Şimdi Ara

Dil-1 Tercih Taslağı bakın lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler tercih yapacağım da bakar mısınız iyi mi diye ? Sıralama 2474

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macpo333 -- 16 Temmuz 2014; 14:15:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: macpo333

Beyler tercih yapacağım da bakar mısınız iyi mi diye ? Sıralama 2474

Banko yerleşirsin pamukkale 10000 civarıydı sanırım.Ama az tercih yapmışsın sanki birçok ingiliz dili ve edebiyatı var gazi akdeniz vs sıralamanın çok altında ama pamukkalede aynı şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bunickonaltıharf -- 16 Temmuz 2014; 14:32:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • macpo333 kullanıcısına yanıt
    kardeş dil alanının en iyi bölümü ney ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunickonaltıharf

quote:

Orijinalden alıntı: macpo333

Beyler tercih yapacağım da bakar mısınız iyi mi diye ? Sıralama 2474

Banko yerleşirsin pamukkale 10000 civarıydı sanırım.Ama az tercih yapmışsın sanki birçok ingiliz dili ve edebiyatı var gazi akdeniz vs sıralamanın çok altında ama pamukkalede aynı şekilde

Benim hayalim yaşar ve ege pamukkaleyi anne zoruyla yazdım

• sıralaman gayet iyi istanbul marmarada bile okursun. ama üniversiteleri iyi araştır bu senin hayatın ailenin degil. Ayrıca öğretmenlik düşün derim atanma sorunu o kadar yok. Özel dersler de verebilirsin internetten yazılı çeviri de yapabilirsin vs. dil ve edebiyat zor biraz calismana bağlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

sıralaman gayet iyi istanbul marmarada bile okursun. ama üniversiteleri iyi araştır bu senin hayatın ailenin degil. Ayrıca öğretmenlik düşün derim atanma sorunu o kadar yok. Özel dersler de verebilirsin internetten yazılı çeviri de yapabilirsin vs. dil ve edebiyat zor biraz calismana bağlı.

Ege ve yaşarı istiyorum hocam ikisini de gezip gördüm iyi onlar.Ege kesin gelir mi sence ?
  • yaşar 2300den almış gecen sene gelebilir. o gelmeze ege kesin gelir zaten 4730dan almış.

• quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

yaşar 2300den almış gecen sene gelebilir. o gelmeze ege kesin gelir zaten 4730dan almış.

Bu kadar tercih yeter di mi yani :D
  • yeter tabii. ben olsam ustlere daha yüksek uniler yazardım bogazici, istanbul gibi ama sen konum itibariyle kısıtlı durumdasin sanırım.

• İleride ne iş yapmayı planlıyorsun ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.