Şimdi Ara

Disney Plus'tan heyecanlandıran haber: Suskunlar ve Ezel'in senaristi ile anlaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Disney Plus'tan heyecanlandıran haber: Suskunlar ve Ezel'in senaristi ile anlaşıldı

Bildiğiniz gibi dünyanın en büyükeğlence şirketlerinden biri olan Disney'in Disney Plus isimli bir video akış platformu bulunuyor ve bu platform yakın bir tarihte ülkemizde erişime açılacak. Son günlerde Türkiye'deki projeleriyle ilgili birçok haberi çıkan Disney Plus'ın önemli bir isimle anlaştığı ortaya çıktı.

Suskunlar ve Ezel Senaristi Pınar Bulut

Disney Plus ile ilgili haberleri daha öncesinde birçok kez paylaşan gazeteci Birsen Altuntaş, geçtiğimiz saatlerde yaptığı haberde Disney Plus'ın Pınar Bulut ile anlaştığını açıkladı. Pınar Bulut daha öncesinde ülkemizde bir hayli popüler olan ve sevilen Ezel, Suskunlar ve Mucize Doktor gibi dizilerinde senaristliğini yapan isimlerden birisi.

Ayrıca Bkz.HBO'nun bilim kurgu dizisi Raised by Wolves'un 2. sezonundan ilk fragman geldi

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Disney Plus ayrıca Halit Ergenç, Şahan Gökbakar, Hande Erçel, Pınar Deniz, Engin Akyürek ve Aras Bulut İynemli gibi isimlerle anlaşmış durumda. Şu an için resmi olmasa da bilinen ilk yapımlar Recep İvedik projesi, Atatürk dizisi ve Kaçış dizisi.

Kaynak:
    https://www.birsenaltuntas.com/dizi/disney-plus-bomba-gibi-geliyor-o-senaristle-anlasti/4126/

• Görünüşe göre fırtına gibi piyasaya girecek 2022 digital platform savaşları başlıyooorrr..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gel gel disneyim gel, gel hbo gel. Hepinize ayrı abonelik zor ama coşturun bizi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Disney Plus'ın türk dizi ve film sektörüyle anlaşabileceği aklımın ucundan bile geçmemişti...

• Kurtlar vadisinden çakma iki dizinin senaristi ile anlaşsan ne olur anlaşmasan ne olur. (hepsini izledim) kronolojik sıralamasına göre tescilli kanıt sunuyorum, fanlar hemen saldırmasın.

• Tam bizlere göre yapıyorlar, işi biliyor ve milleti tanımış Disney. :D
    Mafiatik, kaos, silahlı, adam vurmalı, işin arka planında alangirli olaylar falan bizim milletimiz sever öyle şeyleri.

• Doç. Dr. Sinan Sağıroğlu D kullanıcısına yanıt

Bırakın artık şu kafayı Ezel'in Kurtlar Vadisiyle tek ortak noktası takım elbise falan herhalde Disney Plus'tan heyecanlandıran haber: Suskunlar ve Ezel'in senaristi ile anlaşıldı  Ezel'in vadiden iyi olmasını kaldıramamak da üzücü olsa gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pipola P kullanıcısına yanıt
    Vadiyi anlamak için beyin gerekiyor tabi

• Disney+ sağlam giriş yapmaya karar vermiş.

• Çok heyecanlandım 🤪

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Disney+ baya baya sert giriş yapacak gibi duruyor..

• çok heyecan verici bir haber, çok güzel bir giriş yapacak! :)

• Yerelleşmese şaşardım ya ne gerek var.. Global içerikler yeter bu senarist disney için ne üretebilir anlamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.