Şimdi Ara

Direksiyon sınavına ne kadar tecrübe gerekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 sene önce bi elime scooter geçmişti direk kullanmıştım zaten bisiklette kendimi çok iyi hissediyorum ve çokta iyi kullanıyorum ama motorsiklet hiç kullanmadım çevre yok ailemde karşı ama artik kendi gelirim var b ehliyetimi 2 ay once aldım a2 almak istiyorum fakat hiç motorsiklet kullanmadım sürücü kursunun verdiği eğitim bana yeterli olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bununla ilgili konu açmıştım ben . Benim gittiğim kurs çok kötüydü hic bir şey öğretmediler. Elime verdiler motoru sen çalış dediler ne yaptıysak o. Sınavı geçtim mi geçtim ama herkes dedi ki senin hocalar iyiydi yoksa kalırsın. Scooter sürmüşsen az çok tecrübe olmuştur zaten ben scooter sürmemiştim hiç. Eğer motor alma durumun varsa sınavdan önce alıp kursunkiyle biraz öğrendikten sonra onunla antreman yapman faydalı olabilir.

• Neden 2sini birden almadın? daha ucuza gelirdi. Sınavı geçmek için tecrübeye gerek yok. cooter kullanmış olman sadece küçük bir artı ama vitesli bir motoru kullanmayı öğrenmeden sınava gireyim deme kalma ihtimalin yüksek. Özellikle kursun motoru ile çalışman lazım. Honda GS1 e falan katılırsan hiç sıkıntı çekmezsin. Kursun gösterdiği şeylerle sınavı zor geçersin benden söylemesi.
    Ancak ailenin rızası olmadan da zor yani ailenle yaşıyorsan bir şekilde ikna edilmeleri şart.
  • İki ehliyet birden verilmiyor.
    Öncelikle birisi alınacak,ardından diğeri.
    Malum extra vergi durumu...
  • Sınavda çok sıkıntılı bir gözetmene denk gelmezseniz geçersiniz diye tahmin ediyorum.
    Fakat eğer kararı verecek kişi sizinle uğraşacaksa sinyal verip vermemenize bile takabilir.
  • Daha önce kullanmissan biraz egitimle duse kalka oğrenirsin sınavıda gecersin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.