevki bu oyun verdi parasını hak ediyor.
  • Kısa bir süre deneme fırsatı buldum. Beğenince satın aldım.Yarın sabaha iner herhalde. İsteyen eklesin beraber oynayabiliriz. Oynadığım kısa süre içerisinde, anlamadığım bir şey var. Quest marker diye kırmızı bayrak ile haritada gösteriyor (görevi herhalde ), fakat görevi yapsam da orada duruyor. Bug mı ? yoksa başka bir anlama mı var?
  • shupusbu kullanıcısına yanıt
    Görev bölgesini veya önemli kişileri, mekanları gösterir o bayraklar. Büyük bir kısmı kalıyor yerinde çok spesifik olmadığı sürece.
  • Yanan sümüklü böceklerin oradan kalenin altına girdik galiba (zindanlara) ama yukarı çıkamıyorum , kapılar kitli, merdivenli yerden de arkadan kapalı gibi bir şey diyor kalenin içine nasıl gireceğiz ? Kaçış oradan anladığım kadarıyla.
    Oranın anahtarı gene aynı hapishanenin içindeki düşmanların yanında. (houndmaster, birine işkence ediyor) ama tek kaçış yolu o değil,teleport büyünüz varsa dışarıdaki girişin yanında bir çıkıntı var oraya ışınlanıp merdiveni aşağıya indirip binanın içine girebilirsiniz. Sonrasında saklanarak veya savaşarak kaçabilirsiniz.
  • Geçtim orayı teşekkürler.Ana karakteri rouqe yapmıştım beğenmedim İtemlerde ana karatere öncelik vermeme rağmen, Partydeki diğer üçü benden çok daha iyi damage vuruyor daha çabuk ölüyor o ayrı :). Baştan başka bir build ile başlayacağım galiba.
  • Bu tür oyunlara normalde klasik büyücü başlardım, bu sefer summoner başlayim dedim oynaması hakikaten keyifli bir karakter olmuş, incarnate yi kan, ateş, su gibi farklı yerlerden summon ettiğimde farklı özellikler ile geldiğini 15 saat sonunda farkettiğime sevinsemmi üzülsemmi bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cexxx

Bu tür oyunlara normalde klasik büyücü başlardım, bu sefer summoner başlayim dedim oynaması hakikaten keyifli bir karakter olmuş, incarnate yi kan, ateş, su gibi farklı yerlerden summon ettiğimde farklı özellikler ile geldiğini 15 saat sonunda farkettiğime sevinsemmi üzülsemmi bilemedim

Level kaç oldunuz summoner ile ? Bende 2 saat denedim onu baya zevkliydi. Level 10 dan sonra coşuyor diyorlar.
    Biraz yavaş oynuyorum, 7 level oldum, bence şu anda bile oldukça etkili. İncarnateyi ortalığa salıp arkadan sağlam desteklediğinizde düşman yanınıza bile yaklaşamıyor, resmen küçük enişte gibi
  • Summonningi 10. yapınca görün asıl "küçük" enişteyi, tek başına fight alıyor buffları da yaparsanız.
    Hep kan üzerine summon yapmaya çalışın derim, özellikle fiziksel hasar ve baymanız çoksa takımda. 16. seviyede 1.000 vurmaya başlıyor kan infuse ile gelen büyüsü ve kanatıyor utanmadan. "Ranged attack" üstüne de o büyü ile çoğu kalkanı en rahat şekilde indirebiliyorsunuz. Ardından gelsin yere serme şenlikleri.
  • Bir haftadır 4 arkadaş multiplayer olarak oynuyoruz.

Görev sistemi biraz sıkıcı ingilizceniz çok çok iyi değilse bir şey anlamak çok zor. Göreve yardımcı olabilecek bir ip ucu herhangi bir yerde geçiyor olabilir kısacası çok sağlam ingilizce gerekli.

Onun dışında oyun eğlenceli. Oynanış süresi uzun. 1 haftada oyunun tutorialı sayılbilecek adayı geçtik ve ikinci bölümün ortalarına geldik.
  • İngilizcem çok iyi seviyede değil. Çevire çevire hikayeyi az çok anlıyorum fakat black ring tarikatı nedir onu kaçırdım. İyilerden midir kötülerden midir? Kısaca bu kişiler hakkında bilgi verir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lorkhan00 -- 30 Eylül 2017; 22:24:51 >
  • 25 saate adadan kaçtım level 8 ile. Act 1 oluyor herhalde orası. İnşallah her yere girip çıkmışımdır
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, lanetlendim bir kurtulamadım, nasıl temizleyebilirim bilginiz varmıdır.
  • selamlar.en son şu magma elemntlerinin olduğu mağaradan fort joyun alt mahzenine indim.orada elemanları filan kestim.kurtardığım bir adam buradan kalkan bi gemi var filan dedi kaçmak için.ondan sonra tıkandım.dolanıyorum boş boş.ne yapmam lazım acaba
  • cexxx kullanıcısına yanıt
    Collar ı çıkarıp bless atman gerekiyor kendine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zierox

selamlar.en son şu magma elemntlerinin olduğu mağaradan fort joyun alt mahzenine indim.orada elemanları filan kestim.kurtardığım bir adam buradan kalkan bi gemi var filan dedi kaçmak için.ondan sonra tıkandım.dolanıyorum boş boş.ne yapmam lazım acaba

İstiyorsan Fort Joy içerisindeki yan görevler ile ilerleyebilirsin. Eğer adadan kaçmak istiyorsan, teleportation skillin olmalı. Muhafızların koruduğu kapıya yakın yerdeki üst geçite teleport olarak grubun için yolu açıp, sneaking yoluyla kapıları takip ederek adadan yakalanmadan kaçabilirsin.

• bahtsızpistole kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • anladım teşekkürler.son soru olarak resurrection scrooları nasıl temin ederim?pahalılar baya ve özellikle kalenin içindeki düşmanlar zorluyor birilerini kaybediyorum hep
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.