Şimdi Ara

Direksiyon sınavından geçme hikayem.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hiç araba kullanmayı bilmeyen birisi olarak derslere gittim ve yazılıyı normal olarak geçtim.

Direksiyon derslerine gittim haftaiçi olarak 10 gün. ve arabayı tanıdım ve parkuru ezberledim. Rahatça sürüyordum. Heyecan vardı ama araba gitmeye başlayınca azalıyordu.

Arabanın başındayım. baktım yağı aküyü falan soruyorlar. dedim ne oluyoruz gittim onlar sorarken öğrenciler cevaplarken öğrendim. Sonra sıra bana geldi hepsini bildim. çalştırdım arabayı sinyali verdim kalktım. Dönemeçte arabayı stop ettirdim. Allahtan arkadaşlar anlayışlı çıktı. Sonra hepsini sakince yapıp geçtim.

Yani siz siz olun çaktırmayın hata yaptığınızıç stop ettiyse ahlayıp vahlamayın. Direk tekrar çalıştırıp devam edin. indirmezse geçmişsinizdir.

• seninki de bir sey mi ammannn

ben direksiyon sinavinda 2. viteste araba kaldirarak sinavi gectim komisyon bile sasirdi oglum 2. viteste kalktin dedi 😀 yonetmelikte 2. voteste kalkamazsin diye bir sey olmadigindan gectim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ehliyeti aldım cebime koydum. Araba kullanıyorum artık. Ama korktuğum fobilerim var bu konuda uzman arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Garajımızdan geri geri çıkabiliyorum yokuş olduğu halde bunu başarabiliyorum. bulunduğum ilçede her sokakta caddede çarşıda kullanıyorum. sadece çarşıda park etmeye korkuyorum.
    mesela tek bir araba girecek biyere paralel park etmem gerekiyor geri geri mi park etmeliyim düz mü ? hangisi daha basittir
  • The Shawshank kullanıcısına yanıt
    İleri geri daha basit bence sınavda yaptığımız ama duruma göre ileri direksiyonu kır gir içeri son yavaşça burnu dışarı çıkar bikerede geri yapıp burnu düzelt buda bi seçenek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.