Şimdi Ara

Divergent (2014) | Shailene Woodley - Kate Winslet (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6dan fazlasını haketmeyen çocukların caddelerde deli gibi koştuğu bilim kurgumsu acaip bi film
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

Niye bu kadar beğenilmemiş anlamadım. Gayet güzeldi bence. Tek eksik bir yerden sonra tahmin edilebilir bir senaryoya sahip olması. Ama neyi beğenmediniz onu anlamadım işte. Herkes ya eleştirince kendisinin çok bilgili çok iyi birisi olduğunu düşünüyor ya da bende bir sorun var. Her neyse ben izledim ve beğendim. İzlemeseniz bir şey kaybeder misiniz? Tabii ki etmezsiniz. Ama zamanınızı boşa geçirmiş de olmazsınız eğer izlerseniz.

Bence izleyin ben gayet keyifle izledim ve diğer filmlerini de izleyeceğim.

İlk başta trailer falan baktığımda aha Açlık Oyunları dedim ama daha sonra gerçekten de pek alakasının olmadığı kanısına vardım. İzleyince tüm fikirleriniz değişiyor cidden.

Sonu çok kopuk bitti. Her ne kadar devamı olsa da biraz daha bir şey aktarabilirlerdi diye düşünüyorum. Çok askıda kaldı.

Aynen katılıyorum.

10/8 hak ediyor benim gözümde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

6dan fazlasını haketmeyen çocukların caddelerde deli gibi koştuğu bilim kurgumsu acaip bi film

Bence o sahneler çok güzeldi. Korkusuzlardan olmak istedim bir an. Gerçekten çok fantastik olmuş. İzlerken çok eğlendim. Bence en az 8 puanı hakediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 27 Temmuz 2014; 2:48:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

The host kadar kötü değil neyse ki.

The host filmi tam bir faciaydı, ona göre bu film mükemmel
  • sisteme karşı gelin ve kendiniz olum,dayatmalara karşı direnin ve düşmanınızı yenmek için onun oyununun öğrenin. İzleyenlerin zevk alacağı bir yapım.
  • Fena Film Değildi Zaman Geçirmelik Güzel Bir Film 2. Film Nasıl Olucak Merak Ediyorum
  • Düşünce güzel yani ütopya ama yine de basit kaçmış. Ayrıca Kate Winslet bu filmde çok yapmacık durmuş hele ki o itaat ettiriciyi boynuna yedikten sonraki sıfatı yapmacıklık içeriyordu. Hatun film boyunca da böyleydi hani rol mü yakışmıyordu yoksa kendini role vermediğinden midir nedir sanki filmde zorla oynatılıyormuş gibiydi. Hayır öyle oyunculuklara takılan biri değilim ama garip geldi göz tırmalayıcıydı. Bir kere izlenip unutulacak vakit geçirmelik film olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar pek iyi değil ama izleyeceğim.
  • Çooook boş vaktiniz varsa izleyin. Senaryo yok gibi bir şey filmde her şey havada. Her konuya azıcık değiniyor ama sonuç yok. Zaten kalanı da klişeler denizinde yüzüyor. Bi avuç azgın manyak ta sürekli oraya buraya koşuşturup atlıyor.

Ayrıca filmde bir adet te başrol kezban var. Çocukla yiyişip yiyişip çok hızlı gitmek istemiyorum deyip kaçtı.

Vel hasılı ben beğenmedim. Ha devamını merak ediyor muyum ? Evet. Ama sırf nereye bağlayacaklar diye. Muhtemelen onu da çoook boş vaktim olursa izlerim.

4/10
  • fena film değildi bence, aksiyon falan yerindeydi ve imdb puanını tam olarak hak ediyor 7 küsür tam oturmuş
    kate winslet.. bi kadın bu kadar mı güzel olur ya

miles tellerda filmde divergent sınıfına giriyor değil mi? kolundan vurduktan sonra ki altyazıları yakalayamadım tam
  • Gerçekten kurgusu ve başrol seçimiyle zamanım boşa gitti deyip üzüldüğüm bir film. O tatlı kız dövüşürken yüzünü bile sertleştiremiyor garibim. Konusu zaten çok sıradan avatar animesini izleyin baştan en iyi tür bölümü onda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Çooook boş vaktiniz varsa izleyin. Senaryo yok gibi bir şey filmde her şey havada. Her konuya azıcık değiniyor ama sonuç yok. Zaten kalanı da klişeler denizinde yüzüyor. Bi avuç azgın manyak ta sürekli oraya buraya koşuşturup atlıyor.

Ayrıca filmde bir adet te başrol kezban var. Çocukla yiyişip yiyişip çok hızlı gitmek istemiyorum deyip kaçtı.

Vel hasılı ben beğenmedim. Ha devamını merak ediyor muyum ? Evet. Ama sırf nereye bağlayacaklar diye. Muhtemelen onu da çoook boş vaktim olursa izlerim.

4/10

Niye la tatlı kız bence
  • Bencede Tatlı Hocam Arkadaş Kızdan Anlamıyor :).Kezban Fikrini Nerden Çıkardın Hocam Zaten Öpüşme Sahnesiyle İlgili Röportajları Var.

• uyumsuz
    birinin bu kadar masum olması mümkün değil

film notum 6/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dil-hun -- 11 Eylül 2014; 2:23:38 >
  • boş vakitlerinizde izleyin güzel
  • Fena değil
  • biraz ergen işi. puanın 7 olduğuna bakmayın. 18 yaş altı kullanıcılar 8+ puan verdikleri için öyle :)
  • düşmedi mi nete daha ?
  • Maggie Q var diye izledim pişman oldum
  • Amma best seller varmış arkadaşa Amerika'da. The Giver, Maze Runner vs.. Amerika'da çocuklar okusa zaten best seller olur kitap.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.