Şimdi Ara

Disk Bölme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 300gb harddiskim var format atcam ve daha sonra format atarken oyunlarımın silinmesini istemiyorum bu yüzden 2 ye bölürsem diski kaç kaç bölmeliyim ve bu program files falan varya orda steam dosyalarıda var bunları nasıl d ye aktarabilirim

• yardım ederseniz çok sevinirim birazdan format atcam ama nasıl yapsam karar veremedim
  • yanlış biliyorsun format atarken diski böler sen hangi dosyanın nereye gideceği belli olmaz hem neye göre ayıracağı da belli olmaz...
    şimdi şöyle yapacaksın..
    1- önce diski böl, diyelim ki şu an diskin sadece bir parça sadece yerel disk C var, sen onu böl iki parça yap,eğer yapamazsan burdan bak adım adım uygulahttp://www.teknomania.com.tr/windows-10da-disk-bolme-nasil-yapilir-resimli-anlatim-347/
    2-daha sonra yedeklerini D ye al resim foto müzik indirilenler vs artık ne varsa.
    NOT:bildiğim kadarıyla steam dosylarını kopyalarsan formattan sonra tekrar çalışmaz formattan sonra sıfırdan indirmen lazım.
    3-daha sonra format at ve format ekranında sadece yerel disk C ye format at.
    NOT:diskin boyutu 300 bölerken 100 gb a böl bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.