Şimdi Ara

Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
7
Favori
53.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: WARNİNG

quote:

Orjinalden alıntı: Or_By

çekim ekibi yok zart zurt diyor ama bazı zaman fazla abartıldığını düşünüyorum.gecen baktığımda buz gibi nehre atladı kıyafetlerle sonra gitti gayzer gibi sıcak su cıkan bir yerde ısındı. başka bir zaman denk geldiğimde denizin ortasında kurtarma botunda mahsur du.

bu adamın ekibi var diğerinin yok yani Survivorman ekipsiz tek basına ama bu değil ikisi ayrı

karıştırdım sanaırım ben daha cok how its made mythbusters dirty job vb takılıyorum coğu zaman. birde dirty job un yeni bölümleri olsa da izlesek hep aynı şeyler.

• dırty i en son izlediğimde modzilla ile lağım temizliyordu
  • afrikanın sıcağında susuz kalda görelim :) bunu yapmassan ölürsun sanırım o fil dıskısı taze olduğunda ıcınde cok mıktarda sıvı olur ve gene taze olduğundan henuz bakteri ürememiştir yani içilebilinir. aynısı insan idrarındada geçerli taze taze içilebilinir ama bayatlayınca ölürsünüz.
  • Çöp öğütücü gibi adam valla her eve lazım.Ne gelirse hiç ayırt etmek yok.Gönder mideye.
  • ulan adam devenin midesini yarıp suyunu içiyor fil gübresi içiyor kendi çişini içiyor iğrenç bişey diğer adamda les stroud o ''survivorman'' onda çekim ekibi yok eleman kendi çekiyor ama o böyle iğrenç şeyler yemiyor
  •  Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub

Bunun adı "Man v.s Wild" değil miydi?
    Ben iki sezonunu indirmiştim. Bu ayrı bir şov mu?
    Yoksa isimleri mi farklı, kafam karıştı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub

Bunun adı "Man v.s Wild" değil miydi?
    Ben iki sezonunu indirmiştim. Bu ayrı bir şov mu?
    Yoksa isimleri mi farklı, kafam karıştı.

Avrupa'da Ultimate Survivor (inanılmaz kurtuluş) adıyla gösteriliyormuş yani senin izlediğin doğru program

• Ben izliyodum bunu bi bölümünde bi kurt yedi kocaman patladı heryeri sap sarı oldu fln 2 gün yemek yiyemedim sürekli kustum sayesinde bir dahada izlemedim kurtlara karşı fena bi fobim var solucanlara karşıda öyleyim
    Kurt:Derken sürüngen şu yılan gibi olan ıyyyyy
  • Hastasıyım bu programın yaaaa.Börtü böcek yiyen çocukta 23 yaşındamı ne bi yerlerde okumuştum.Adı da AYI GRİLS(Bear Grylls).

Geçenlerde kaplumbağa yaptı közde tavuk gibiymiş öyle diyo.Zaten adamın damak tadı sınırlı beğendikleri tavuk gibi beğenmedikleri küflü peynir gibi,hep öyle diyor
  • discoverydeki her program muthis bagımlılık yapıyor.dirty jobs tada en son izledigimde koyunların ureme organlarını dişleriyle kopartıyorlardı igrenc bir programdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 2 Şubat 2009; 15:13:10 >
  • tv diziler bölümüne fan club açalım,seveni çok bu programın ben imzayı hazırladım bir tek club linki kaldı,club ı WARNİNG arkadaşımdan bekliyorum

Discovery Channel - Ultimate Survival - Fanclub

_Ultimate Survival Fan Club_

• evet bende hiçbir bölümünü kaçırmadım çok severim böyle hayatta kalmayı öğreten programları flan birde survivorman var o da güzel onu da fırsat buldukça izliyorum beni da yaz oraya
  • şu an discoveryde 5-6 dk oldu başlayalı.daha hemen bir böceği götürdü
  • Hayranıyım bunun Survivorman sarmıyor adamın bilgiside yetersiz bu daha güzel
    Buda benim konumhttp://forum.donanimhaber.com/m_28436023/mpage_1/key_//tm.htm#28436023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isbara ALP -- 2 Şubat 2009; 17:06:28 >
  • Burdaki herşeyi gerçek sanmayın bu adamın yönetmeninden ışıklandıran kişisine kadar ekibi var. Youtubede bi kere görmüştüm. Bu elemandan önce çökebilcek yerlere başka eleman atlıyo daha sonra güvenli yerleri seçiyo ordan çıkıyo bu eleman dalıyo ortama. Birde aç susuz filan oldğuna bakmayın o izlediğim videoda adam öğle arası tatilinde yemek yiyoyodu. Bazı yerler gerçek ama bazı yerler uydurma. Bunu gerçek diye değil dizi olarak izleyin losttan pek bi farkı yok.
  • Bugün izledim ben çölde nasıl hayatta kalabileceğimizi anlatıyordu be bataklıktan nasıl kurtulacağımızı adam resmen bataklığa girdi omzuna kadar nerdeyse ordan batmadan çıktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

quote:

Orjinalden alıntı: Or_By

çekim ekibi yok zart zurt diyor ama bazı zaman fazla abartıldığını düşünüyorum.gecen baktığımda buz gibi nehre atladı kıyafetlerle sonra gitti gayzer gibi sıcak su cıkan bir yerde ısındı. başka bir zaman denk geldiğimde denizin ortasında kurtarma botunda mahsur du.

bu adamın ekibi var diğerinin yok yani Survivorman ekipsiz tek basına ama bu değil ikisi ayrı

Survivorman'de ekip var. Ayrıntılara dikkat ederseniz hemen anlayabilirsiniz.

En basit örnek:
    Geçenlerde izlediğim bir bölümde eleman kızakla gidiyordu, yanında üç kamera vardı, birisini geride bıraktı ve kamera uzaktan uzaktan çekti. O sırada da kamera gittiği yöne doğru hareket ediyordu. Hadi bunu rüzgar çevirdi diyelim; sen oralara kadar gitmişsin, bir de geriye dönüp kamerayı mı alacaksın!

Onu da geçtim, adam günde 5 saat kayıt yapsa buna ne ortam, ne de pil dayanır. Yanında bunlar için büyük bir çanta taşıması gerekir. Ha, ormanda priz varsa o başka tabi.

• bende izliyorum artık geçen hafta bağımlısı oldum
  • discovery de gerçekten çok güzel diziler var

eni çok izlediklerim

ultimate survivor
    dirty jobs
    how its made
    mythbuster.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.