Şimdi Ara

DiRT Rally (2015) [ANA KONU] (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
28
Favori
63.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya kurban olduğumun canları 2 yıl oldu oyunu alalı 2 kere yükledim sildim PS4 de....Dirt ün tüm serilerini oynadım şu oyunda Dualshock la nasıl bir ayar yapıcaz da arabalar karton kutuymuş gibi savrulmadan oynicaz Allah rızası için bu yardım edin nolur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar windows 10 kullanıyorum tüm sürücülerim yüklü normalde pc nin ses sıkıntısı yok ancak DIRT RALLY de ses alamıyorum çözüm nedir?
  • Codemastersın 10 senedir cikarttiklari her oyunu her yil aldim. Cd li yillari saymiyorum. Direksiyon la ilgili her soruma hatta gizli kalmasi gereken sorulari ise ozelden yanitladilar. Bu sefer rekor hizda soruma twitter dan dönüş yaptılar. Oyun çıkışından sonra Kulüp sistemi (Klan) ekleyeceklermis oyuna. Yani kendi ligimizi ve online sampiyonamizi olusturup event ekleyip cikarip davet atabileceğiz Rally etaplarinda kendi leaderboardlarimiz olacak oyun efsane geliyor. :)

Carve your way through a selection of iconic rally locations from across the globe, knowing that the smallest mistake could end your stage. You will need to rely on your instincts with the most immersive and truly focused off-road experience yet, including a new authentic handling model, tyre choice and surface deformation. Power your rally car through real-life off-road environments in New Zealand, Argentina, Spain, Poland, Australia and the USA, with only your co-driver and instincts to guide you. Race on eight official circuits from the FIA World Rallycross championship, complete with licensed Supercars and support series. Develop your team and cars around race strategies, and progress through a varied selection of Events and Championships in both a single player Career Campaign and a competitive online environment.

• OVER 50 OF THE MOST POWERFUL OFF-ROAD CARS EVER BUILT – Tear through environments with an iconic roster of historic and modern-day rally cars, VW Polo GTI R5, Mitsubishi Lancer Evolution X & Citroen C3 R5. Also take on the challenging power of the Chevrolet Camaro GTR.4.

• 6 REAL LIFE RALLY LOCATIONS –Take the wheel through the stunning environments of New Zealand, Argentina, Spain, Poland, Australia and the USA.

• FEEL YOUR RACE – Improved handling, surfaces, fallibility and environments deliver the most authentic and focused off-road experience ever.

• THE OFFICIAL GAME OF THE FIA WORLD RALLYCROSS CHAMPIONSHIP – Race at Barcelona, Montalegre, Mettet, Lohéac Bretagne, Trois-Rivieres, Hell, Holjes and Silverstone in a multitude of different series.

• DEVELOP YOUR OWN TEAM – Create a team, hire your staff and expand your garage of vehicles as you choose.

• TUNING – Tune your vehicle to suit your driving style and environmental characteristics. Alleviate wear and tear by configuring each car’s set-up, and upgrade your parts to ensure your vehicles are ready for whatever challenge lies ahead.

• GET COMPETITIVE – Race the entire DiRT Community in Daily, Weekly and Monthly Challenges, with worldwide leaderboards and events.

Post-launch DLC content.

Season One will focus solely on rally content, and will introduce the following cars, liveries and environments to DiRT Rally 2.0 as per the following schedule:

– Week 1: ŠKODA Fabia Rally, Citroën C4 Rally
    – Week 3: Monte Carlo Rally, Special Livery
    – Week 5: BMW M1 Procar Rally, Opel Manta 400, Special Livery
    – Week 7: Sweden Rally
    – Week 9: Ford Focus RS Rally 2007, Subaru Impreza, Special Livery
    – Week 11: Germany Rally

• emrah1969 E kullanıcısına yanıt
    Emrah Merhabalar,
    Kontrol ayarlarına bir bakar mısın girince. Orda Steering Center Force u aktif edip değerini %35 civarı filan yapman gerek. Ayarlarda varsa Soft Clock u da On yapacaksın. Böylelikle el freni kullanıp döndüğün keskin virajlarda bile merkez kaç etkin dengeli olacaktır. Asist değil bu o yüzden canını sıkmana gerek yok gurur yapıp :) Dönüş açısı ayarı varsa Kontrol cihazında onu da 330 la bir dene yavaş yavaş arttırıp bak.
  • Oyunu ilk indirdiğimde oynayamadığımdan sırf oynayabilmek için kol aldığım oyun. Sonra ayarını yaptıktan sonra klavyeden oynamıştım. Biraz ısınsam oynayabilirdim aslında ama kontrolleri inanılmaz zor. Araba direk savruluyor ve kendini toparlayamıyor bir türlü. Isınamadığımdan dolayı bırakmıştım. Hey gidi nfs
  • Bu modu Denemelisiniz

https://www.racedepartment.com/downloads/alternate-physics-1-0-ctf-for-rfpe-all-cars-increased-cg-height-and-more.15552/reviews

• %80 indirime girdiği için hemen kaptım Dirt Rally ve Dirt 4'ü ama klavyeyle ancak en iyi sürüşümle 3., 4. olarak falan tamamlayabiliyorum normal olarak, Grid 2 çok rahat oynanıyor ama klavyeyle Hud ve otomatik vites hariç tüm asistler kapalı. Sizden gamepad tavsiyesi istiyorum, kendinizin kullandığı ve memnun kaldığı ya da iyi olduğunu düşündüğü bir gamepad. Aslında direksiyon almak lazım ama çok yüksek fiyatlar
  • Ciclista kullanıcısına yanıt
    Bana Logitech F710 aldırdı arkadaşlarım ve yarış oyunlarında hiç mutlu ayrılamadım öncelikle analog ile yarış oynayamıyorum d pad şart,benim sorunum ise d pad tuşlarının birleşik olması yüzünden tuşun bana her seferinde garip gelmesinden kaynaklı elime tam oturduğunu söyleyemem,kalas diye tabir edilen ps kontrolörleri ile çok daha iyi oynuyordum,eğer benim gibi konsoldan geçmeyseniz "bence" yarış oyunları için Logitech F710 fazla masraftan ibaret

Oyunda ilk 2-3 yarıştan sonra biraz daha kolaylaşıyor gamepadin tam istediğim gibi olmaması nedeniyle klavye ile oynadım her sektörde 10-11 saniye kadar fark attım Renault Alpina ile,taa ki karlı bölgeye geçene kadar,yahu arabaların dengesi gerçekten karton gibi ortalayamıyorsun özellikle buzlu yollarda çok uğraştırıyor

Richard Burns Rally - Gran Turismo 4 gibi zamanının en kazık oyunlarını bile rahatlıkla oynayan ben nedense bunun karlı yoluna alışamadım

Ben de sizin gibi destekler kapalı oynuyorum,deneme amaçlı karlı yolda madem destekleri açayım dedim onun da bi faydasını göremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 30 Mayıs 2019; 17:34:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Aslında konsoldan geçmeyim denebilir(oyun fiyatlarından)

Şuan için klavyeyle devam ediyorum "Rally Open Championship'i" ben de Renault ile 3. olarak tamamladım Almanya haritalarında birinci oluyorum ama karlı haritalar gerçekten aşırı zorluyor. WASD olarak değil de çift elle oynuyorum daha rahat geliyor. Sol elde sağa ve sola dönme; sağ elde de gaz ve fren var. Çok daha kolayıma geldiği için öyle yaptım. Aslında klavye ile gamepad arasında çok da bir fark yok, direksiyon döndürebilme derecesi aynı diye biliyorum. Bir direksiyon seti fena olmaz ama kaliteli setler 5 bin lira civarı

Asistleri ben de tamamen açtım stabilite için ama neredeyse hiçbir fark algılayamadım, çok ufak farklar var, ondan ben de kapattım hepsini.

Şimdilik klavyeyle devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 30 Mayıs 2019; 18:47:10 >

• ben de bir elimle direksiyonu (klavyede sağ ve sol yön tuşları) , bir elimle de gaz,fren,el freni (w,s,space) olarak kullanıyorum... gamepad den daha iyi.. her türlü derece yapabiliyorum.. yoksa bu oyun need for speed oynar gibi tek elle w,a,s,d oynanmaz. uçurumdan uçuverirsiniz. milisaniyelik olay.. direksiyonu yani sağ sol atadığınız tuşları her zaman bir elle bağımsız sürekli tutmalısınız.. eğer klavyede oynarsanız...
  • Arkadaşlar ben de Dirt Rally oynuyorum ama yön tuşlarını bir türlü anlayamadım.Oyunun kullandığı klavye azerty tipi klavye.Ama ben bir türlü bu klavye türünü değiştiremedim.Yardımcı olur musunuz?
  • ne_demek kullanıcısına yanıt
    Ayarlarını lütfen söyleyin bir türlü beceremedim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhabalar,
    Oyunu açılmıyor bende malesef,sistemim ve yüklü programları aşağıda belirttim.
    Eksik yada yetersiz donanım kaynaklı mı bilgi verebilirseniz sevinirim.

İntel İ5 2.5ghz,8gb ram,Nvidia gt540m ekran kartı
    Directx yüklü
    Netframework 4.5 yüklü
    C++ 2010-2017 yüklü
    Java yüklü

Dirt rally(fitgirl repack)yüklü.
  • İlk mesaj ve başlık güncellendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rookie7300

Herkese merhabalar,
    Oyunu açılmıyor bende malesef,sistemim ve yüklü programları aşağıda belirttim.
    Eksik yada yetersiz donanım kaynaklı mı bilgi verebilirseniz sevinirim.

İntel İ5 2.5ghz,8gb ram,Nvidia gt540m ekran kartı
    Directx yüklü
    Netframework 4.5 yüklü
    C++ 2010-2017 yüklü
    Java yüklü

Dirt rally(fitgirl repack)yüklü.
    ne hatası veriyor?
  • Oyunu yaklaşık 4 yıldır aynı pc de oynuyorum, hiçbir güncelleme yapmadım ne pc de nede oyunda, bugün bu hatayı verdi açılmıyor. Çözümü nedir?

DiRT Rally (2015) [ANA KONU]
  • ne efsane oyundu be, 1 yıl falan sürekli oynamıştım, direksiyonla oynamanın inanılmaz zevkli olduğu bir ralli simulasyonu. 2. oyunu indirimde yakalarsam onu da alıcam

• İkinci oyun 120 gb'a yakın alan istiyor diye bunu kurdum. En son 2019'da askere gitmeden bir ay önce oynamışım. Lan nasıl özlemişim var ya. Grafikler bir tık eskimiş ama mekanikleri hala şahane elbette. Erken erişim almıştım hatırlıyorum. Üç seneden fazla gamepadle oynamış ve klavyeyi hiç denememiştim ama bayağı güzel oynanıyor. Hatta gamepadden daha iyi dereceler yaptığımı fark ettim. Haftalık ve aylık eventler ile takılırım günde iki üç saat kafa dağıtmalık çok iyi ya.

• Ben de Manuel H pattern + Clutch diye bir seçenek çıkmıyor. Sadece Manuel Sequental var. O da sıralı vites zaten. Bir videoda gördüm vardı ama ben de neden çıkmıyor. Bilen varsa çözümünü sevinirim. Gamepad ile vites yapmıştım. Dirt 4 güzel çalışıyor ama bunda H vites seçeneği olmadığından 1. 2. 3. vs viteslere atama yapamıyorum. Sadece vites aşağı vites yukarı sıralı vites seçeneği çıkıyor ben de. Yardımlarınızı bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.