Şimdi Ara

Disenchant edilen adventure card ını tekrar oluşturmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Hearthstone >> Disenchant edilen adventure card ını tekrar oluşturmak?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    329 Mesaj
    Disenchant edilen adventure card ını tekrar oluşturmak? evet arkadaşlar bu mümkün mü? deck yapıyorum ve bütün karazhana sahip olmama ragmen bi kart eksik (karazhandan gelen ve muhtemelen disenchant ettigim)
    Bu kartı tekrar enchant etmeye calıstıgım da crafting menusunde cıkmıyor. Ne zamanki "include uncraftble cards" diyorum o zaman gözüküyor ve unlocked at karazhan diyor. Ne yapmam lazım şimdi benim bu kartı tekrar almam için

|
    |

Melgosh Adige
  • Yarbay
    5084 Mesaj
    Evet craftlayabilirsiniz. Normalde sadece crafta bastığınızda gözükmesi lazım diğer kartlarla birlikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Kantlock

Evet craftlayabilirsiniz. Normalde sadece crafta bastığınızda gözükmesi lazım diğer kartlarla birlikte.
    quote:

Orijinalden alıntı: Kantlock

Buyurun hocam görüntüler. Edilmiyor ne hikmetse bende.
    |
    |

Melgosh Adige

• Yüzbaşı
    420 Mesaj
    muhtemelen class adventure şeysini yapmadınız. Hani her macerada bir class ile yeniyorsunuzda classa özel 1 çift kart veriyor ya. solo adventure bölümünde "heroic challenge" nin altında olması lazım.
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bey Azura
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.