Şimdi Ara

Disney Plus abonelik ücretlerine zam geliyor! İşte yeni fiyatlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
6.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zama çok diyenler, son 3 ayda aldığınız her şey %30 zamlandı. Kendisi market alışverişine çıkmayanlar, gelmiş ahkam kesiyor. Nasıl kafalar bunlar?

• Bir heves aldık 4 arkadaşla. Kişiden kişiye değişir biliyorum bu yorum ama verdiğim 1/4 para bile çok disney'e kusura bakmasınlar.
    Prime(7,90), blu (9,90) ve parasının hakkını içerikleriyle bana göre sağlayan Netflix ile devam..
  • gs_tutkunu kullanıcısına yanıt

Kağıt üzerinde çok mantıklı da, izlenebilir yapımlar için genel manada akşam 8 de müsait olunup gece 11 de kafayı gömmek zorunda olan tonla çalışan var. Kendi işinin sahipleri zaten türkiye şartlarında kafayı toparlayıp birşey izleyecek halde değildir - bir kısım haramzade hariç-

işsizsen aç bitir gibi kullan yani gıpta ederim.

• 4 kişi ortak yıllık alınıyor hâlâ laf ediliyor hehehe
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekinger

Bende sırf o yüzden aldımda halen 3. Sezon başlamadı yaw.

Bende sırf the mandalorian için tv alıcam büyük ekran

@derlemeler  

• Disney izlemesekte olur sıkıntı yok bence
  • Şu her film de DolbyVision zorunluluğunun kaldirsalar senelik 1000 TL ye de razı idim. Ama senelik üyelik aldım çıkar çıkmaz o DB yüzünden DIREK ertesi gün iptal ettim.

• arkadaş senelik istediğimiz kadar alabilsek keşke .. 1 sene harici alamıyoruz :(

• SilenthillDream kullanıcısına yanıt
    Bir akıllı sen varsın
  • Valla memnunum zamlansa yine devam edilir
  • Mağarasından yeni uyanan birisi için havada takla atılarak kapılacak bir fiyatta zaten.

Yıllık aldım 1-2 aydır açmadım bile ,baktıklarım ise kahraman dizileri ve daha çok belgeselleri.

Disney içerikleri bakımından netflixten gömlek gömlek yukarıda aynı cümlede kullanmak bile hakaret sayılabilir.

Sorun şurada başlıyor , başta yazdığım gibi mağaradan yeni kalkmadıysanız iyi kötü bir sinema geçmişiniz var ise izleyeceklerinizi zaten çok önceleri izleyip tükettiniz.

Sorun bu , içerik var ama yok kıvamında.

Ben filmlerinin büyük kısmını zaten sinema ve diğer ortamlarda izledim.

Disney ve Netflixin ortaya çıkış amacı farklı , disney kaliteden çok ödün vermeden yeni yapımlar orta koyup içeriğini zenginleştirmeli.

Aksi halde hiç bir zaman sürekli kullanılan bir platform olmayacak.

Türkiye'deki bir çok ortalama televizyona uygulama çıkarmadan giriş yapmaları zaten var olan içeriklerin tüketilmesi ciddi zorlaştırdı.

Ben bilgisayar üzerinden izleyeceksem hdfilmsadfgsadf.com gibi sitelerden ne farkın kaldı.

Amazon prime övenler olmuş oranında içerikleri disney'den aşağı kalır değil , kiminin dublajı kiminin alt yazısı yok.

• quanchii kullanıcısına yanıt

Prime zararına veriyor

Herkes böyle mi yapmak zorunda

Biraz aklınızı çalıştırın lütfen

• dert3499 D kullanıcısına yanıt
    Kimse zararına böyle bir servisi kullandırtmaz. Az kazanıyor diyebilirsiniz ama zararına veriyor demek yanlış.1 ay 3 ay yapar zararına herhangi bir firma. Kaç yıldır aynı fiyatta.
  • quanchii kullanıcısına yanıt

Bu tarz firmalar kendilerine müşteri çekmek number one olabilmek için zararına satışlar yapıyor bunun zararınıda yatırımcılardan gelen paralar karşılıyor.

Tıpkı coca cola nın cola turkayı piyasadan silmek için bakkallara marketlere bedava dolap verip ucuza kola satmasi gibi

Lütfen biraz aklınızı çalıştırın

Herşeyi TL ile düşünmekten olabilir. O durumda bile ekmek 7.5-8 lira olacak deniliyor. Bir ekmek parasına oyun, film, dizi, çoklu alımlarda indirim, bedava kargo

Kısaca adamın para birimiyle 50 centin altında, bize karşılığı 50 kuruşa bu kadar hizmet alıyorsun.
    Adam neresinden kâr edecek.

Dediğiniz gibi number one olmak için yapılıyor. Prime üyeliği olmasa, hepsiburada üyelik çıkartacak mıydı? Elbeltte çıkarmayacaktı.
  • Enigmatical kullanıcısına yanıt

Keske biraz akıllarını çalıştırsalar böyle durumda ama ne yazıkki yok

Mesela trendyol yemek'te şuanda go kuryeler ile 40-45 tl minimum tutarla zarar ediyor finanse ederken lakin bundaki amaç yemeksepetini batırmak

Netflix 100 TL’ye dayanmış. Adamların derdi 8 liralık Amazon hizmetleri olmuş.

Güler misin? Ağlar mısın? diye insan sormadan edemiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.