Şimdi Ara

Discovery ve National için D-Smart şart mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb. arkadaşlar. Bu discovery ve national ı izlemek için illa ki dsmart mı olması gerekiyor Oturduğum semtte kablolu tv de yok maalesef (ANKARA / BATIKENT / KARDELEN Mh.) Bizim bu civarda bir uyducuya sordum d-smart şart dedi ama adam d-smart bayisi olduğu için inanasım gelmedi. Çünkü başka bir ark. açılıyor abicim fln dedi.

Bir yardım edin lütfen. Ben bu doğan'a da d-smart'a da zerre kadar güvenmiyor dolayısıyla bağlanmak istemiyorum. Ama discovery ve national ı da izlemek istiyorum. Yok mudur d-smart'tan geçmeyen bir yol ???

• Discovery icin d-smart
    N. geographics icin D. Turk

Sifresiz uydulardan ciktigini sanmiyorum
    selamlar

quote:

Orjinalden alıntı: CeEr

Mrb. arkadaşlar. Bu discovery ve national ı izlemek için illa ki dsmart mı olması gerekiyor Oturduğum semtte kablolu tv de yok maalesef (ANKARA / BATIKENT / KARDELEN Mh.) Bizim bu civarda bir uyducuya sordum d-smart şart dedi ama adam d-smart bayisi olduğu için inanasım gelmedi. Çünkü başka bir ark. açılıyor abicim fln dedi.

Bir yardım edin lütfen. Ben bu doğan'a da d-smart'a da zerre kadar güvenmiyor dolayısıyla bağlanmak istemiyorum. Ama discovery ve national ı da izlemek istiyorum. Yok mudur d-smart'tan geçmeyen bir yol ???

• Bizim bir ark.ın dediğine göre sistemi aldığı yerde ki adam uyduyu kurmaya geldiğinde açmış. Başka bir arkadaş ise 4sene önce fln kurduğu (d-smart yokken yani) uydu sisteminde izlemeye devam ettiğini söyledi ve receiver'ının markası ya vestel yada arçelik.

Durumlar böyle olunca bende bir yolu var mıdır diye sorayım dedim forum'a.

Var mı başka fikri olan yardım edebilecek birileri ??? Şöyle açarsın kardeş gerek yok d-smart'a fln, şu ayarları yapacaksın, şunu değiştirceksin fln diyecek
  • çanağını telstara cevirirsen national i izleyebilirsin..uyduculara sor yaparlar

Telstar 15 W uydusunda emu ile; DMC paketinde Crryptoworks şifreleme sistemi ile izlenebilen şifreli kanallar:

*11060 H 19280 ¾; Style Network Emea (Kadın, dekorasyon) (İngilizce), E! Emea (Hollywood/ magazin) (Türkçe, Polonya-Lehçe, Fransızca. Almanca, İtalyanca, İngilizce)

* 11124 H 18386 ¾: National Geographic Channel Polska (Belgesel), (İngilizce, Rusça, Polonya dili-Lehçe, Macarca), Zone Reality Europe (İngilizce, Rusça, Türkçe, Çek dili, Macarca), Extreme Sports (Türkçe, Fransızca, Hollandaca - Dutch dili, Almanca, İsveççe, Rumence, Portekizce, Rusça, Çekçe, Polonya- Lehçe-, Macarca) (Türkçe ses desteği sürekli değil), Zone Club Europe (Kadın), (İngilizce, Almanca, Rusça, Çekçe, Macarca), * National Geographic Channel Wild (Türkçe, İngilizce, Hollandaca (Dutch Dili), Rusça, Polonya-Lehçe, Macarca,)

* 11150 H 18386 ¾; Extreme Sports Channel France (Sıra dışı spor), (Fransızca), * Zone Reality Central Europe (Realty TV) (İngilizce, Polonya-Lehçe, Macarca), * National Geographic Channel România (İngilizce, Rumence, Bulgarca, Rusça), Zone Club Polska (İngilizce, Polonya-Lehçe), Playboy TV (Erotik) (İngilizce), Zone Club Magyar kábel (Macarca), Reality Asia (İngilizce), The History Channel (Tarih/belgesel) (İngilizce)

* 11150 V 19275 ¾; The History Channel (Tarih/ belgesel) (İngilizce, Hollandaca-Dutch Dili), - Zone Reality EMEA 3 (Realy TV) (İngilizce, Macarca), National Geographic Channel Wild (Belgesel), JimJam (Çocuk) (İngilizce, Hollandaca- Dutch Dili), Almanca, Rumence, Portekizce, Çekçe, Polonya- Lehçe, Macarca)

*12645 H 3255 ¾; Earth TV Network
    -alıntıdır-

• sart degıl bıldıgım kadarı ıleç
  • benim bildiğim kadarıylada şart değil.
  • Digiturk, National Geographic'in HD ozel yayinini veriyor 24 saat. Muazzam bir goruntusu ve guzel belgeselleri var bu ozel kanalin. Ayrintili bilgiye ve yayin akisinahttp://natgeochannel.co.uk/hd/8/index.html burdan ulasabilirsiniz. Belgesel icin, maddi sorununuz yoksa Digiturk Plus alin (HD imkaniniz da varsa tabii)
  • başka uydulardan seyredeceksen şart değil tabiki kardeş
  • benım evde

10 tane National geografı

15 tane dıscowery kanal

10 tane anımal planet var d-smartım da yok ama ınternet baglantılı cıhazım var ve canak antenım var,

• hotbirden polsat paketinden keyleri girerek izleyebilirsin tabiki d smart şart değil
  • digitürktede var
  • kablolu tv alırsan sart degıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

hotbirden polsat paketinden keyleri girerek izleyebilirsin tabiki d smart şart değil

hangi keyleri? varsa rica etsem, mümkün mü acaba?
    pm den de olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sofix
    quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx
    hotbirden polsat paketinden keyleri girerek izleyebilirsin tabiki d smart şart değil

hangi keyleri? varsa rica etsem, mümkün mü acaba?
    pm den de olabilir.

Uydu paylaşım sitelerinden Nagra-Polsat (=ident 7101) keylerini alabilirsin.
    Ayrıca TelStar 15W uydusundan Türkçe Nat.Geo'i izleyebilirsin.
    Saygılar
  • bende dream box almayı düşünüyorum çok karışık olduğunu söylüyorlar, yeni model arayışı içerisindeyim
  • hıcde karısık degıl arkadasım oyle musterıler ıle tanıstımkı senın yaptıgın gıbı bır forumda soru bıle soramıyorlar ama dreambox kullanıyorlkar bu forumda mesaj yazıyorsan dreambox dan korkma kesınlıkle zor bır cıhaz degıl kesınlıkle !!

quote:

Orjinalden alıntı: gurandemir

bende dream box almayı düşünüyorum çok karışık olduğunu söylüyorlar, yeni model arayışı içerisindeyim
  • Bütçeniz müsaitse DreamBox'tan şaşma,
    saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.