Şimdi Ara

disney suny axen tv izleme sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar ne yaptiysam izl e dedigimde acilmadi hata vermiyor ama donup duruyor acilmiyor ayni ag uzerinden xbox ve telefonda calisiyor ama tvde acilmiyor eskiye donuk tum apkleri denedim hepsi ayni sonuc bu yardim edene bolca teşekkür ederim iyi forumlar disney suny axen tv  izleme sorunu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ben de aynı sorunu yaşıyorum şuan. Çözüm olarak uygulamanın son sürümünü apk olarak indirdim hala çalışmıyor. Sorunun küçük bir kısmını çözdüm o da şöyle: uygulamayı açtıktan sonra uygulamanın ayarlarına gidip oradan veri tasarrufu modunu seçtiğimizde bu dönen yükleme ekranı sorunu çözülüyor ve dizinin bölümlerinin olduğu sayfa açılıyor. Ancak hala video oynatma sorunu devam ediyor. Sorunun tam çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

• Türkiye de çoğu bu model gibi ucuz cihaz kullanıyor ilerde bir güncelleme çıkar

• Ben de Axen AX65LEDA71 TV kullanıyorum. Disney+ ana sayfa açılsa da içerikleri görüntüleyemiyorum. Müşteri hizmetlerini aradım dediler ki tahminen bu hafta içi veya önümüzdeki hafta güncelleme gelecek tüm televizyonlara. Disney+ yeni bir uygulama olduğu için uyumlu değil v.s denildi.

• banada aynisini dediler yakinda guncelleme gelicek dediler

• devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt

Güncelleme beklemekten sıkıldım şikayetvar sitesinde arattım ve birisi apk olarak yükleyin demiş, 2.8.0 versiyonunu uptodown diye bir yerden yükledim ve çalıştı artık izleyebiliyorum. disney suny axen tv  izleme sorunu 

• MustafaErenK kullanıcısına yanıt
    hocam bende ordan denedim olmadi sizin yuklediginiz linki verirmisiniz oyle deneyim

• devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt

Zaten belirtmiştim uptodown sitesinden apk 2.8.0 versiyon indirdiğimi, link atmak serbest mi bilmiyorum.

(düzeltme:Özelden attım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MustafaErenK -- 29 Haziran 2022; 21:43:36 >
  • Eğer profilinizde pin kodu varsa ucuz tvlerde oyntma sorununa neden oluyor. Ben de de bir tane a101'den aldığım HI-LEVEL tv var Sony tv'de sorunsuz açılırken HI-LEVEL tv'de oynamıyor. Ben de HI-LEVEL için ayrı bir profil oluşturdum ve pin kodu koymadım. Sorunsuz bir şekilde açıldı. Bu bilgi belki işinize yarayabilir :/

• profil olarak sifresiz var ondada ayni sorun en son format atacagim sifirlama ile belki duzelir

• not guncelleme gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme gelmedi halâ dalga geçiyorlar bir ton para verdik ne Netflix açılıyor nede disney

• cogu suny modeline guncelleme gelmis 2.8.1 versiyon guncelleme gelen arkadaslar apk paylasabilirmi acaba

• son gelisme servis evime geldi yazilim yukledi suan marketteki disney surumu 2.8 versiyonu mobil versiyon hd olarak aciyor kullaniyorum hic acilmamasindan iyidir

• https://www.apkmirror.com/apk/disney/disney-android-tv/disney-android-tv-2-11-1-rc1-release/
    bu son versiyonda Android tv uygulamasi yukledim acildi suan sorunsuz kullanmaktayim servisin kurduğu apkdan daha iyi 4k olarak izleyebiliyorm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.