Şimdi Ara

Disney+ reklamlı abonelik resmi olarak duyuruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1 saatlik bir diziye kaç saniye reklam koyacaklar acaba ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şahsiyet dizisini puhutv de reklamlı olarak izlemiştim. Bölüm başına en az üç adet, birer dakikalık reklam vardı diye hatırlıyorum. Öyle reklam deyince TV de ki gibi uzun tahammül edilemeyen bir şey değil. Ne ara bu kadar paşa olduk reklam izleyemem vs. Parayı kaliteli içerik için veriyoruz. Az para verip reklam izlemeyi göze alan kişilere de saygı duymak lazım. Şahsiyeti reklamlı izleyince çok bişey kaybetmedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ücretli futbol karşılaşmalarının yayınlarında ekran küçülüp (bazıları küçülmeyip maçın üzerine koyuyor bir de) kocaman reklam geliyor ya aşağıya, o da reklam. Para verip reklam izlemek yeni bir kavram değil. İnternet ortamında alışılan bir şey değil, ki Amerika'da Hulu bunu senelerdir yapıyor. Peacock da öyle. Ama zaten 7 dolar olan bir servisin reklamlı aboneliğinin 5 dolar olacağını sanmıyorum.

• İnsanlar neden korsan izliyor biliyor musunuz? Tek bir çatı altında her şey olduğu için.

Exxen e ayrı para, disney ayrı, netflix çöplüğüne ayrı, blutv ayrı..

Tüm platformların birleşmesi lazım.

• doları çeviren olmuş Disney gibi bir firma yerel fiyatlandırma yapmadan Türkiyeye servisi açacağını mı sanıyorsunuz saçmalamayın :)

• Hanımefendiler ve beyefendiler sizler uygun fiyat ödemek için reklamlı izlemeye razı ola durun.

Ben ve benim gibiler müşterilerini en önce insan olarak gören ve fiyat politikasını ona göre belirleyen Amazon Prime Video'ya abone olmaya devam edeceğiz.

Bugün, her gün o aptal yeşilay kamu spotu reklamlarını utanmadan yayınlan bir hükümetin sigara fiyatı politikasından daha adil ve bir o kadar da ironik bir fiyat politikasına sahiptir Amazon Prime Video.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardıç Tunç -- 20 Haziran 2022; 15:20:24 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.