Şimdi Ara

Direksiyon sınavını geçtikten ne kadar sonra ehliyet alabiliriz ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
3
Favori
128.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam. Hayırlı olsun o zaman ehliyetiniz. Darısı başımıza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anna Dewitt

Anladım hocam. Hayırlı olsun o zaman ehliyetiniz. Darısı başımıza.

Sağolun hocam , amin :)
  • sonunakdar S kullanıcısına yanıt
    Çok şükür ben de geçtim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anna Dewitt

Çok şükür ben de geçtim hocam.

Tebrikler , hayırlı olsun :)
  • 9.gün dosyayı aldım kurstan, 11.gün emniyete gittim, 13.gün elimdeydi
  • Ben de geçen pazar girdim sınava. Kurs dosyamı hala hazırlamamış. Pazar ya da pazartesi günü dosya hazır olur dediler. Kimilerininkini 2 günde hazırlamışlar, şansa bak. Daha bi de emniyet müdürlüğünü bekleyeceğim.
  • Ayin 28inde girdik direksiyona hala dosya yok. Kime isyan edeyim ben?

• Ayın 8 inde sınava girdim ve geçtim bu emniyet randevu olayı nedir acaba çevremden hiç kimse randevu almadı

• ehliyet sınavını 1bucuk yıl önce geçtim :/

hala ehliyet alabilirm dimi?
  • 23.11.2014 tarihinde direksiyon sınavını geçtim .. bugün yani 25.11.2014 tarihinde kurs, dosyanız hazır gelip alabilirsiniz şeklinde mesaj gönderdi..

Dosyayı aldıktan sonra ne yapmak gerekiyor ? Ben sınava Kocaeli de girdim .. Ehliyeti İstanbul da çıkartabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Designer* -- 25 Kasım 2014; 20:38:34 >
  • iyi günler bende dosyamı bekliyorum bu dosyalar nereye gidiyor da bu kadar geç çıkıyor bir bilginiz var mı?birde dosyamdaki sağlık raporunu değiştirme şansım var mı?(büyük ihtimal öyle bir şansım yok ama sizden duysam iyi olacak) cevaplarsanız çok sevinirim.birde ben kursa kaydolduğum adresimden taşındım ehliyetim eski adresime kayıtlı olacak bir sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spartacus42 -- 17 Nisan 2015; 16:41:39 >
  • spartacus42 kullanıcısına yanıt
    adres sikinti olmaz bence sistem gunceller.saglik raporu ile oynarsan tarih degisir sikinti olur.dosya ankarada falan islem goruyor o yuzden.ama ikametgah olayini emniyette gorus

• ENİGMA. E kullanıcısına yanıt
    çok sağol kardeşim bencede günceller gibime geliyor sonuçta herkes adres değiştiriyor kimsenin aklına gelmez gelsede uğraşmak istemez böyle. ankaraya gittiğini duydum ama ne bileyim millet diyor 4 günde 5 günde aldım diye neyse geç olsun güç olmasın.ikametgahı sorayım emniyete.ankaraya gittiyse belgelerin tarihi falan işlenmiştir o yüzden sıkıntı olur heralde neyse sağlık olsun.tekrar sağol.
  • Ben cumartesi sabahı sınava girmiştim. Akşam 6 dan sonra belli olur dediler aradım belli olmuştu. 3 gün sonra da ehliyeti elime aldım.

Bursa da yaşıyorum.

• ben geçen pazar girdim sınava ve pazartesi geçtin 15 gün sürer dediler dosya için,,ne yapıyorlar da bu kadar sürüyor anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cumartesi girmiştim 1 ağustosta. 5 ağustos çarşamba gel sertifikanı al dediler.
  • Merhabalar arkadaslar,
    27 Haziranda yazili, 25 Temmuz'ta da direksiyon sinavina girdim. Iki sinavi da gectikten sonra da 10 Agustos'ta (Gecen Pazartesi) ehliyetimi cikarttim. Tam tamina 44 gun surdu benim surecim. ( dosyam hazir oldugundan 3-4 gun sonra aldim kurstan ) ehliyetimi emniyetten cok kisa bir sure icinde cikarttim. Yaklasik 15-20 dakika surdu ve ehliyetime kavustum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maltepe trafik bugun basvuruda on gun sonra gel al dedi, gercekten sacmalik,

• 2 ağustosta geçmiştim sınavı. Kurs hala sertifikamı vermedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

2 ağustosta geçmiştim sınavı. Kurs hala sertifikamı vermedi

İlginç. Ben 1 ağustosta geçtim 5 ağustosta hazırdı.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.