Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Discovery Xperia romda sürekli reset atıyor

3
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> Discovery Xperia romda sürekli reset atıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1153 Mesaj

Merhabalar arkadaşlar,

borakgon arkadaşımızın yayınlamış olduğu Xperia romu uzun süredir sorunsuzca kullanıyordum.

http://pittech.blogspot.com/2013/08/general-mobile-discovery-icin-xperia.html

Bugün gmail deki maillerimi kontrol etmek üzere gmail uygulamasını açtım. Yukarıda "auto-sync: off" diyordu. Yeni mailleri almak üzere "on" durumuna getirdim. Mailler yüklenirken telefon resetlendi. Dedim herhalde fazla yüklendi. Telefon tekrar açılınca pin sormadı ama xperia güç kontrolünde data açık görünüyordu. Tam kapamak üzere girdim tekrar reset attı. Sonra açılınca bir daha denedim kapayamadan yine reset. Kendi haline bıraktım her seferinde reset atıp durdu.

Şu anda telefonu kullanamıyorum. Bu sorunu yaşayan ya da nasıl çözüleceğini bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi acaba?

|
    |
    Bahsedilenler: burakgon
    BattleTag: theFaLLeN#2123
    Clan: dMb - Diabl0 Mephist0 8aal

• Yarbay
    2636 Mesaj
    Stock rom'a dön

Orijinalden alıntı: Lil-W-Tunechi

Stock rom'a dön

Telefon açılamadığı için SD karta da ulaşamıyorum ki. Bir de telefon rehberi, mesajlar falan var. Bir şekilde geçici de olsa çözmeliyim sorunu. Sonra Nexus a geçeceğim. Nexus daha stabildi.
    |
    |

• Binbaşı
    1153 Mesaj
    spflash ile v6000 romu attım, düzelttim. Apex Proyu da kurdum gayet stabil, memnunum.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
üniversite
son dakika
Blogio
Lastik Fiyatları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.