Şimdi Ara

Diş sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
56
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, yazı biraz uzun olacak ama anlatmam gerekiyor;

Şubat ayında genel dişe randevu aldım, gittim, doktor röntgen çektirdi ve iki dişimin kötü halde olduğunu söyledi. Dolgularım 10 yıllık falan. Ağrıyan dişim bahsettiği bu iki dişten ayrı kırık bir diş. Hiç bir işlem yapmadı ve Endodonti bölümüne yönlendirmek üzere sistemden randevuyu açtı. 2 hafta boyunca uğraşıp zar zor randevu aldım. Endodonti doktoru da genel dişteki doktora (haklı olarak) sitem etti. Çekilmesi gerektiğini söylediği dişlerin bence o derece kötü değiller. Kanal tedavisi yapılmış zaten onlara ve o derece çürük olsalar koparlardı falan dedi. Ağrıyan dişime dolgu yaptı. Kanal tedavisi yaptı mı bilmiyorum açıkçası işlem kısa sürdü ama. Diğer kırık dişlerim için dolgu yapacak mısınız diye sorduğumda da genel dişe gitmen gerekiyor. Böyle basitçe dolgu işlemleri için bize niye yönlendiriyorlar falan diye kızdı o doktorlara. Ki haklı bence. Genel dişteki doktor bi dolgu veya kanal tedavisi yapamayacaksa neden var. Başından sağmak için git çektir dedi bir nevi. Şimdi ben ne yapayım? Genel dişteki aynı doktora gidip durumu anlatıp dişlerimle ilgilenmesini isteyeyim. Yoksa ağız ve diş cerrahisine gidip çeklimesi mi gerekiyor diye mi sorayım, yoksa başka bir genel dişe gidip durumu anlatıp bari siz çözün şunu mu diyeyim? Bugün bu dişime yapılan dolgu amalgam dolgu. Ve ben bunu istemiyordum ama hem ağrıyor diye hem de belli ki uğraştıracak diye bişey demedim bu dolguya.. Bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Diş sorunu

CİMER'e o günlerde yapmış olduğum şikayetin cevabı da bu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kısa sürede iyi bir özel doktora gitmenizi öneririm.

Pinpon topuna çevirdiler insanları. Diş önemli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.