Şimdi Ara

Discipline/Holy Priest PvE Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tormintor

Bi shield atarsın kendine kimse vuramaz sana RBG de en çok kullanılan healerlardandır. Survival sıkıntısı yok yani en kötü fear atarsın ortaya bir tane.

Şahsen RBG de flag carrier oynadığımda, arkamda priest varsa diğer healerlara göre kendimi daha güvende hissediyorum
  • quote:

Kafalık: Arcanum of Hyjal(Mount Hyjal Exalted)

rewered istior o...

rehber güzel eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk777 -- 12 Eylül 2011; 22:50:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hünerli

Bide Interrupt'a immune kalkanları var

45 sn cdli inner focus.. 5 sn interrupta immune ediyor talente verilirse ki mutlaka verilir...40 saniye yine fake cast yapmak zorundasın.. Shaman gibi 4 sn de bir interrupt atan ya da warrior gibi zırt pırt stunlayan classlara karşı pek birşey ifade etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamania

quote:

45 sn cdli inner focus.. 5 sn interrupta immune ediyor talente verilirse ki mutlaka verilir...40 saniye yine fake cast yapmak zorundasın.. Shaman gibi 4 sn de bir interrupt atan ya da warrior gibi zırt pırt stunlayan classlara karşı pek birşey ifade etmiyor.

Shamanlar birde sağlam dispel yapabiliyor.. ben şahsen resto dudu, disko pri ile kapışırken en az 15 kere purge atıyorum :) sta buffi bile gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

quote:

Orijinalden alıntı: metamania

quote:

Shamanlar birde sağlam dispel yapabiliyor.. ben şahsen resto dudu, disko pri ile kapışırken en az 15 kere purge atıyorum :) sta buffi bile gidiyor

Mana danyanmıyor purge spamlamaya.

• ardarda atmayacaksın.. başlarda 3-4 kez atabilirsin ama sonra manan doldukça spamlayacaksın.. mesela ben geçen 2 dk süren arena macında disko priye 15 kez purge atmısım..
  • Oyundaki en iyi ofenssive spellerden biri bence. Priest bi shield atıyor hop purge, mage ice barrier açıyor hop purge. Resto'da mana sıkıntısı yapmayabilir ama diğer speclerde çok fazla mana harcıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tormintor -- 13 Eylül 2011; 13:39:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.