Şimdi Ara

Diksiyon Eğitimi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar biraz zamanım ve param var.Boş durmaktansa hem bi işime yarar hemde iki insan tanırım diye bu güzel konuşma/ diksiyon kurslarına yazılayım diyorum.
    Yani tam olarak ne onuda bilmiyorum aslında ama herhalde ses tonu, vurgu ayarlama tarzı şeyler öğretiyorlardır.
    Gitmişkende iyi bi yer olsun diyorum.Bunun eğitimini alan, şuraya git daha iyi olur ya da hiç gitme zaman kaybıdır diyebilecekleriniz illa vardır.Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.

Bu arada konuyu gereksiz diye buraya açtım bakındım biraz ilgili bi altbaşlık falan var mı diye de bulamadım.

• Noktadan sonra boşluk gelir. Bi değil bir. Gitmişken de.

Buyur gereksiz ve can sıkıcı, diksiyon harici yazım kurallarıyla ilgili birkaç bilgi ve hata düzeltmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversite yıllarında mühendislik fakültesinden bir kaç arkadaş karı kız ortamı için gitmistik kurslarına acayip bir ortam

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Nereye gitmiştiniz? İşe yaradı mı bişiler öğrenebildiniz mi? Ortamı nasıl oluyor şimdi çok yüksek bir yaş ortalaması sıkar açıkcası. Maksimum 25 falan benim kafada.
  • Ben belediyeninkine gidecektim de 60 derzti

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufahmet16

Nereye gitmiştiniz? İşe yaradı mı bişiler öğrenebildiniz mi? Ortamı nasıl oluyor şimdi çok yüksek bir yaş ortalaması sıkar açıkcası. Maksimum 25 falan benim kafada.

Ankarada neredeyse 9 sene olmuş ne bir isim geliyor aklima ne mekan ama Kızılaya yakındı diye anımsıyorum yas ortalaması 20-23 arası agiza kalem falan sokup konuştuğumuz hatırlıyorum kızlar güzeldi onu hatırlıyorum kursla ilgili bana bir şey katmamıştır ama zevkli zamanin varsa git

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 29 Temmuz 2015; 13:48:52 >

• Ben de düşünüyordum bir ara ama birkaç sene sonrasına erteledim Üniversite'ye geçeyim öyle gideceğim. Faydalı olur mutlaka ama hani 3-4 hafta kursa gidince konuşmamız tamamen düzelir diye bir şey yok. En azından aylar boyunca kendimiz de tekrar çalışmaları yapmalıyız. Sesli kitap okuma veya ne bileyim yanımızda bir arkadaşımız varmış da onunla konuşuyormuş gibi egzersizler (tabi bunları yaparken vurgulara , virgüllere vs çok önem göstereceğiz ki gerçek konuşmamızı etkilesin)

Benim ertelemem de biraz maddiyat da var şimdi gidip de 650 lira civarı vermeye kıyamadım
  • Yalnız kimse bir yer önermedi. Sanırım belediyenin kini araştıracağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.