Şimdi Ara

Direksiyon Sınavında Dikkat Edilecek Hususlar.&Ehliyet Hakkında Herşey (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.287
Cevap
2
Favori
192.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında nası olsa derslere girmek zorunlu değilmiş şimdiden mi yazılsam diyorum...öss'yi etkilemez herhalde
  • kursa gıdıosun eger 1. partideysen 1.5 2 ay sınavı beklıosun sonra 3 hafta sınav sonucu belli oldunca 1 hafta, 10 gün sonra direksıyon sınavına giriosun.1 2 hafta sonrada ehliyetı alıyosun.Yani en azından benım boyle olacak.

Arabayı aldık daha ehlıyetı alamadık yok boyle olay...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k2fg9 -- 9 Mart 2007; 21:47:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: htrd

7temmuzda da tam doğum günüm var güzel bi hediye olacak herhalde güzel yaa sevindim bu habere...derlere girmeyi istemiyorum açıkcası motordan anlarım, ilk yardımı zaten ilkokul 5den beri görüyoruz e trafikte ondan aşağı kalır yanı yok birde burdaki seyran sürücü kursunun sahibi tanıdık olunca sorun çıkmaz alırım die düşşünüyorum...hayırlısı artık

bildiğim kadarıyla ozaman 25 ağustosu beklemen lazım

• Arkadaşlar ben öğretmenim ve sınava giren bir çok arkadaşım var.
    Öyle aynaya bakmadın, kemer takmadın diye kimseyi bırakmıyoruz diyorlar. Adam olacak çocuk misali, arabayı kaldırmanızdan, vites değiştirmenizden, durmanızdan sizin ne kadar şoför olduğunuzu anlıyorlar gerisi boş. Panik yapmadan rahat bir şekilde sürerseniz problem olacağını sanmam. Ha arada bir kaç gıcık gözetmen çıkarsa o istisnadır.

Bir de yazılı sınıvla ilgili tiyo vereyim son ikiye kalmayın. En geç sondan 3. olarak salondan çıkın. En sona bir kişiyi bırakmıyorlar (hocalar ona kopya vermesin diye). Ben yazılı sınavlara giriyorum, sona iki kişiden biri çıkmak istiyor, bırakmıyoruz. Bazen yarım saat bekleyenler oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mllm

Arkadaşlar ben öğretmenim ve sınava giren bir çok arkadaşım var.
    Öyle aynaya bakmadın, kemer takmadın diye kimseyi bırakmıyoruz diyorlar. Adam olacak çocuk misali, arabayı kaldırmanızdan, vites değiştirmenizden, durmanızdan sizin ne kadar şoför olduğunuzu anlıyorlar gerisi boş. Panik yapmadan rahat bir şekilde sürerseniz problem olacağını sanmam. Ha arada bir kaç gıcık gözetmen çıkarsa o istisnadır.

Bir de yazılı sınıvla ilgili tiyo vereyim son ikiye kalmayın. En geç sondan 3. olarak salondan çıkın. En sona bir kişiyi bırakmıyorlar (hocalar ona kopya vermesin diye). Ben yazılı sınavlara giriyorum, sona iki kişiden biri çıkmak istiyor, bırakmıyoruz. Bazen yarım saat bekleyenler oluyor.

ben çıkabilirsiniz dedikleri an çıkmıştım

• Ben yanlış hatırlamıyorsam 9 aralık 2006'da kursa kaydoldum ve halen bekliyorum
  • el freni pati çek tamamdır ehliyeti verirler eline
  • quote:

Orjinalden alıntı: patronokan

el freni pati çek tamamdır ehliyeti verirler eline

yada şanzımanı
  • Ha bide heycanlanmıcakmısız.2. vitesde 40 ı geçmıcekmısız.Geçeceksek 3 e atacakmısız.Burdan puan kırarlar dedı kurstakı hoca.

Yanlız ilginç olan direksiyon hocaları güzel bayanları tek çalıstırıolar...

Evli barklı adamsın yahu !!!
  • nasıl tek çalıştırıyolar yaw. çoklu nasıl oluyo ki.

bugun hocadan aldığım bilgilere göre çarşamba yada perşembe dosya hazır olurmuş hemen verirsem(trafiğe) cumaya alabilirmişim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzye36

nasıl tek çalıştırıyolar yaw. çoklu nasıl oluyo ki.

bugun hocadan aldığım bilgilere göre çarşamba yada perşembe dosya hazır olurmuş hemen verirsem(trafiğe) cumaya alabilirmişim.

Dostum eğer istanbuldaysan ilk günler ehliyeti almak için emniyete çok erken gitmen lazım felaket sıra oluyo yada torpil bulucan bi yerden bi de ehliyet için harç var aklında olsun 200 civarı bişeydi kurstan söylerler ne kadar olduğunu
  • Nasıl mı tek;
    Biz 4 kisi giderken bayanlar teker teker ve uzun bi süre çalıstırıolar.

Sadece bizim kursta da değil aynı adam bir önceki görüşümde 4 erkek aynı arabanın içinde çalıstırıodu,Dün gittiğimde yanında güzel bi bayan wardı ve 2 (yada daha fazla emin değilim) tur attılar...

• quote:

Orjinalden alıntı: K@lken

quote:

Orjinalden alıntı: ozzye36

nasıl tek çalıştırıyolar yaw. çoklu nasıl oluyo ki.

Dostum eğer istanbuldaysan ilk günler ehliyeti almak için emniyete çok erken gitmen lazım felaket sıra oluyo yada torpil bulucan bi yerden bi de ehliyet için harç var aklında olsun 200 civarı bişeydi kurstan söylerler ne kadar olduğunu

izmirdeyim burdada kuyruk olur büyük ihtimalle dosya çıkınca öğleden sonra götürüp ertesi gün öğleden sonra almayı planlıyorum. benim hocada 200 civar bişey dedi zaten yan yana imiş ikisi kursada yakın umarım öbür haftaya kalmaz.

bide ilginç bir ikametgah sorunum var umarım başımı ağrıtmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: k2fg9

Nasıl mı tek;
    Biz 4 kisi giderken bayanlar teker teker ve uzun bi süre çalıstırıolar.

Sadece bizim kursta da değil aynı adam bir önceki görüşümde 4 erkek aynı arabanın içinde çalıstırıodu,Dün gittiğimde yanında güzel bi bayan wardı ve 2 (yada daha fazla emin değilim) tur attılar...

ben izmirdeyim. direksyon dersi nasıl 1den fazla kişi ile olur yaw arkadakiler ne anlıcak o işten gider dolmuşa binerim yani. ben mi anlamıyorum yoksa. bizim burda herkez tek başına...
  • Burda sırayla tek tur attırıo hoca (1 2 km).Ama ben hiç 2. bi tur atmayan bayan görmedim.

Ayrietten erkek bi öğrenci ufak bi hata yapınca köpüren adam önündeki duran aracın üzerine dogru süren(nerdeyse çarpıodu duran arabaya) bi bayana ses bile çıkarmaması ilginç.

Kibarlıktan yapıo demeyın gulerım...
  • Bende hep teketek gördüm dreksiyon derslerini ama...
  • Böyle bişey için neden yalan söyleyim ki tabıkı ınsandan ınsana fark wardır.
  • Dostum yalan demiyorum şaçma diyorum onuda hoca için diyorum
  • Ok de valla 4 kisi çalıstırdı bizi.Sırayla direksiyona geçioduk 1 tur atıoduk tamam zaten topu topu 6 km felan çalıstırdı adam.Park etmeyi bile göstermedi.Her kese de öyle çalıstırıo.Hatta cuma son çalısmada bir kaç farklı firmayı gördüm onlarda erkek olunca 4 er 4 er çalıştırıolar.Bayan olunca tek...
    Bize gelince sen bilion dio kestirio ama bayan olunca ıstedıgı kadar ders.
    Bi de tanıdık sahibi.
    Ama adamın ekmeğiyle oynamayım diye susuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.