Şimdi Ara

Divinity: Original Sin 2 (2017) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
18
Favori
26.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni yama geldi, oyunun sonu ve journal elden geçmiş baya bir bugla birlikte.

http://steamcommunity.com/games/435150/announcements/detail/1470847507677711328
  • İşteyim şuan linki de göremiyorum. Boyutu nedir ?
  • shupusbu kullanıcısına yanıt
    4.3 gb, geç olsun güç olmasın :P
  • Arkadaşlar yaklaşık 25 saat oynadım ama oyundaki quest olayını çözemedim görevi alıyoruz yapıyorum ama hala kırmızı bayrak lar duruyo yardımcı olabilcek var mı ? Yoksa yanlış yaptıgım birşeyler mi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O bayraklar çoğunlukla kalıyor. Nadiren kalkıyor. Genelde bayrak bir insan için işaretlenmişse ve o insan yer değiştirmişse kalkıyor. Başka türlü kalktığını hatırlamıyorum.
  • Grup level 12 oldu, her deliğe her sandığa ve gizli yere bakmama rağmen düşen güzel eşyalar yeterli değil, güzel eşyaları çoğunlukla satıcılardan satın almak zorunda kalıyorum, %20 bulma %80 satıcılardan alma gibi bi oranı var, bendemi hata var anlamadım.
  • cexxx kullanıcısına yanıt
    Lucky charm yoksa veya düşük seviyeli ise sandıklardan tek tük eşya çıkıyor ne yazık ki. Onlarda şansa bağlı. genel bir problem, benim gibi şanssızsanız marketin yolu tutmak zorundasınız :)
  • siberarmi kullanıcısına yanıt
    Bu zamanda kahraman olmak zor arkadaş, zulaladığım tüm altını eşyaya yatırırsam emekliliğe ne kalacak elimizde
  • Takip. Önce ilk oyunla ilgileneyim döneceğim buralara.

• Arkadaşlar Oyunu en uygun nereden alabilirim? Yakın tarihte indirime girmez diye düşünüyorum.
    Bir de oyunda diyalog/aksiyon dengesi nasıl. Yani şehirde sürekli konuşup sonra sürekli mücadeleye mi giriyoruz.
    Yoksa konuşuyoruz, görev alıyoruz, bulmaca çözüyoruz, savaşıyoruz gibi serpiştirilmiş durumda mı?
    Her görevi yapayım her köşeyi keşfedeyim desem oyun kaç saat sürer?

Teşekkür ederim.
  • dream0n kullanıcısına yanıt
    valla biz dediğiniz gibi her köşeyi her görevi yapıyoruz 55 saat olmuş oyun süremiz ama 2.haritayı bitiremedik hala 4 harita varmış sanırım
  • Ana karakter değişimi oyunun sonunu nasıl etkiliyor ? veya etkiliyor mu ? Bir daha oynayasım var ama ana karakteri değiştirmek istemiyorum.

Hali hazırda 4 sonu gördüm zaten, belki fane özel bir son olabilir. Eğer yoksa hiç ana karakteri değiştirmeyim.

Fane ile oynayınca nasıl oluyor. Bütün partye heal basarken zor olur gibi geliyor. Birde bu giydiği maskenin üstüne zırh giyemiyor değil mi ?
  • Konuyu hareketlendirelim.
    Arkadaşlar hırsızlık konusunda taktik verebilir misiniz? Ben beceremiyorum bir türlü. Hangi levelde neleri çalmak lazım.
    Sadece para mı çalmalı yoksa büyü kitabı falan mı çalmak lazım.

@shupuspu; ben Fane ile oynuyorum yan karakterlerimden biri olarak, Giydiği maskeyi savaşlardan önce çıkarıp başka miğfer vb. takabilirsin, sadece seçtiğin sınıfın karakteristik özelliğini kaybedersin.
  • dream0n kullanıcısına yanıt
    Hırsızlık yaparken ben genelde item ve para çaldım. Shift te bastığında zaten adamların görme menzili belli oluyor. Koyu kırmızıya girmeden istediğini çalabilirsin. Karakterin birini sırf bu işe yönettim. Ama soyduktan sonra kaç yoksa üstünü aramak istiyor.Karakterin biri ile soymaya çalıştığını konuştur diğeri ile soymak gibi bir teknik vardı ama sanki son yama ile düzeltmişler gibi geldi. Onuda bir deneyebilirsin.
  • Forumda ana konusu bilem varmış yav. Neyse hem konu uplansın, hem de ben oyun hakkında yazdığım "spoiler free" incelemeyi şuraya bırakıp kaçayım

http://www.oyunfest.com/divinity-original-sin-2-pc-inceleme.html
  • En dusuk ne kadar gordu fiyat olarak bu oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 21 Ekim 2017; 1:26:51 >

• Hymn book olayını nasıl yapıyoruz? Scholar lazım dedi ama red prince bi işe yaramadı. 3 tane mi lazımmış nasıl yapıcaz o görevi? Büstleri hareket ettirip altındaki yollan devam edip blood moon ısle 'dın gerçeklerini açığa çıkartmak istiyorum ama bi türlü ilerleyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adoring

En dusuk ne kadar gordu fiyat olarak bu oyun

45 liraya satılan yer gördüm. Biraz kurcalayın siteleri bulursunuz yada mesaj atın özelden.
  • Nemesis Isle'de, Source Titan ile yaptığımız fight feci şekilde buga giriyor. Bunu yaşayan oldu mu? Turnler 5 dakika sürüyor, End Turna bastıktan sonra turn bitmiyor, Load game yapılırsa siyah ekran kalıyor vb.
  • Selamlar arkadaşlar;

Driftwood'dayım, haritanın çoğunu açtım. Ama savaşların çoğunda çok zorlanıyorum. Klasik zorluk seviyesinde oynuyorum. Tüm takım level 12. Silahlarım ve zırhlarım iyi sayılır. Bulabildiğim tüm skilleri öğrendim.
    Ama mesela,
    Şu Lohar denen adamı zor da olsa öldürdüm. Ama Bloodmoon Island ' daki ortada ritüel yapan adamları yenemiyorum. Şu asılmaktan kurtarmaya çalıştığımız büyücünün olduğu yerde çok zorlanıyorum. Sürekli o yağlı void yaratıkları geliyor :D Level atlamak ve güçlenmek için hangi questleri yapmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.