Şimdi Ara

DİREKSİYON SINAVINI GEÇTİM ANCAK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR KASIM AYINDA OLAN EDİREKSİYON SINAVINI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GEÇTİM FAKAT SÜRÜCÜ KURSU 2017 YILININ 2. AYINDA ALABİLECEĞİMİ SÖYLEDİ
    2. AYDA ALMAMIN SEBEBİ SÜRÜCÜ KURSUNUN DOSYAYI GEÇ HAZIRLAMASIMIDIR. YOKSA GENEL OLARAK KASIM AYINDAKİLER 2017 YILINDAMI ALICAK
    --------------------------------------------------YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...--------------------------------------------------------

• sürücü kursun saçmalamış ben 19 kasımda direksiyonu geçtim 2 gün önce dosyamı hazırladılar bugün de gittim emniyete işleri halletim 15 günlük geçici ehliyet verdiler 2 hafta içinde de normal ehliyet gelecek muhtemelen 4-5 güne gelir
  • Küçük yerde oturmuyosan emniyet randevuyu anca o zamana veriyo kursla alakalı degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dosyayla alakasi yoktur pazar sinava girdim 4 gun sonra yani dun persembe dosyam geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayzace kullanıcısına yanıt
    Öyle değil şuan 3 ay sonrasına veriyor gibi görünebilir ama özellikle gece ve sabahları sık sık bakarsanız sürekli ara ara boşalıyor yerler şehir fark etmez.
    Kaldı ki öyle bile olsa kursun dosyayı çıkarmama sebebi olamaz bu
  • 4 Aralık günü direksiyon sınavına girdim ve geçtim.3 hafta içinde sertifikam hazırlanacakmış. Bana çok uzun geldi bu süre.
  • ModernSultan M kullanıcısına yanıt
    Benimde 20 gün sonra geldi dosyam ben 5 kasımda gectim direksiyonu daha dün aldım ehliyeti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 kasımda direksiyon sınavını geçtim 25 kasımda ehliyetimi aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.