Şimdi Ara

Dirt Rally için direksiyon tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uygun fiyatlı, force feedback destekli, özellikle rally oyunları için bir direksiyon seti almak istiyorum. Logitech G920 herkesin hayali ancak çok pahalılar.

Şöyle 500 TL'yi mümkün mertebe geçmeyecek, özellikle Dirt Rally için direkt git al diyeceğiniz bir marka/model var mıdır?

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

• geçen black friday de amazon.de den g29 aldım bana toplamda 168€ mal oldu. (amazon bir ay kadar sonra vergi iadesi yaptı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tornavida

geçen black friday de amazon.de den g29 aldım bana toplamda 168€ mal oldu. (amazon bir ay kadar sonra vergi iadesi yaptı)

Valla çok iyi denk gelmiş. Kaç günde elinize ulaştı?

Ekleme: Şöyle bir şey nasıldır?
    https://www.amazon.com/Thrustmaster-Force-Feedback-racing-wheel-WINDOWS/dp/B01CI97DNM/ref=sr_1_7?s=pc&ie=UTF8&qid=1489322127&sr=1-7&keywords=thrustmaster+wheel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joya20 -- 12 Mart 2017; 15:37:58 >

• Forumda araştırırsan thrustmaster t300 alıp çok sıkıntı yaşayan arkadaşlar oldu, çoğu amazona iade etti hatta amazon sıkıntılı partiyi sonrasında satmama kararı aldı. Ancak bu ürünle ilgili bilgim yok. Daha önceden logitech DFGT vardı ondan da çok memnundum fakat pedalları tatmin etmiyordu ancak sağlam bir ürün uzun yıllar kullandım. Sonra g29 alınca onu sattım g29 bana neredeyse bedavaya geldi diyebilirim.

Sen amazondan alacak olursan g29 un indirime girmesini beklemeni tavsiye ederim zaman zaman 200€ nun altına indiğini gördüm. Ancak bu ürün amerikan sitesinden kargosu neredeyse kendi fiyatı kadar sana çok pahalıya gelir. Almanya sitesinde Türkiye gönderimi 49€ üzeri bedava. Amazon.de olan almanya sitesini takip etmelisin...

• Bu arada eklemeyi unutmuşum cihaz elime bir hafta içinde ulaşmıştı...

• tornavida T kullanıcısına yanıt
    Tamamdır ancak ciddi manada o paralar bana çok uzak. Ama tavsiyeni dikkate aldım üstat.

Amazon Almanya'da şunu buldum;

https://www.amazon.de/Logitech-Racing-Lenkrad-Driving-Force/dp/B011N78DMA/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1489340801&sr=8-3&keywords=g29

G29 dediğiniz, aynı zamanda G920 mi oluyor bu arada? Sanki birbirinin aynısı. Birinin direksiyon göbeğinde PS logosu mevcut.

Ben PC için kullanacağım, o sebeple G920 sanıyorum PC/XBOX uyumlu oluyor. Doğru mudur? Gerçi PS 4 de var bende. Bilemedim şimdi :(

• g920 ile g29 aslında aynı cihaz görünümleri farklı. g920 pc ve xbox için olanı. g29 ise pc ve ps4 için olanı. Ben g29 u pc de kullanıyorum. Sende ps4 varsa tabiki g29 olanı almalısın :)

• gerçi bu gönderdiğim linkteki satıcı direkt olarak amazon değil 3. parti ayrı bir firma satıyor o yüzden sana kargo ve gümrük masrafı da eklenebilir bilgin olsun direkt amazonun kendisinin satıcı olduğu durumlarda daha az ödeme yapmış olursun...

Anladım =)

G29 dışındaki diğer tavsiyelere de açığım arkadaşlar.
  • fiyat 199€ inmiş ve amazon satışı açılmış kardeş bence fırsatı kaçırma...

Süper fiyat =)

Hocam taksit var mı burada?

Bir de tam olarak kaça gelecek şimdi? Euro şu an 4-4.1 lira arası.

796-815 Lira arası bir fiyat hesapladım.

Bunda nakliye ücreti, vergi vs. ne oluyor şimdi? Yoksa cebimden çıkacak para direkt olarak bu mu?
  • Dostum kusura bakma logitech bazı ürünlerde Türkiye gönderimini kapatmış maalesef bu ürünü de göndermiyorlar. Normalde ben daha önce buradan aldım herhangi sıkıntı olmadı belki Tr gönderimini sonra yeniden açarlar sık sık takip et... (Bu arada kredi kartı ile alabilirsin ancak taksit olmuyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: tornavida

Dostum kusura bakma logitech bazı ürünlerde Türkiye gönderimini kapatmış maalesef bu ürünü de göndermiyorlar. Normalde ben daha önce buradan aldım herhangi sıkıntı olmadı belki Tr gönderimini sonra yeniden açarlar sık sık takip et... (Bu arada kredi kartı ile alabilirsin ancak taksit olmuyor)

Tüh be, ben de ne güzel denk geldi diye sevinmiştim =)

Sen sağ ol üstat, kusur ne demek? Dediğin gibi, takip etmek lazım.

"Dieser Artikel kann nicht in die Türkei geliefert werden."

• G920 herkesin hayali mi? Bedava verseler kullanmam o çöpü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.