Şimdi Ara

direksiyon sınavındaki arabanız? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
0
Favori
89.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1975 BMW 2002 ile girdim sınava. Ben ehliyet aldığımda daha kurs işi icat edilmemişti. Yanına bir polis oturur ve şehir içinde beraber gezerdiniz. Benden yokuş yukarı el freni kullanmadan kalkmamı istemişti, doğal olarak araba biraz kaçınca da biraz daha çalış diye gönderdi. İkinci sefer yine aynı araçla girdim, bu kez polis bana kaç metre uzağı görebildiğimi sordu, görebildiğim metrenin TL'ye çevrilmiş hali ile rahat şekilde aldım ehliyetimi. O zaman 10,000 metre (pardon lira) vermiştim ve iyi paraydı doğrusu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: daturkishulan

quote:

Orjinalden alıntı: tunerrus

quote:

ben sınava girmedim
    paraylan aldım ehliyeti.

bide marifetmiş gibi sölüosun sizin gibiler yüzünden yollarda saçma sapan kazalar oluo

ulen şaka yaptık ne atlıyonuz sazan gibi?
    ayrıca allah a şükür şugüne kadar da hiç kazam olmadı.
    ayetel kürsi süz çıkmam yola

kardeş mizah ve espri topici değil burası. şaka yapma lütfen. hem şaka yaptığını nerden bilelimki. senin dediğin gibi ehliyet alan ve ortalığı kan gölüne döndüren insanların olduğunu biliyoruz. şakandan dolayı ama hakkınla aldığın için

• sene 91, murat 124 hem de taksiden çıkma, düşünün ne şartlarda ehliyet almışız bee
  • 2003 te fiat siena
  • quote:

Orjinalden alıntı: atomik07

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: tunerrus

quote:

ben sınava girmedim
    paraylan aldım ehliyeti.

bide marifetmiş gibi sölüosun sizin gibiler yüzünden yollarda saçma sapan kazalar oluo

ulen şaka yaptık ne atlıyonuz sazan gibi?
    ayrıca allah a şükür şugüne kadar da hiç kazam olmadı.
    ayetel kürsi süz çıkmam yola

kardeş mizah ve espri topici değil burası. şaka yapma lütfen. hem şaka yaptığını nerden bilelimki. senin dediğin gibi ehliyet alan ve ortalığı kan gölüne döndüren insanların olduğunu biliyoruz. şakandan dolayı ama hakkınla aldığın için

• şahindi
  • getz le girdim
    zaten sınawdan sonra getz e bakışım değişti. araba hoşuma gidiyodu ama ilk kez sınawda süreünce gördümki kalas gibi arabaymış. binilmez
    bide arabadaki kendilerini sınav memuru sanan şahıslar bana kaza yaptırıyorlardı az kalsın
  • 97 accent ti seri kalkıslarda arac saha kalkıyordu
  • kendi arabamla girdim sinava bu yuzden no problem
  • şahin
  • sene 99

arbada 97 toyota corollaydı güzeldi yani...
  • yıl:2000 araç paliodu
  • 97 MODEL BRODWY Dİ FENA DEGILDI DICEM YALAN OLUR SINAVDA HEYACANDAN DONCEM YERI SASIRDIM 84 GECTIM İİ DİMİ
  •  direksiyon sınavındaki arabanız?

• 2000 model palio, sinyalleri bozuktu sürekli sola sinyal veriyordu, direksiyonu tutarken onuda sabit tutman gerekiyordu ki sinyal sussun, vites sürekli elimde kalıyordu (allahtan sınavda elimde kalmadı) yayı bikere dışarı fırlamıştı az aramamıştık ne maceralar yaşadım yaa
  • bide ışık koymuşlar eğer yanımda oturan hocam pedallara dokunursa ışık yanacak bizim zekiler ışığa düğme yapmışlar ben sadece direksiyon aynalarla uğraştım, gazı freni hocam ayarladı desem yeridir
    quote:

Orjinalden alıntı: marduk

broadway la aldım 94 te. güzel arabaydı ve sorunsuz geçti, bir ışıkte duaracaktım yavaşça frene basim dedim bir baktım pedal yok bizim hoca benden önce basmış
  • 92 model bi şahin di (annem 96 yılında da o arabayla almıştı ehliyeti)
  • Sürücü kursunun hurdaya çıkarmaya kıyamadığı bir Murat 131'di. Üçüncü vitese atmak için nerdeyse ön yolcu koltuğunda oturan hocanın dizine çarpıyordu elim. Öndeki aracı sollamamı istediler. Sınav heyecanı sinyal vermeden solladım. Yalnızca ordan kırmışlardı puan.

Bu sınavdan yaklaşık 10 sene sonra da Amerikanya'da girdiğim ilk sınavda, sınav güzergahında yoldaki hız limitini 35 mil sanıyordum. Meğer hız limiti sınavın tam başladığı yerde 35'den 30'a düşüyormuş. Sınav başladı. Ben de garanti olsun diye 33'le gidiim dedim. 30'u tam geçtiğimde sınav başlayalı 10 saniye olmuştu daha. Yanımdaki kadın ben sınavda hız limitini geçen adama ehliyet vermem dedi ve sınavı bitirdi. Eve döndüğümde eşim inanmadı ehliyet sınavını veremediğime

• ben de s600L ile aldım
    ama eğitimi s 320 ile verdiler,sınavda s 600
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.