Şimdi Ara

DİŞ TELİ İÇİN 4 TANE SAĞLAM DİŞ ÇEKİMİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
40.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    uzmanın ne farkı var hocam dahamı pahalı oluyor?
  • Rookie PG R kullanıcısına yanıt
    18 bitti benimde
  • Benimde 2 tane saglam disim cekildi.Dis filmim cekilmeden önce dislerini arkaya iteriz dis cekimi yaptırmazsan 4.5 yil surer dedi,tedavisi suresine katlanirdim ancak dis filmimi cektikten sonra filme bakti ve dis köklerim cok buyukmus,bazi disler 4 köklü oldugundan dişlerini arkaya alip bosluk yaratmak cok uzun surer dedi.Mecbur saglam 2 disimi cektirdim,5500 tl ye mal oldu,1 hafta oldu takali. Herhangi bi sorun olursa sorabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QuattroFR kullanıcısına yanıt
    http://cache.donanimhaber.com/Thumbs/108504399/b94e66def43a9fb8cc15066a0b5e241b_240_True_72_0.jpg benim dişler bunlara yakın bu kadar kötü değil ama senin dişlerde böylemiydi hocam? birde 5500 çok gibi geldi.şeffaf telmi taktığın? bu dişçi istanbuldamı?
  • Rizgari kullanıcısına yanıt
    uzmndan kastım tecrübeli,fiyatla alakası yok sadece güvenilir görüş almak istersen diye söyledim herhangi bir ücret talepleri olmaz dediğim doktorlar diş teknisyeni..en azından gider görüş alırsın dişlerini gösterirsin para felan istemezler seni doğru yönlendirirler ne yapman gerektiğini söylerler,kafana yatarsa yaparsın veya yapmazsın
    ama şunu unutma cafcaflı şaşalı diş hastanelerine özel muayahanelere kanma bu iş gösterişle olmuyor doktor tecrübesiyle güvenle oluyor
    Benim sorunum üst cenem fazla gelismis hocam disler pek sorunlu degildi alt cenede disler sola dogru kaymis sadece.Porselen tel yani seffaf olanlarindan evet.Bursadaydi dis doktorum bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuattroFR -- 28 Temmuz 2015; 0:01:26 >
  • gael kullanıcısına yanıt
    evet hocam dediğin gibi cafcaflı biryer aramıyorum işinde uzman olsun beni mağdur etmesin yeterli.Adresleri nerdedir bu doktorların? birde hospidadent sitesinde 6600tl yerine 3600tl yazmıslar bu hastane nasıldır?
  • QuattroFR kullanıcısına yanıt
    ben istanbuldayım:) geçmiş olsun hocam umarım dişleriniz düzelir.
    damakta yer olmadığı için dişler çekiliyor başka türlü dişlerin düzelmez zaten, damakta yer açılması lazım.
    bana da 4000 fazla geldi ben özelde 2000 tl ye taktırmıştım bence başka yerlere bakabilirsin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA7DB07DC -- 28 Temmuz 2015; 2:24:41 >
  • İstanbuldamısın hocam? İstanbuldaysan önerdiğin bir dişçi varmıdır?
  • Bugün özel çapa ortodontiye gittim doktorlar falan iyi bir şeye benziyordu ama yine 4 diş çekilmesi gerektiği söylendi ve 5280 tl ücret.Ben bu dişleri çektirmeden veya 2 tane falan çekecek dişçi bakacağım bir şeyler yapılır illaki damak genişletme falan
  • Benimde 4 tane dişimi çekmişti şuan bir sıkıntım yok baya düzeldiler
  • Sanki kolaya kaçmak istiyorlar gibime geliyor alternatif yöntemleri vardır illaki bu 4 diş bir şekilde azaltılabilir.pes etmek yok bunu yapacak doktoru bulana kadar devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rizgari

Bugün ne güzel ilk adımı atayım dişleri düzelttirmek için dedim.doktora gittim doktor muayene etti 4 tane sağlam diş çekilecek dedi ve 4000 tl para istedi neyse parasında da değilimde 4 tane sağlam dişmi çekilir moralim 0 ne yapacağımı düşünüyorum sizce çektiriyimmi dişleri?

ne yaptın dişleri çektirip tedavi oldun mu? memnun musun? 4 numaralı dişlerimi çektirdin?
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    4 diş çekildi tel takıldı o zamandan bu zamana dişler yerine oturdu.memnunum şuanlık
  • arkadaşlar benden size tavsiye.

bu tel tedavisini ortodontist'ten başkasına yaptırmayın sonra çok büyük sorunlar ortaya çıkıyor.

ortodontist dediğimiz kişi tel tedavisinin uzmanıdır. geçmiş olsun. (not: çene cerrahıyım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quadream -- 2 Şubat 2016; 17:55:29 >
  • quote:

4 diş çekildi tel takıldı o zamandan bu zamana dişler yerine oturdu.memnunum şuanlık

köpek dişlerinin yanındaki dişleri çekti dimi? bide ne kadar oldu hangi ay taktırmıştın? kaç ayda kapandı?
  • quote:

Bugün ne güzel ilk adımı atayım dişleri düzelttirmek için dedim.doktora gittim doktor muayene etti 4 tane sağlam diş çekilecek dedi ve 4000 tl para istedi neyse parasında da değilimde 4 tane sağlam dişmi çekilir moralim 0 ne yapacağımı düşünüyorum sizce çektiriyimmi dişleri?

4 tane diş çekildikten sonra zaten yamuk diş kalmayacağı için takmanıza gerek yok deseydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: quadream

arkadaşlar benden size tavsiye.

bu tel tedavisini ortodontist'ten başkasına yaptırmayın sonra çok büyük sorunlar ortaya çıkıyor.

ortodontist dediğimiz kişi tel tedavisinin uzmanıdır. geçmiş olsun. (not: çene cerrahıyım)

Hocam, "sağlam dişi çekmekte neymiş yeaa" diyen gençlerimize sağlıklı karar verme adına; yapısal çene darlığında bu uygulamanın yapılmak zorunda olduğu, aksi halde çene kilitlenmesinin düzgün olmayacağını anlatmanız iyi olabilir.
    Not: 24 dişim var hepsi inci gibi.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    evet köpek dişlerinin yanındakiler 4 ay oldu sanırım tam hatırlamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.