Şimdi Ara

Divergent (2014) | Shailene Woodley - Kate Winslet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
68
Cevap
0
Favori
2.571
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Divergent (2014) | Shailene Woodley - Kate Winslet
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    966 Mesaj
    6dan fazlasını haketmeyen çocukların caddelerde deli gibi koştuğu bilim kurgumsu acaip bi film

Orijinalden alıntı: İronik Adam

Niye bu kadar beğenilmemiş anlamadım. Gayet güzeldi bence. Tek eksik bir yerden sonra tahmin edilebilir bir senaryoya sahip olması. Ama neyi beğenmediniz onu anlamadım işte. Herkes ya eleştirince kendisinin çok bilgili çok iyi birisi olduğunu düşünüyor ya da bende bir sorun var. Her neyse ben izledim ve beğendim. İzlemeseniz bir şey kaybeder misiniz? Tabii ki etmezsiniz. Ama zamanınızı boşa geçirmiş de olmazsınız eğer izlerseniz.

Bence izleyin ben gayet keyifle izledim ve diğer filmlerini de izleyeceğim.

İlk başta trailer falan baktığımda aha Açlık Oyunları dedim ama daha sonra gerçekten de pek alakasının olmadığı kanısına vardım. İzleyince tüm fikirleriniz değişiyor cidden.

Sonu çok kopuk bitti. Her ne kadar devamı olsa da biraz daha bir şey aktarabilirlerdi diye düşünüyorum. Çok askıda kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Komi

Niye bu kadar beğenilmemiş anlamadım. Gayet güzeldi bence. Tek eksik bir yerden sonra tahmin edilebilir bir senaryoya sahip olması. Ama neyi beğenmediniz onu anlamadım işte. Herkes ya eleştirince kendisinin çok bilgili çok iyi birisi olduğunu düşünüyor ya da bende bir sorun var. Her neyse ben izledim ve beğendim. İzlemeseniz bir şey kaybeder misiniz? Tabii ki etmezsiniz. Ama zamanınızı boşa geçirmiş de olmazsınız eğer izlerseniz.

Bence izleyin ben gayet keyifle izledim ve diğer filmlerini de izleyeceğim.

İlk başta trailer falan baktığımda aha Açlık Oyunları dedim ama daha sonra gerçekten de pek alakasının olmadığı kanısına vardım. İzleyince tüm fikirleriniz değişiyor cidden.

Sonu çok kopuk bitti. Her ne kadar devamı olsa da biraz daha bir şey aktarabilirlerdi diye düşünüyorum. Çok askıda kaldı.

Aynen katılıyorum.

10/8 hak ediyor benim gözümde.
    |
    |

• Yarbay
    7375 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

6dan fazlasını haketmeyen çocukların caddelerde deli gibi koştuğu bilim kurgumsu acaip bi film
    quote:

Orijinalden alıntı: Melladin

Bence o sahneler çok güzeldi. Korkusuzlardan olmak istedim bir an. Gerçekten çok fantastik olmuş. İzlerken çok eğlendim. Bence en az 8 puanı hakediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İronik Adam -- 27 Temmuz 2014; 2:48:10 >
    |
    |
    Bahsedilenler: sawgiray

• Yüzbaşı
    982 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

The host kadar kötü değil neyse ki.
    quote:

Orijinalden alıntı: [email protected]

The host kadar kötü değil neyse ki.

The host filmi tam bir faciaydı, ona göre bu film mükemmel
    |
    |
    |
    |

Got like freedom,Everyone will be free!
  • Binbaşı
    1180 Mesaj
    Fena Film Değildi Zaman Geçirmelik Güzel Bir Film 2. Film Nasıl Olucak Merak Ediyorum
    |
    |
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Yarbay
    12593 Mesaj
    Düşünce güzel yani ütopya ama yine de basit kaçmış. Ayrıca Kate Winslet bu filmde çok yapmacık durmuş hele ki o itaat ettiriciyi boynuna yedikten sonraki sıfatı yapmacıklık içeriyordu. Hatun film boyunca da böyleydi hani rol mü yakışmıyordu yoksa kendini role vermediğinden midir nedir sanki filmde zorla oynatılıyormuş gibiydi. Hayır öyle oyunculuklara takılan biri değilim ama garip geldi göz tırmalayıcıydı. Bir kere izlenip unutulacak vakit geçirmelik film olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Çooook boş vaktiniz varsa izleyin. Senaryo yok gibi bir şey filmde her şey havada. Her konuya azıcık değiniyor ama sonuç yok. Zaten kalanı da klişeler denizinde yüzüyor. Bi avuç azgın manyak ta sürekli oraya buraya koşuşturup atlıyor.

Ayrıca filmde bir adet te başrol kezban var. Çocukla yiyişip yiyişip çok hızlı gitmek istemiyorum deyip kaçtı.

Vel hasılı ben beğenmedim. Ha devamını merak ediyor muyum ? Evet. Ama sırf nereye bağlayacaklar diye. Muhtemelen onu da çoook boş vaktim olursa izlerim.

4/10

#EvdeKal
  • Yarbay
    5815 Mesaj
    fena film değildi bence, aksiyon falan yerindeydi ve imdb puanını tam olarak hak ediyor 7 küsür tam oturmuş
    kate winslet.. bi kadın bu kadar mı güzel olur ya

miles tellerda filmde divergent sınıfına giriyor değil mi? kolundan vurduktan sonra ki altyazıları yakalayamadım tam
    |
    |

blondieastwood. RAWR
    fast car & hundred miles
  • Çavuş
    61 Mesaj
    Gerçekten kurgusu ve başrol seçimiyle zamanım boşa gitti deyip üzüldüğüm bir film. O tatlı kız dövüşürken yüzünü bile sertleştiremiyor garibim. Konusu zaten çok sıradan avatar animesini izleyin baştan en iyi tür bölümü onda :D
    |
    |

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Çooook boş vaktiniz varsa izleyin. Senaryo yok gibi bir şey filmde her şey havada. Her konuya azıcık değiniyor ama sonuç yok. Zaten kalanı da klişeler denizinde yüzüyor. Bi avuç azgın manyak ta sürekli oraya buraya koşuşturup atlıyor.

Ayrıca filmde bir adet te başrol kezban var. Çocukla yiyişip yiyişip çok hızlı gitmek istemiyorum deyip kaçtı.

Vel hasılı ben beğenmedim. Ha devamını merak ediyor muyum ? Evet. Ama sırf nereye bağlayacaklar diye. Muhtemelen onu da çoook boş vaktim olursa izlerim.

4/10
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

4/10

Niye la tatlı kız bence

Turknet Bir Ay Bedava Kullanım Sağlayan Kod ve Link

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM/

• Binbaşı
    1180 Mesaj

Bencede Tatlı Hocam Arkadaş Kızdan Anlamıyor :).Kezban Fikrini Nerden Çıkardın Hocam Zaten Öpüşme Sahnesiyle İlgili Röportajları Var.
    |
    |
    Cristiano. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Yüzbaşı
    968 Mesaj

uyumsuz
    birinin bu kadar masum olması mümkün değil

film notum 6/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dil-hun -- 11 Eylül 2014; 2:23:38 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1069 Mesaj
    boş vakitlerinizde izleyin güzel
    |
    |
    |
    |
    |
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013
  • Yarbay
    16724 Mesaj
    düşmedi mi nete daha ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1677 Mesaj
    Maggie Q var diye izledim pişman oldum
    |
    |
    Amma best seller varmış arkadaşa Amerika'da. The Giver, Maze Runner vs.. Amerika'da çocuklar okusa zaten best seller olur kitap.
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.