Şimdi Ara

DiRT Rally (2015) [ANA KONU] (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
28
Favori
63.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyuna benim gibi 5-6 kez başlayan kaç kişi var acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 4 Ağustos 2016; 21:17:56 >
  • Uçmasakta süzülüyoruz.

• ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Ogier in aracını tartaklamışsın resmen :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Ogier in aracını tartaklamışsın resmen :)

aracı tanımaya çalışıyorum hocam

biraz hor kullandığım doğru ama

• quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Uçmasakta süzülüyoruz.

O yollardan benimde geçmişliğim vardır :)

• Bugün farkettim save sorunu olmaya başladı oyunda . Oyuna girip çıktıktan sonra birdahaki girişimde kayıt etmemiş olarak gözüküyor . Ne yapmalıyım arkadaşlar
  • pc ye format atıldıydı saveleri almayı unutmuşuz, bu yüzden oyunu aylardır oynamıyorum. baştan başlayasımda hiç yok.
    yeni nesil oyunlarda bulut save kullanılıyor. dirt rally de var mı acaba böyle bir şey, kurup bakayım duruyodur belki savelerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 9 Ağustos 2016; 13:34:05 >
  • 9 aydır ne araç, pist eklediler ne DLC

anca koca boyutlu update

• antking kullanıcısına yanıt
    Siz mi düzenlediniz bu ligi bilmiyorum am restart olasaydı daha iyiydi sanki
    Ama iyi oldu ben de güncel lig arıyordum bu konuda kurulan lig uzun süredir ölü heralde.
  • en son gelen güncelleme ile oyun ilk ekrandan sonra donup kalıyor. arkada müzik ve sesler devam ediyor ama "not responding" hatası alıyorum...

aynı şekilde assetto corsa da donuyor bazen.

oyunların ikisi de orjinal ve formattan sonra bu hale geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scheissenberg

Siz mi düzenlediniz bu ligi bilmiyorum am restart olasaydı daha iyiydi sanki
    Ama iyi oldu ben de güncel lig arıyordum bu konuda kurulan lig uzun süredir ölü heralde.

stage restrart mevcut zaten sadece komple evente baştan başlamıyorsun. Evet biz kurduk ilgiye göre dirt rally üzerinde farklı şampiyonalar yapmayı planlıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Uçmasakta süzülüyoruz.

Setup vechile ayarlarında değişiklik yaptınız mı?
  • Tam hatırlamıyorum shift biraz kısık asfalt olduğundan birazda yere yakınlaştırdım. Videoda şampiyonada olduğumdan araç kondisyon zayıf.Sanırım araç LVL tam açılmadı %70 güç geliyor ve tam tutunmuyor yola wrc2 gibi bişey ondan stabil gitmek daha kolay.
  • Finlandiyanın yeri apayrı bende rallinin ruhu bu ülkede.

• O an

DiRT Rally (2015) [ANA KONU]
  • Hocam sen naptın ya?
    Konuyu da biraz canlandırmak adına bir soru sorayım bari. 2000lerden hangi aracı öneriyorsunuz? Ford Focus 2007 almayı düşünüyorum ama

• Oyun çok mu zor,yoksa kontrolleri aşırı saçma mı tam çözemedim...Dirt 2 bundan daha iyi gibiydi sanki...

İyiki de orjinal almamışım
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun baya zor. Yarış oyunlarının Dark Souls'u da denebilir. Dirt 2 oynamadım ama 3 oynamıştım, bu oyun onlar gibi arcade değil de simülasyon tarzı.
    Bi de neyle oynadığınız da önemli. Klavyeyle oynamak imkansız bence, joystickle oynanabilir ama en iyisi direksiyonla oynamak.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.