Şimdi Ara

Direksiyon sınav ücreti 2015 60 tl olarak belirlendi daha fazla alma hakları yok !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 17 ocakta direksiyon sinavim varmis para istiyor kurs kaç para istiyorlar diye aradim 90 tl dediler bu konu hakkinda bilgisi olan yardimci olabilecek var mi ?

Edit : Evet arkadaşlar araştırmalarım sonucunda bunu buldum bu konuda ışık tutacaktır : :http://ookgm.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar/2015_01/08031958_mtsksinavcret2015.pdf

Edit : Arkadaşlar Özel eğitim kurumlarında ki yetkiliyi arayıp görüştüm bana dediği ilçe milli eğitim müdürlüğünü arayıp parayı direk onlara yatırıp makbuzu da kursa yollamamın çözüm olacağıydı İlçe milli eğitimi aradım durumu izah ettim hesap no sunu aldım parayı yatırıp kursa faxladım beklemedeyim arayan soran yok şimdilik bakalım ... Siz de kesinlikle 60 tlnin üzerinde bi para vermeyin direksiyon sınavı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer-9417 -- 10 Ocak 2015; 11:41:12 >

• Yazili sinav ve direksiyon sinavina toplam 110 lira verdim. Git soyle ne bu boyle de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zaman girdin direksiyon sınavına peki ?
  • omer-9417 kullanıcısına yanıt
    Daha bu pazar giricem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sınavın sonunda herşey süper iken, sınavın yüzde 95 inde birkez stop etti diye. eşimi bıraktılar. 60+ 150 kurs para istedi. iki saat daha direksiyon için. mebi aradı zorunlu değil dedi. ARKADAŞLAR MEB VE KURSLAR İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE BIRAKSINLARKİ PARA KAZANILSIN. BÜ ÜLKEDE HALKI SOYMAK ADET OLDU. YAZIKLAR OLSUN HARAM ZIKKIM OLSUN.!!
  • Öyle yaptınız diye bıraktırabilirlerde haberiniz olsun.
  • o1yasin kullanıcısına yanıt
    60 + 150 alamazlar 60 + 80 alabilirler en fazla 2 saat daha direksiyon dersi alacak eşiniz onun bedeli 80 tl + direksiyon sınav bedeli 60 tl ...
  • Beyler benden 90 Lira istediler? 60 Lira olan şey için ben neden 90 Lira veriyorum?

Bu parayı bankamatiten yatırabiliyor muyuz?
  • ben direksiyona 120 tl verdim 60 lirasıda bir iki gün önceden sınav yerine gidip yarım saat sınav provası yapıyorsun ve sonraki gün sınav yerine onlar götürüyor.
  • beni hala kurstan ne aradılar ne mesaj attılar bu direksiyon sınav tarihi sabit mı yoksa kurs mu belirliyor tarihi ağustos diyen var 25-26 temmuz diyen var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joney1sTR

ben direksiyona 120 tl verdim 60 lirasıda bir iki gün önceden sınav yerine gidip yarım saat sınav provası yapıyorsun ve sonraki gün sınav yerine onlar götürüyor.

Abi 60 liraya günlük araç kiralayıp sabahtan akşama kadar dolaşırsın klasik para tuzakları lütfen dikkatliolun 60 lira üstünde ücret talep ederlerse kesinlikle vermeyin Özel Eğitim kurumları genel müdürlüğü belirliyor fiyatı dinlemezlerse ilçe milli eğitimi arayın(nereye bağlıysa kursunuz) durumu iletin ben bu şekilde yaptım atm den aldığım makbuzu kursa faxladım .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.