Şimdi Ara

Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
5.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok uzatmadan sizlere gelen Kitkatla neler değişmiş ekran görüntüleri nasıl onları göstermek istiyorum.

Öncelikle söylemeliyim bir çok sayfada beğenilmedi. Beta sürümü olmasına rağmen benim hoşuma gitti gelen güncelleme.

Ben avantaj dezavantaj ları beraber yazıcam ve ekran görüntülerini paylaşıcam..

Öncelikle anamenü kilit ekranı bir çok şey değişmiş :) :) neresini anlatıcağımı bilemedim şimdi :)

mesela mesaj geldiğinde kilit ekranında mesajın simgesi oluyor sürüklediğinizde o mesaj açılıyor veya tuş kilidiniz açık pop-up olarak mesajı size gösteriyor yani whatsapp gelen bildirimler gibi görüntüleniyor.

mesajlar bölümü baya bir değişmiş.

ayarlarda değişmiş. tema değiştirilmiyor. ekrana 3den fazla sayfa koyamıyorsunuz. klasör oluşturma vs duruyor yerinde bir çok insan yok demişti benim baktığım sayfalarda.

Ve kamerada baya değişiklikler olmuş. galeri desen öyle Fener uygulaması bile değişmiş :)

Ekran görüntüsü çekmek biraz zorlaşmış :) aynı anda falan basmak gerekiyor bazen çekmiyor ya da ben beceremiyorum

Zil sesleri değişmiyor onlar sabit şimdilik galiba.

Görüntülü arama yaparken oluşan ekran değişmiş.

ekranın altında çıkan bildirimler oval olmuş hoş duruyorlar :)

aklıma geldikçe yazıyorum. Arama kısmı çok değişik olmuş kafam karıştı orada benim.

Bu kadar şeyi gördüm arkadaşlar bence güzel olmuş beğenmeyen beğenmez tabi orası ayrı ama kötülemenin bir anlamı yok sonuçta daha bu beta :)

NOT: Aklıma daha fazla birşey gelmiyor arkadaşlar eğer merak ettikleriniz varsa sorun yanıtlamak için online bekleyecem.

Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle) Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle) Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle) Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle) Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle) Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle) Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle) Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle) Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle)
     Discovery Kitkat Güncellemesi (Ekran Görüntüleriyle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KubilayAgyar -- 2 Temmuz 2014; 17:11:21 >

• Retrica kasma sorunu gitti mi ?

Gittiyse arkadaşlara söyliyim güncellesinler

Not : inceleme için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swonz -- 2 Temmuz 2014; 16:56:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerine sağlık kardeş. Navigasyon çalışmıyor diyen vardı çalışıyor mu kardeş sende? Bazıları sim görmüyor diyordu (sanırım çift sim kullananlardan bir tanesini) sende de görüyor ikisini de bir ayar mı yaptın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cgokhans -- 2 Temmuz 2014; 16:57:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Retrica kasma sorunu gitti mi ?

Gittiyse arkadaşlara söyliyim güncellesinler

Kardeşim retrica kullanmıyorum o yüzden denemedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgokhans

Ellerine sağlık kardeş. Navigasyon çalışmıyor diyen vardı çalışıyor mu kardeş sende? Bazıları sim görmüyor diyordu sende de görüyor bir ayar mı yaptın?

Simlerde problem olmadı kardeşim. Çift sim kullanıyorum ve ikise de sorunsuz. Şayet güncellerken sim kartınızı hafıza kartını çıkarın. Ne olur olmaz.

Navigasyonuda denemedim daha kardeşim

EDIT: Kardeş navigasyon uygulaması gitmiş. Ama haritaları açtım orada yerimi gösteriyor. Ve bu sefer tam durduğum yeri gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KubilayAgyar -- 2 Temmuz 2014; 17:01:35 >
  • Açılış animasyonu hızlanmış.Bide telefon daha hızlı açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamurat28

Açılış animasyonu hızlanmış.Bide telefon daha hızlı açılıyor.

Aynen açılış daha hızlı. :)

Ve Swonz kardeş sorduğun Retrica yine kasıyor. :) Görüntü sonradan hareket ediyor :) önceden nasıldı bilmiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KubilayAgyar

quote:

Orijinalden alıntı: karamurat28

Açılış animasyonu hızlanmış.Bide telefon daha hızlı açılıyor.

Aynen açılış daha hızlı. :)

Ve Swonz kardeş sorduğun Retrica yine kasıyor. :) Görüntü sonradan hareket ediyor :) önceden nasıldı bilmiyorum :)

Google Play'de sorun var,uygulama inmiyor.
  • karamurat28 kullanıcısına yanıt
    İlk başta bende öyle sandım kardeş. Hatta neredeyse açılmıyor gibiydi. Sonradan hızlandı uygulamalarımı yükledim.
  • kilit ekranındaki saati değiştiremiyorum.
    her ekrandaki google search dan kurtulamıyorum.
    uygulamalar için klasör oluşturamıyorum.

şimdilik bu üç sorunu çözebilrsem gerisi önemli değil.
  • marcoruzzier kullanıcısına yanıt
    Kilit ekranında saatin olduğu yeri aşağı doğru çekip kilit gizlendiğinde basılı tutarak işlem yapabilirsin.

O google search malesefki kaldırmıyor. Sanırsam kitkatla gelen musibet

Anaekranda klasör oluşturuluyor kardeşim. Ben resmini sonradan paylaştım.
  • quote:

İlk başta bende öyle sandım kardeş. Hatta neredeyse açılmıyor gibiydi. Sonradan hızlandı uygulamalarımı yükledim.

Yok hocam olmuyor çizgi gidiyor da gidiyor Allahın belası.Fıtık etti.
    Ben güncellemeyi yükledikten sonra bir kerede telefonu sıfırladım. Acaba ondan mı oldu bilmiyorum. Bende herhangi problem yok şimdilik kardeşim.
  • quote:

Ben güncellemeyi yükledikten sonra bir kerede telefonu sıfırladım. Acaba ondan mı oldu bilmiyorum. Bende herhangi problem yok şimdilik kardeşim.

Kapatım açtım sorunu çözdüm hocam.
    Sevindim :) Hayırlı olsun bakalım inşallah bitmiş hali en kısa zamanda gelir
  • ben yükledim şimdi kaldırıyorum, custom rom kullanmaya devam edeceğim, tamamen rezil bir ROM gerçi beta normal..
  • DnyL kullanıcısına yanıt
    Nesini beğenmedin merak ettim :)
  • hiçbirşey stabil değil ki neyini beğeneyim ?

Navigasyon uçmuş
    Titanium dan backup geri yükleyemiyosun
    Zil sesleri engelli
    Ses kötü çıkıyor
    Optimize edilmesi lazım şu anda
    kullanılabilir değil.

@KubilayAgyar
  • Hocam zil sesi ayarlanmıyor,hoparlör kulaklık takılı iken dışarı ses veriyor,ısınıyor,kulaklığa verilen ses düştü kısacası rezalet bencede.Sadece seri o kadar.
  • DnyL kullanıcısına yanıt
    Haklısın o konularda ama umarım düzelir :) Başka çaremiz yok malesef :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.