Şimdi Ara

Dirar’ın Oynama Sebebini Açıklıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birincisi defansif katkısı yani aykut hocanın favorisi.
    İkinci sebep saha içindeki duruşu ve arkadaşlarına desteği. Sahada yere düşen biri olursa ilk dirar gider.
    Üçüncüsü fiziksel avantajı. Boyu iyi ve atletik. Aynı zamanda boş alanda hızlı.
    Dördüncüsü orta kalitesi ve orta tercihleri çok iyi. (Bunu başka bi konuda gördüm ve aklıma geldi güzel tespitti.)

Ben bunlar aykut hocayı haklı çıkarır demiyorum. Bunlar gerçekler. Aykut hoca dirardan asla vazgeçmez bundan eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yuhlamalar haksizdi, bu gözler hasan ali deniz barisi izledi, dirar gayet iyi

• Aykut Kocaman takımının sağ açığına hep bu tarz adam koyar .

Bknz , Mehmet Topuz .

Amaç buraya koşan , giden gelen , yeri geldiği zaman orta sahada ki 2 ön libero ya yardım eden , futbol yeteneği fakir , bunu da fiziksel çaba ile kapatan bir köle yaratmak .
  • Kötü oyuncu olması

• Sağ açık madem dirar olacak sola neden atıfı koyuyor bari sol kanat yaratıcı olsun .

• Biri bana İngiltre, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa liglerinde başarılı olan ya da en azından kendi liginde büyük takım olarak adlandıraln bir takımın sağ açığında bu tarz 3 kişi gösterebilir mi sırf defansa geliyor ve çok koşuyor diye oynayan
  • Yetenek fakiri olması.
  • Dirar Atıf Valbuena ve 4 yıldır gram gelişmeyen Alper

elde kanat oynayan futbolcular

Dirar yerine alper oynasa ona söveceğiz atıfa zaten sövüyoruz yapıştı adam gitmedi bir türlü

eldeki imkanlar bunlar mecbur oynayacak
  • Dünyanın en büyük vasat sevici antrenörünün, vasat topçusu.
  • Aykut'un prensi Dirar.
  • Defansa geldiği sürece istediği kadar hata yapsın Aykut Kocaman, Dirar'ı oynatır. Messi ve Ronaldo ikilisini bugün transfer edelim. ''Defansa yardıma gelmiyorlar, hep ileri düşünüyorlar'' diye açıklama yapıp ikisinide yedeğe çeker.

Dirar şuanda daha öncede yazdığım gibi ''Ligde üst sıraları hedefleyen Anadolu takımlarında bile oynayamaz.'' BJK yada GS'de zaten tekme tokat kovarlar.
  • Diğer konuda verdiğim şu bilgiler ışığında, evet, Kocamanın neden Dirar dediğini görüyorsunuz.

Yine iş başa düştü,
    laf ile peynir ekmek gemisini yürütenlere bilgi verelim de zihinleri açılsın.

Neydi yazdığınız?
    Isla neden orta açmıyor?
    Açıyor da siz görmüyorsunuz.

işte ilk bilgi:

Fenerbahçenin son maçta ceza alanı içine attığı top sayısı 57
    bu 57 topun Fb oyuncularına ulaşması 21
    bu 57 topun 20 adetini sağ kanat atmış,
    Dirar 11/5, Isla 9/3 yani sağ kanat 20 top atmış, 8 adeti hedefe ulaşmış.

Sol kanatta,
    İsmail 11 top atmış, 5 tanesi hedefe ulaşmış,
    Atıfın ne ortası var nede girişimi.

şimdi gelelim diğer bilgiye,
    Top kullanımı,

Fb nin sağ kanat 3. bölgedeki topla oynaması 87, bir rekordur.
    ve bu 87 nin 61 adeti bu ikiliye ait Dirar 39 ve İsla 22
    bu toplamda Dırar mevkisi icabı daha fazla sayıya sahip,
    burada önemli olan ikilinin yaptığı iştir. diğer oyuncuların ise 19.

Sol kanata bakarsan sayı 40, neden? çünkü Atıf 5 hep içerdeki topla oynamaya gidiyor, İsmail 26 ile kanatta çabalıyor. diğer 9 top diğer oyuncuların.

Şimdi Fenerbahçe takımının çalışmıyor, orta açmıyor dediğiniz adamın görev bölgesindeki verilere bakınca sanırım “yahu ben bu cümleyi niye kurdum” diye düşüneceksinizdir.

oldu olacak Islanın bir de savunmasına bakalım.

işte;

Isla, takımın 4 önemli savunmacısına yardımcı (skertel-roman-topal-josef)
    9 top karşılayıp, bunun 6 adetini kesen savunmaya sahip.
    Dirarın 16/9 savunmasıyla toplamda 25/15 gibi dehşet bir rakama ulaşıyor sağ kanat.

Bu istatistikler aynı zamanda çok eleştirilen DIRAR içinde bir veri oluştursun,
    millet yazarken ne yazdığını bilsin.

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 24 Ocak 2018; 14:37:59 >

• mimleon kullanıcısına yanıt
    Güzel istatistikler. Ne yazık ki her futbolcudan estetik çalımlar, muz ortalar bekleniyor. İdarelik bakarsak Dirar bir sezon oynayıp sonra yedeğe çekilecek bir futbolcu olarak gayet ideal.
    BU tarz paylaşımlar görmek sevindirici...

İnsanlar bilgi sahibi olsunlar hocam devam tebrikler
    Oncelikle oynanan futboldan, sonra da Dirar’dan memnun olan taraftar istatistigi de bulunur mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dirar atletik ve hızlı mı güldürmeyin. Adam gelmiş 30-31 yaşına daha atletik yazanlar var. Eljif Elmas yarın oynasın adamlar dediği lafları unutur. Birileri de Deniz Barış ile Dirarı bir tutuyor gerçekten futbol bilgisi olmayanlar Fenerbahçe forumuna dolmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 26 Ocak 2018; 11:23:46 >
    Dirarın orta açmak ve pas vermek dışında başka yaptığı birşey yok zaten 2.golüde onun sayesinde attık. Valbuena ve Dirar ikilisi oynayınca takım bir anda yavaşlıyor bu tesadüf mü ? Ha Aatıf orta açamıyor olabilir ama al ver yapıyor, çalım atıyor ve son vuruşları da etkin ayrıca defansa da en az Dirar kadar katkı yapıyor.

Zihnimizi biraz daha acar misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açayım, sen iste ben yapayım....

2-2 biten maçta bile,
    kendi kalesine attığı gol olsa bile,
    oyunu iki yönlü oynayan nadir oyunculardandır.
    ancak,
    bu demek değildir ki,
    “Dirar futbol yıldızıdır”

Dirar Avrupanın 2. sınıf ligi olan TR liginde ilk 5 takımında oynayabilecek seviyede bir oyuncudur.

hepsi bu.

yoksa biz ne sağ kanat oyuncuları gördük ülkemizde,
    Anelkayı gördük,
    solda Rapaiçi gördük,
    değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.