Şimdi Ara

Disco Elysium [PS5 / PS4 ANA KONU] - TÜRKÇE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Türkçe güncellemesi 600MB geldi indiriyorum şuan 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 için de geldi mi acaba güncelleme? Dün ps4 için henüz gelmedi sadece ps5 e güncelleme geldi yazmışlardı da.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türkçesi bile çok ağır ve derin bir anlatıma sahip.

• Rezalet bir şey bu ya, oyun değil kesinlikle, diyalog simulasyon. Tam mobil oyun kalitesinde. Oynanış namına zerre bir şey yok. O yüzden oyun kategorisine kesinlikle sokulmaz. Meta puanı da tam aldatmaca. Topu topu inceleyen sayısı 11. :) Steamden aldım, hemen iade işlemlerini başlattım.

• Oyuna bayıldım resmen, rpg dediğin böyle olur, diyalog, politika, entrika, gizem, heyecan, her şey var yahu. Tam gurme işi. Mu-az-zam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SacredDivinity -- 26 Ekim 2022; 5:53:46 >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt

Ps ex değil diye olmasın hacı  

• Oyun harika ya ama feci derin ve diyaloglu olduğu için yoruyor insanı. Kitap okuyoruz gibi:)

• Arkadaşlar kimse oynamıyor mu bu oyunu ya? Yeni başladım gayet güzel bence. Zaten rpg hastasıyım bayılırım deli gibi diyalog okumaya 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dün akşam bitirdim sonunda tam bir rpg örneği herkes deneyimlemeli. İlerleyiş kötü gidince baya bir önceden save lere geri dönerek varyasyonları denedim. Sonunda bence iyi bir sonla bitirdik oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 21 Kasım 2022; 9:46:44 >
  • Ben de indirdim yavaştan basliycam anlatılanlar kadar keyif alırım umarim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.