Şimdi Ara

Divergent (2014) | Shailene Woodley - Kate Winslet (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Film tam anlamıyla zaman kaybından ibaret. Oyunculuklar da vasat üstü zaten. Imdb puanı olarak en fazla 5'i hak eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda izlediğim en çöp filmlerden bir tanesi.

Kızın en büyük korkusu da sevdiği tarafından tecavüz edilmekmiş. Ne güldüm bu sahnede. Tam kezban
  • Film acayip kötü izlediğime pişman oldum..

• Açlık Oyunları tarzında fakat ondan çok daha iyi olduğunu düşündüğüm bir film olmuş. Epey olumsuz eleştiri var . Belki bir kısmı haklı olabilir ama yerden yere vurulacak kadar da kötü olmadığı kanaatindeyim. En azından Açlık Oyunlarından daha iyi.
  • alacakaranlık tarzı ergen filmi.. ama müzikler harika özellikle Ellie Goulding - Hanging On
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Çooook boş vaktiniz varsa izleyin. Senaryo yok gibi bir şey filmde her şey havada. Her konuya azıcık değiniyor ama sonuç yok. Zaten kalanı da klişeler denizinde yüzüyor. Bi avuç azgın manyak ta sürekli oraya buraya koşuşturup atlıyor.

Ayrıca filmde bir adet te başrol kezban var. Çocukla yiyişip yiyişip çok hızlı gitmek istemiyorum deyip kaçtı.

Vel hasılı ben beğenmedim. Ha devamını merak ediyor muyum ? Evet. Ama sırf nereye bağlayacaklar diye. Muhtemelen onu da çoook boş vaktim olursa izlerim.

4/10

Ağır kezban hemde

en büyük korkusu four'un tecavüz etmesiymiş

• dün izledim 1 saat sonra kapadım. çöp. açlık oyunları ve enders game tarzında gereksiz bir film olmuş bana göre
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.