Şimdi Ara

Dilde çatlak :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Dilde çatlak :S

• up
  • öhöm
  • up
  • Aktardan hardal tohumu al.

bir kaşık karanfil,bir kaşık nişasta,bir kaşık hardal tohumunu güzelce havanda döv sabah akşam diline iyice sür.Sadece çatlaklara değil her tarafına altına üstüne sür.
  • benim ablamdada var ama hala neden olduğunu çözmüş değiliz.sıcak,soğuk yemek yiyince oluyor bu.ablam doktora gittiğinde piskolojik demiş doktor. anlamadık gitti.
  • birde hangi doktora gitmek gerek bunun için?
  • genetik bi hastalık bu. bende de var. yemeklerden daha çok tat alıyorsun ama acı yemeklere gelince ebeni bale yaparken görüyorsun.
  • Çok fazla çay içmekten olurmu ben çok rahat yiyorum acıyı fazla tat aldığımı sanmıyorum . :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: To Live Is To Die

Çok fazla çay içmekten olurmu ben çok rahat yiyorum acıyı fazla tat aldığımı sanmıyorum . :D

Sanmam fazla çaydan olacağını.

Acı o yarıkların içine kaçarsa görürüm.
  • dili böyle olan bi abim çocukken bi hastalık geçirdiği için böyle olduğunu söylemişti.

hastalık neydi hatırlamıyorum zatürre bronshit gibi bişeydi
  • bu genetiktir kardeşimde de var ama bende yok
  • Bende ve abimde de var bu. Neden oluyor cidden bilmiyorum ama kötü birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Bende ve abimde de var bu. Neden oluyor cidden bilmiyorum ama kötü birşey.

Muhtemelen akrabalarınızda ya da anne babanızda falan da vardır. Dediğim gibi genetik.

Pek rahatsız edici özelliği yok bence bunun. Ben gayet rahatım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladiswar

quote:

Muhtemelen akrabalarınızda ya da anne babanızda falan da vardır. Dediğim gibi genetik.

Annemde yok.
    Ya pek sorun olmuyorda çay,kahve falan içerken pütür pütür oluyor dilim ve uzun süre gitmiyor uyuz oluyorum.

• bende bu 10 yaşında belirdi ilk zamanlarda acı tatlı ne yerseniz yiyin felaket bi acı hissedersiniz aradan 13 yıl geçmesine rağmen şuan sorun yok
  • quote:

quote:

quote:

Annemde yok.
    Ya pek sorun olmuyorda çay,kahve falan içerken pütür pütür oluyor dilim ve uzun süre gitmiyor uyuz oluyorum.

o çay kahve içince pütür pütür olması yarıktan değil de sıcaktan oluyor galiba. Ben de bir kere kaynar kahveden yudum alayım dedim dilim yandı, dediğin gibi pütür pütür oldu. 1 hafta falan geçmedi. O yüzden sıcak şeyleri içerken dikkatli olmak lazım.

• o değil de merak ettik şimdi niye oluyomuş gerçekten. yok mu bi doktor filan
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Annemde yok.

o çay kahve içince pütür pütür olması yarıktan değil de sıcaktan oluyor galiba. Ben de bir kere kaynar kahveden yudum alayım dedim dilim yandı, dediğin gibi pütür pütür oldu. 1 hafta falan geçmedi. O yüzden sıcak şeyleri içerken dikkatli olmak lazım.

Sanırım bizde daha çok oluyor. Annem yoksa her gün çay, kahve Allah ne verdiyse içer birşey yok diyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.