Şimdi Ara

Dişi Hamsterim Erkeğini Yiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

quote:

Orijinalden alıntı: ÇayLaK KRaL

Aç mı bıraktın hayvanları Erkek tüm yemeği yiyip dişiye bırakmayınca dişi açlıktan yemiştir yoksa cici cici hayvanlar niye yapsın böyle birşey.

quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Bence erkek dişininin namusunu kirletince, dişi erkekten öcünü aldı

erkek diş macununu kirletince diye okudum

Hamster'lar aç olsun olmasın,çiftleştikten sonra kesinlikle bir arada bırakılmamaları gerekir,olması gereken şey olmuş zaten,keşke arkadaş bu işi yapmadan önce internetten biraz açıp okusaymış..

hocam dh daki bütün hamster konularını okudum hamsterim.com un bütün konuları bununla ilgili bi konu yoktu

• evet benimki de erkeğin kulağını ısırıyodu 15 gün içerisinde bebeler gelirse şaşırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

quote:

Orijinalden alıntı: SaW331

boyun kırma ne ?
    şunuda söyleyim daha dün bunlar çiftleşiyordu hoş dişi biraz zorluk çıkarıyordu

Zamanında bir arkadaşın bir hayvanı (hemstır olması lazım büyük ihtimal ördek değildi.) hastalanmıştı. Konu açmıştı konu dışına ne etmeliyim diye. Daha sonra hemstırın boynunu kırıp çöpe atmıştı. En azından böyle kalmış aklımda. Daha canlı olarak anımsayan varsa hatırlatsın.

veterinere götürmüştü
    çıkışta da acı çekmesin diye boynunu kırıp çöpe atmıştı

cevaplarda vardı "benim de köpeğim ölmüştü ama gömmüştüm" "onu da çöpe mi atacaktın?" şeklinde efsane olmuştu konu
    şimdi dişinin boynunu kır çöpe at desem, cezası var mı?

• quote:

hocam dh daki bütün hamster konularını okudum hamsterim.com un bütün konuları bununla ilgili bi konu yoktu

Google gibi bir nimeti kullanmak gelmedi mi aklına?
    http://www.mihav.com/forum/kemirgen-bakimi/syrian-hamster-ciftlesme-hamilelik-yavru-bakimi-13184/
    Bu da sitenin ikinci paragrafından;
    "Syrianlarda Çiftleşme
    Dişi ve erkek hamsterler çiftleştirme zamanı dışında yan yana kalmamalılar. "
    O hayvanın ölümünden sen sorumlusun. Benden sana uyarı,verdiğin yiyeceklere de dikkat et.İnternet iyice araştır,ne verilir ne verilmez.Gerçi buna da bakmışsındır o kadar da değil herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

helal olsun namusunu yerde bırakmamış

artık nerde böyle namuslu hamster bacılar

okuduğum anda oturduğum yerden düştüm

• Bence o kendini karadul zannediyor. Benim bildiğim bir tek karadullar verdikten sonra erkeğini yer...
  • Gerçekler bunlar...
  • bide sevimli derler şu hayvanlara.manyak çıktılar yok yavrusunu yiyen mi istersin eşini yiyen mi istersin.
  • Dişi yemeseydi erkek onu yiyecekti kim bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Boyun kırma hikayesini biliyor musun?

Boynunu kır çöpe at
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marko Ramius

quote:

Hamsterini aç bıraktın herhalde ondan yedi kocasını

• syrianlarda kavga olduğınu biliyordum ama benimkiler gonzales olduğundan sorun olmaz diye düşündüm
  • aldatmıştır belki
  • Şimdi dişi hamster, erkek hamsterı yedi mi? Sekiz mi?
  • quote:

syrianlarda kavga olduğınu biliyordum ama benimkiler gonzales olduğundan sorun olmaz diye düşündüm

Senin düşüncenle olacak şey değil.Bütün türlerin ayrı ayrı araştırmasını yap,çiftleştirme konusundaki genel kanı dişinin ve erkeğin ayrı konması gerektiğidir.

Yavrular doğduktan sonra da annesi yavrularını yiyor diye konu açma,bari onun araştırmasını adam akıllı yap da,bakımını doğru düzgün gerçekleştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizza -- 29 Ocak 2010; 18:52:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizza

quote:

syrianlarda kavga olduğınu biliyordum ama benimkiler gonzales olduğundan sorun olmaz diye düşündüm

Senin düşüncenle olacak şey değil.Bütün türlerin ayrı ayrı araştırmasını yap,çiftleştirme konusundaki genel kanı dişinin ve erkeğin ayrı konması gerektiğidir.

Yavrular doğduktan sonra da annesi yavrularını yiyor diye konu açma,bari onun araştırmasını adam akıllı yap da,bakımını doğru düzgün gerçekleştir.

hocam ilk 10 gün yavrulara değmeme gerekiyormuş ama siz de diyorsunuz anneyi ayır peki yavrular nasıl beslenecek emzirilmeden ? anlatırsanız sevinirim

• ee son durum ne bitirdi mi?
  • Afiyet Olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckin01

ee son durum ne bitirdi mi?

bitirmeden aldım önünden sadece kafa tasını açmış içini yemiş ve gözünü yemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marko Ramius

quote:

süper ya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.