Şimdi Ara

DİKKAT DİKKAT!!! SON DAKİKA!!! Nokia Lumia 1520 Satışa çıkmışdır... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TurboCore

quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

quote:

Orijinalden alıntı: redbest

quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

donanım eski kaldı, geç girdi birde kazık fiyattan sokmaya çalışıyorlar, üstelik tutunmayan bi işletim sistemi sürekli vaadetler vaadetler nokia tutuanamaz tr pazarında anca burdaki fanboylar alır o kadar

3 sorum var
    1- Şu anda piyasada daha yüksek donanım kullanan hangi telefon var?

2- Vaadet nedir?

3- Buradaki fanboylar kim?

eylül ayıyla piyasaya giren note3'de sd800 var ki şubat mart ayında htc samsung tarafından yeni modeller gelecek muhtemelen işlemciler 800AC veya 805 ile gelecek olması donanımı eski bırakır benim gözümde

yok 8.1 gelcekmiş yok kontrol penceresi gelcekmiş miş miş ne bi tarih var ne bi açıklama

mesajının altındaki şahıs forumun hem trollü hem fanboyu en basit örneği :)

805de hacimli üretim sorunu ortaya çıktı. O cihazları mayıstan önce göremezsiniz.

800AC-AB versiyonları çok ısınıyor, zaten ısınınca otomatik 8974'ün frekansına düşüyor sırf göz boyama onlar.

Aynen katılıyorum arkadaşım. Donanımında bir kırılma noktası var. Sp 805 ve 810 gibi çipleri mobil telefonda barındıracak bir elementel yapı yok. Zira dedeğin gibi koysalarda aşırı ısnmadan frekans düzeyi düşücektir. Yani böyle bir çipede gerek yok zaten...

• Note 3 bu ay çıktı sanırım yorumlar öylede Eylül - Ağustos gibi çıkan telefonun 1800 e düşmesi kadar normal bir durum yok ki iPhone 5S bile şuan 2000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Note 3 eylül ayında 2.199tl den piyasaya çıktı. Nerdeyse 4 ay olmuş. 1.800 TL dediğin fiyat net üzerinden neolduğu belirsiz satış sitelerinde. Biz piyasadaki güvenilir bilindik mağzalardan haraket edersek şuan en fazla 200tl düşmüş oluyor. Yani fiyatlar okadar da hızlı düşmüyor. Tabi 3-4 ay beklenebilir 200-300 tl de az paralar değil.
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Şuan kullandığın hattı vodafone taşırsan 6 ay beklemene gerek kalmadan alabilirsin ilk 12 ay'ı kredi kartına taksit yapıyorlar sonrası ise faturana ek olacak.
    Taksit nasıl olacak diyeceksen sigorta şirketleri gibi otomatik olarak her ay kredi kartından 100tl düşecek ama ekstrende taksit var gözükmeyecek sigorta şirketlerinin çalışma prensibini kullanacaklar kısacası :)
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler

• koşun hemen 5-10 tane alın ne bu acele yahu asgari ücretin iki katı telefonu sanki bedava dağıtıyorlar gibi konu açmışsınız millet olarak delirdik ben de delirdim açmayın böyle başlıklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Şuan kullandığın hattı vodafone taşırsan 6 ay beklemene gerek kalmadan alabilirsin ilk 12 ay'ı kredi kartına taksit yapıyorlar sonrası ise faturana ek olacak.
    Taksit nasıl olacak diyeceksen sigorta şirketleri gibi otomatik olarak her ay kredi kartından 100tl düşecek ama ekstrende taksit var gözükmeyecek sigorta şirketlerinin çalışma prensibini kullanacaklar kısacası :)

nasıl yanı hocam ben anlayamadım? şimdi ben gıdıp vodafone hattımı tasırsam bu veya baska telefonu taksıtlı gıbı alabılırmıyım?
  • Numaranı taşırsan 6 ay beklemeden alabilirsin şartları şöyle ama 24 ay faturaya ek olarak satacak ya sen yeni geldiğin için vodafone senden ilk 12 ayın parasını kredi kartından alacak ama taksitle alacak ee nasıl olacak diyeceksin karttan 12 taksitle alacak ama sanki her ay 100tl lik alışveriş yapmışsın gibi alacak sonra ki 12 ay da faturana 100 tl eklenecek.
    Yeni telefon almak isteyenlere tavsiyem Lumia 925 ama vodafone dan alacaksanız tavsiyem en pahalı ücretle bile 24 ay taksitle 1032 liraya geliyor bence çok ucuz hemde 24 ay taksit

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bilgi için teşekkürler

Rica ederim eğer Lumia 1520'nin fiyatı yuksek geldiyse zaten yüksek Lumia 925'i öneririm vodafone da cok uygun
    Rica ederim eğer Lumia 1520'nin fiyatı yuksek geldiyse zaten yüksek Lumia 925'i öneririm vodafone da cok uygun

Az önce Vodafone cep merkezinden geldim.
    1-hattımı vodafone taşısam bile hemen alamıyormuşum. Normal telefonlarda 6 ay -üst segmen akıllı telefonlarda 1 yıl beklemeniz lazım. Denildi.
    Ayrıyeten ilk 12 ay kredi kartı çekmeside yokmuş ,sadece cihaz bedeli tek çekim yapılıryormuş. (Zaten tek çekim alacak olsam neden vodafone bulaşıyım beklerim tüm satş noktalarına gelince alırım)

2-zaten hiç bir mağazada yok ,gelmemiş ,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Az önce Vodafone cep merkezinden geldim.
    1-hattımı vodafone taşısam bile hemen alamıyormuşum. Normal telefonlarda 6 ay -üst segmen akıllı telefonlarda 1 yıl beklemeniz lazım. Denildi.
    Ayrıyeten ilk 12 ay kredi kartı çekmeside yokmuş ,sadece cihaz bedeli tek çekim yapılıryormuş. (Zaten tek çekim alacak olsam neden vodafone bulaşıyım beklerim tüm satş noktalarına gelince alırım)

2-zaten hiç bir mağazada yok ,gelmemiş ,

Internette detaylar da dediğim yazıyordu. Kusura bakma senide yanılttım.

Sizin yazınızla iyibi heveslenmiştim ama ,maalesef acı gerçekleri bugün öğrendim ,ne yapalım kısmet değilmiş

• quote:

Sizin yazınızla iyibi heveslenmiştim ama ,maalesef acı gerçekleri bugün öğrendim ,ne yapalım kısmet değilmiş

Vodafone'nun sitesinden isterseniz siz de bakin dedigim gibi yaziyor yarın bendr gidip konuşacağım taşımalara nasıl oluyor diye de sorarım.
    Sizin gittiğiniz mağaza da açık cihaz varmıydı

Bende inceledim ama vodafondaki eleman ,taksit uygulaması bittiği için kartlara ,sadece tek çekim yaparız diyorlar.
    Bizim burdaki vodafoncularda Lumia 1520 halen gelmemiş. Açık kapalı yok yani.

Anladım hocam bende yarın tekrar bir vodafone'nun kapisini çalıym görelim bakalım açmışlar mı cihazı

• Sotk sorunu ,microsoft aldığı için var.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.