Şimdi Ara

DiRT 3 (2011) / Complete Edition (2015) [ANA KONU] (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.857
Cevap
6
Favori
108.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volkan3536

kurda sormuslar neden ensen kalın... oyun acıldıgında klavyeye dokunmamak gerekiyormus. direksiyonun tuslarına basınca ayarları aktif hale getiriyor.

Gel gör ki benim direksiyondaki hiçbir tuş oyunu açmıyor
  • Arkadaşlar Dirt 3'ü kurdum ancak crack dosyalarını nod32 trojan türevi olarak görüyor ve siliyor.Her seferinde nod32'yi kapatıp tekrar crack yapmam gerekiyor.Bunun bir çözümü yok mu siz nasıl yapıyorsunuz?Yardım ederseniz çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar Dirt 3'ü kurdum ancak crack dosyalarını nod32 trojan türevi olarak görüyor ve siliyor.Her seferinde nod32'yi kapatıp tekrar crack yapmam gerekiyor.Bunun bir çözümü yok mu siz nasıl yapıyorsunuz?Yardım ederseniz çok sevinirim

Virüs programına trojan olarak gördüğü dosyaları güvenli dosya olarak gösterirsen sorunun çözülecektir. Kaspersky 2011 de aynısı başıma gelmişti. Sadece Dirt 3 de değil bir kaç oyunda. Kaspersky 2012 de karşılaşmadım henüz böyle birşey ile.

• Nod32'de güvenli dosya olarak nasıl gösterebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Nod32'de güvenli dosya olarak nasıl gösterebilirim?

Bilmiyorum. Uzun zaman oldu kullanmayalı.
  • beyler ben bu drift şovlarda direkin etrafını 360 derece bi donemedım gitti ya e-brake kullancaz mı kullanmıyacaz mı ben pek kullanmıyom hatta hıc kullanmıyom bir iki tüyo verseniz çok iyi olur teşekkürler
  • quote:

Virüs programına trojan olarak gördüğü dosyaları güvenli dosya olarak gösterirsen sorunun çözülecektir. Kaspersky 2011 de aynısı başıma gelmişti. Sadece Dirt 3 de değil bir kaç oyunda. Kaspersky 2012 de karşılaşmadım henüz böyle birşey ile

bunu nasıl yaparız ? bilen varsa bi anlatıversin sewabına çok iyi olur skidrow crack truva atı türevi bişey olarak görünüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit__ali

quote:

Virüs programına trojan olarak gördüğü dosyaları güvenli dosya olarak gösterirsen sorunun çözülecektir. Kaspersky 2011 de aynısı başıma gelmişti. Sadece Dirt 3 de değil bir kaç oyunda. Kaspersky 2012 de karşılaşmadım henüz böyle birşey ile

bunu nasıl yaparız ? bilen varsa bi anlatıversin sewabına çok iyi olur skidrow crack truva atı türevi bişey olarak görünüyo

NOD32 için şöyle yapıyorum:

İlk önce programı kapat, sonra crack'i yap.
    Daha sonra programı aç AYARLAR >> ANTİVÜRÜS VE ANTISPYWARE >> GERÇEK ZAMANLI SİSTEM KORUMASI >> TARAMA DIŞI ÖĞELERİ DÜZENLE >> EKLE. Buradan cracki seçiyoruz. Bu kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

quote:

quote:

Daha sonra programı aç AYARLAR >> ANTİVÜRÜS VE ANTISPYWARE >> GERÇEK ZAMANLI SİSTEM KORUMASI >> TARAMA DIŞI ÖĞELERİ DÜZENLE >> EKLE. Buradan cracki seçiyoruz. Bu kadar.

çok saol hocam.notebook u açıp yapıyorum hemen ve oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit__ali -- 24 Temmuz 2011; 15:58:32 >

• save sorunu çözüldümü arkadaşlar lütfen cevağ..ilaç yada başka bişey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanfc

save sorunu çözüldümü arkadaşlar lütfen cevağ..ilaç yada başka bişey...

save sorunudamı war ? dirt 2 deki gibi manuel save yapabiliyomuyuz bari ? ben oyunun crack işini hallettim bıraktım daha oynamadım.
  • quote:

quote:

save sorunudamı war ? dirt 2 deki gibi manuel save yapabiliyomuyuz bari ? ben oyunun crack işini hallettim bıraktım daha oynamadım.

maalesef save sorunu var oyunda girip çıktığında profilini yüklemiyor...
  • quote:

quote:

quote:

oyuna başlamak için daha fazla bekliycez o zaman

• bende yeni başlıcam ekran kartının içinden dirt 3 keyi çıktı inşalah baya bi oyalar oyunu orjinal olup multi oynayanlar pm atarsa beraber oynarız
  • quote:

quote:

quote:

quote:

oyuna başlamak için daha fazla bekliycez o zaman

oyunu ilk çıktığında oynadım save sorunuda yoktu. diğer oyunlarda da kullandığım profilimle save yaptım ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

quote:

quote:

Çok teşekkür ederim hocam söylediklerini uyguladım dosyaları temize çektim

• Arkadaşlar "X Games Asia Track Pack" dlc'si çıkmış..haberiniz olsun
  • oyunda 3D var diye biliyorum fakat bir turlu 3D olarak acamadim oyunu hep normal olarak aciliyor tridef 3D programina attim yine diger oyunlar gibi yaptim ama 3D acilmadi oyun.yardimci olabilecek biri olursa cok iyi olur tesekkurler
  • Arkadaşlar 3 tane sorum var :

1-Oyunu nasıl tam ekran yaparız ?Şuan tam ekran gözükmüyor başlat çubuğu falan gözüküyor.
    2-Gamepad ile nasıl oynarız ?
    3-Direksiyon seti almayı düşünüyorum her türlü direksiyon seti desteği var mı ?
  • gamepad de dönüşleri nasıl yumuşatırız? ufak bir basmada çok dönüyor.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.