Şimdi Ara

Disney+'ın sevilen Star Wars dizisi The Mandalorian'ın 3. sezonundan yeni bir haber geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Disney+'ın sevilen Star Wars dizisi The Mandalorian'ın 3. sezonundan yeni bir haber geldi

Disney'in yeni video akış paltformu olan Disney Plus'ın ilk özel içeriklerinden The Mandalorian'ın ilk sezonu 2019 yılında, ikinci sezonu da 2020 yılının sonunda bitti. Hayranlar tarafından bir hayli sevilen dizinin şu anda üçüncü sezonu merakla bekleniyor. Geçtiğimiz saatlerde de Giancarlo Esposito dizi hakkında konuştu.

Çekimler Yakın Başlıyor

Geçtiğimiz günlerde GalaxyCon'a konuşan başarılı oyuncu Giancarlo Esposito, üçüncü sezon çekimlerinin yakın bir zamanda başlayacağını açıkladı. Ayrıca hem bu dizinin hem de The Last of Us dizisinin başrolü olan Pedro Pascal'ı beklemek zorunda olmadıklarını ve onsuz başlayabileceklerini açıkladı. Last of Us çekimleri Haziran 2022'ye kadar sürecek. Ancak Pedro Pascal'ın Mandalorian'da çok gözükmediğini düşünürsek çok da sorun olmayacaktır.

Ayrıca Bkz.Oyuncularıyla dikkat çeken Netflix'in en pahalı filmi The Gray Man'in çekimleri bitti

Moff Gideon karakterini canlandıran Giancarlo Esposito, üçüncü sezonda kendi karakterinin bir hayli önemli olacağını belirtmişti. The Mandalorian'ın üçüncü sezonu 2022 yılında yayınlanacak. Bu yılın sonunda ise The Mandalorian ile aynı zaman diliminde geçecek olan The Book of Boba Fett dizisi yayınlanacak.

Kaynak:https://www.gamesradar.com/the-mandalorian-season-3-starts-filming-soon-according-to-giancarlo-esposito/

• Şükür abi ne uzattiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • This is the way !

sabırsızlıkla bekliyoruz...

• Çok sağlam dizi merakla bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yanlış bilmiyorsam pedronun mandasından ayrı bir hikaye olarak devam edecek.

• Çok güzel bir dizi. Sabırsızlıkla bekliyorum.

• Abi bitmedi miydi bu nasıl 3.sezon bu?

• Bunu biyendik…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dizi haberleri de geldiğine göre sonbahar kapıya dayanmış.

Mandonun sezon finali harikaydı ancak üçüncü sezon için hypelanacak çok bir şey yok. Side quest tadında devam ederlerse çok güzel olur

Boba fett nasıl olacak asıl o merak konusu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mandolorian hariç 2 senedir adam akilli dizi yok

• Severiz kendilerini.

Disney+'ın sevilen Star Wars dizisi The Mandalorian'ın 3. sezonundan yeni bir haber geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Shepard

Severiz kendilerini.

Hocam, mando'nun figürünü kaça aldınız?

Ve bu koleksiyonun toplam maliyeti ne oldu size?

Aliexpress'te çok farklı varyasyonlarda modeller gördüm; ama pek güvenemedim. Ucuz da değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 6 Ağustos 2021; 1:51:45 >

• MehmetNY kullanıcısına yanıt

Selamlar. Kutulu ve sıfır Beskar mando bu ara 350-400 civarı gidiyor. İkinci el olanlar ise 250-300 gibi. Benim figürler orijinal, tavsiyem orijinal almanız çünkü kalite farkı olacaktır aliekspres ürünleri ile. Ben Star Wars hayranı olduğumdan biraz suyunu çıkartmış olabilirö tabi. 😊

• quote:

Selamlar. Kutulu ve sıfır Beskar mando bu ara 350-400 civarı gidiyor. İkinci el olanlar ise 250-300 gibi. Benim figürler orijinal, tavsiyem orijinal almanız çünkü kalite farkı olacaktır aliekspres ürünleri ile. Ben Star Wars hayranı olduğumdan biraz suyunu çıkartmış olabilirö tabi. 😊

hayalimdeki vitrini dizmişsiniz hocam. Bi starfighter eksik gibi. O da olmayıversin.

Tüm Star wars evreni var ya. En az 10 bin tutmuştur. İnanılmaz bir koleksiyon.

hayırlı olsun, paylaşım için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 6 Ağustos 2021; 13:57:29 >

• İyi Türkiye’de nezaman aktive olacak (disney+)

• MehmetNY kullanıcısına yanıt

Onlar da var 😁

• quote:

Onlar da var 😁

yavv hocam siz ne yaptınız Disney+'ın sevilen Star Wars dizisi The Mandalorian'ın 3. sezonundan yeni bir haber geldi 

Hem de hepsi var ya.

Ev arkadaşı lazımsa pm'den beklerim Disney+'ın sevilen Star Wars dizisi The Mandalorian'ın 3. sezonundan yeni bir haber geldi 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.