Şimdi Ara

Direnc.net sitesinden kesinlikle uzak durun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • En son yanlış hatirlamiyorsam rekros isimli bir firma ile bu tur bir sorun yasamistim üstelik telefonlarımi bile acmadilar. Zorla iletisime gecebildim bulundukları is hanindaki farklı firmayi arayarak firma sahibi ile iletisime gectim. Ne yazik ki e ticaret sektorunde bu tur sıkıntıları cok sık yaşıyoruz. Bu konuda en cok hepsiburadaya güveniyorum. Oradada elektronik komponent yok ne yazik ki. Umarim daha kaliteli bir firma cikarda bu konuda ki dediginiz maduriyetler giderilir. Bazi konularda robotistani daha iyi buluyorum fakar ordada bazi urunler yok. Imkaniniz varsa piyasadan alin rahat edersiniz. Belkide firma tarafindan surekli gide gide tanindigim icin boyle rahat ediyorum ama dedigim gibi selanik ve karakoy pasajinda yasadigim sıkıntılar beni robotistan ve dirence yöneltti. En azindan fatura sıkıntısı yaşamıyorum. Ozellikle karakoy pasajindan aldığım entegreler yari yariya bozuk ciktigi icin bu söylediğim firmalarin urunlerini beğeniyorum. Hayırlısı olsun diyecek pekte birsey yok. Iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçenlerde bende alışveriş yaptım direnç nettem. Paketim biraz gecikmeli geldi neyse onu dert etmedim. Paketi açınca malzemeleri kontrl ettim birkaç parça malzeme eksikti yoktu pakette. Sonra mail attım birkaç gün sonra eksik olan malzemeleri gönderdiler. ben sürekli buradan alışveriş yapıyorum memnunum. Arkadaşların da dediği gibi bu aralar biraz sıkıntılı işleri var direnç netin
  • Arkadaşlar merhaba,

Philips marka tvmin besleme kartı üzerindeki 7 bacaklı entegresi yandı parçayı bulamadım.

Servislerde kart değişimi yaparız diyor ve yüksek para istiyor.

Bu entegreyi nerede bulabilirim yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır nereden bulabilirim?
  • Sipariş verdiğim malzemeler 3 gündür hala hazırlanıyor sözde. Bu konuyu görünce benim de içime kurt düştü. Email attım. Adamlar cevap bile vermediler. Aldığım projenin süresi geri sayıyor :) benim malzemeleri almam bir haftayı bulacak gibi. Insalah bir haftayı geçmez. Bunlarin bir olayı var ama anlamadım. Bir bu site vardı adam akıllı komponent bulduğum o da fos çıktı :/ keşke bozmasalardi

• Şimdi email geldi. Ürün kargolandi deniyor. Galiba sistem üzerinden güncelleme yapılmamış. Fiyat ve ürün çeşidi olarak direnc.net baya iyi. Umarım bu hazırlama ve kargo olayı da daha iyi hale gelir.

• robotistan hem kargoyu teslim etmedi hemde para iadesi yapmadı.

• 4 yıl önce sorunlar çok fazlaydı günümüzde rayına oturdu hatta artık eskisi gibi iki yerden değil tek bir merkezden hizmet verdikleri için daha iyi işliyor süreç. Eksik bir şey olursa gönderiliyor.

• 2017 deki başlığa katılıyorum daha geçen aylarda 2 kez farklı zamanda sipariş verdim birini 5 gün sonra diğerini araya hafta sonu da girdiği için tam 1 hafta sonra kargoladılar, utanmadan bide 5 iş günü içinde kargoluyoruz diyorlar almayın uzak durun mecbur kalırsanız aldığınızı unutun 1 hafta sonra gelince şaşırırsınız aaa ne zaman sipariş vermiştim diye... :)

• Dirençnet kadıköy yazıcıoğlu hanında en üst katta oraya gidin alacağınızı alın bakarak görerek hiç bir sıkıntı yaşamazsınız... internetten malzeme almak özellikle elektronik malzeme almak bana çok saçma ve gereksiz geliyor.

• https://www.matiot.com/

direnc.net'in tıpatıp aynısı sadece dili ingilizce. Çok enteresan. 🤔🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım yazmayın artık .. 4-5 yıllık konu..

• Hala aynı mantık ile çalışıyorlar. Acelesi olan başka firmadan alsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ipli jeton kullanıcısına yanıt

Aynı adamlarınmış.

İngilizce versiyonu.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.