Şimdi Ara

Dikey Supurge Tavsiyesi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.674
Cevap
46
Favori
647.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 sene sonra 50 tl ye pil alsan yine rowentadan kullanım ve maliyet olarak daha iyi Hoover..199 tl ye aldım, Rowenta lar 350 civarı ve bayanları geçtim, erkekler bile zor kullanır heralde onu
  • Ben Rowenta'yı bir AVM'de denedim ama pek tatmin olmadım açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

2 sene sonra 50 tl ye pil alsan yine rowentadan kullanım ve maliyet olarak daha iyi Hoover..199 tl ye aldım, Rowenta lar 350 civarı ve bayanları geçtim, erkekler bile zor kullanır heralde onu

rowentayı 300 liraya alabiliyorum. hoover ise, fuşya istediğim için bir de kargosu vs derken 260 liraya geliyor. maliyet olarak pek de fark kalmıyor arada...

quote:

Ben Rowenta'yı bir AVM'de denedim ama pek tatmin olmadım açıkçası.

çekişinden mi memnun kalmadınız?
  • ing bank kampanya kodunu alamıyourm benim internet hesabım var internete girdim ama kod vermiyor nereden alıyoruz. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: purpleduck

quote:

2 sene sonra 50 tl ye pil alsan yine rowentadan kullanım ve maliyet olarak daha iyi Hoover..199 tl ye aldım, Rowenta lar 350 civarı ve bayanları geçtim, erkekler bile zor kullanır heralde onu

rowentayı 300 liraya alabiliyorum. hoover ise, fuşya istediğim için bir de kargosu vs derken 260 liraya geliyor. maliyet olarak pek de fark kalmıyor arada...

quote:

Ben Rowenta'yı bir AVM'de denedim ama pek tatmin olmadım açıkçası.

çekişinden mi memnun kalmadınız?

Evet çekişi beni tatmin etmedi o zaman yoksa albenisi yerindeydi.

• Ben başlığında rica ettim birinden, PM le gönderdiler....Bende yok ING bank hesabı

http://forum.donanimhaber.com/m_69023147/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 21 Ocak 2013; 11:58:25 >
  • quote:

Ben başlığında rica ettim birinden, PM le gönderdiler....Bende yok ING bank hesabı

http://forum.donanimhaber.com/m_69023147/tm.htm

oraya da rica ettim müşteri hizmetlerini de aradım göndereceklerini söylediler. bakalım gelir inşallah. siparişiniz elinize ulaştı değil mi sorun yoktur inşallah kutu kargo yorumlarınızı alabilir miyiz
  • Daha dün verdim, 3 gün içinde gelecek diyor...
  • quote:

arkadaşlar, uzun zamandır, şarjlı dikey süpürge araştırıyorum. gönlüm rowentadan yana olsa da buradaki yorumları okumadan almak istemedim ve tabii ki benim de aklıma hoover'ı sokmuş bulunuyorsunuz :)

sormak istediğim şu, rowenta evet daha ağır, hepa filtresi yok filan ama hem temizliği çok kolay hem de lityum pil ile 10 yıl kullanılıyor diyorlar. dün yine bir yerde deneme fırsatım oldu, daha pahalı olmasına rağmen, uzun süreli kullanımı olacağını düşünerek (tamam, 10 olmasın 5 olsun) alıyordum son anda vazgeçtim. sizlere sormak istedim.

kendi başıma pil değiştirecek kadar hem becerikli hem sabırlı değilim, bu pil değiştirme işi hoşuma gitmedi, üstelik 10 yıllık süre içerisinde, hoover'da tekrar pil değiştirmeden dolayı aslında aynı fiyata geliyor olacak... ayrıca hoover alırsam fuşyasını tercih edeceğimden fiyat farkı da giderek azalıyor aslında... bilemedim :) yardımcı olur musunuz?

hiçbir li-ion 10 tıl girmaz.. 5 yıl da gitmez.. en geç 3 yıla biter aldanmayın.. li-ionların üretim tarihi ile bile ömrü vardır.. li-ion genelde özel üretimdir, rowenta alırsan bitince bulamazsınız servisin insafına kalırsınız.. ucuz değildir, 150- 200 lira verirsiniz..

• Dik ve şarjlı süpürgeleriniz için pil ihtiyacınızı SüpürgeMarket firmamızdan giderebilirsiniz. Satış linki aşağıda mevcuttur

http://www.supurgemarket.com/supurge-pilleri-c-194_217.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: sg888

quote:

arkadaşlar, uzun zamandır, şarjlı dikey süpürge araştırıyorum. gönlüm rowentadan yana olsa da buradaki yorumları okumadan almak istemedim ve tabii ki benim de aklıma hoover'ı sokmuş bulunuyorsunuz :)

sormak istediğim şu, rowenta evet daha ağır, hepa filtresi yok filan ama hem temizliği çok kolay hem de lityum pil ile 10 yıl kullanılıyor diyorlar. dün yine bir yerde deneme fırsatım oldu, daha pahalı olmasına rağmen, uzun süreli kullanımı olacağını düşünerek (tamam, 10 olmasın 5 olsun) alıyordum son anda vazgeçtim. sizlere sormak istedim.

kendi başıma pil değiştirecek kadar hem becerikli hem sabırlı değilim, bu pil değiştirme işi hoşuma gitmedi, üstelik 10 yıllık süre içerisinde, hoover'da tekrar pil değiştirmeden dolayı aslında aynı fiyata geliyor olacak... ayrıca hoover alırsam fuşyasını tercih edeceğimden fiyat farkı da giderek azalıyor aslında... bilemedim :) yardımcı olur musunuz?

hiçbir li-ion 10 tıl girmaz.. 5 yıl da gitmez.. en geç 3 yıla biter aldanmayın.. li-ionların üretim tarihi ile bile ömrü vardır.. li-ion genelde özel üretimdir, rowenta alırsan bitince bulamazsınız servisin insafına kalırsınız.. ucuz değildir, 150- 200 lira verirsiniz..

ayrıca rowentanın plastik aksamının zayıflığı ve servisin insafsızlığı hakkında şikayetleri bir araştırın.. biliyorum çünkü şarjlı dikey süpürge alırken ilk benim de rowenta ilgimi çekmiş ve araştırmıştım...

• Rowenta görünüş olarak beni de çok cezbetmişti. Renkleri, duruşu albenisi yerindeydi.

Birde adı Rowenta olunca az daha alacaktım ama iyi ki AVM'nin birinde deneme forsatı yakaladım. Üstelik tanıtımında 2200wattlık süpürgeye eşdeğer bir çekim gücü var diyordu ama hiç ilgisi yok. Allah korumuş.
  • quote:

bu arada sonradan kafama takıldı, daha önce satıcılar bana da aynı şeyi söylemişlerdi ama yalan...

rowenta da li-ion pil yok...

kendi sitesinden alıntıdır :

Charging indicator
    20 NiMh Batteries on 24V model and 18Nimh barreries on 18V model

ürünlerde nimh batarya kullanıyor ama satıcılar nedense yalan söylüyor , hatta ben 5-6 ay önce (Hoover ı almadan - araştırma aşamasında) carrefour'da rowenta satan yerde satıcıyla inatlaşmıştım ve servisi arattım, sonunda özür dilemişlerdi...
    şimdi baktım "li-ion pilli yeni modeli mi çıkmış mı "diye ama aynı modeller ve nimh piller...

• bu durumda rowentanın hiç bir albenisi kalmıyor ki...

ben cevabımı çok net aldım :) herkese çok çok teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelup

Hoover Freejet Yeşil olanından ben de sipariş verdim yakın zamanda hediye edecek biri var özellikle önerildiği için bu marka modeli seçtim umarım pişman olmayız. Öneriler için teşekkürler.

ne yazıkki sipariş verdiğim yer ürünü temin edemedi bu nedenle iptal edilen siparişimin yerine ing bank kodunu kullanarak 199 tl ye bende satın aldım inşallah burası temin edebilir. Hasretle bekleyelim görelim.
  • hoover freejet nerde alacağız? alan arkadaşlar hangi firmalardan aldı? hangileri güvenilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

hoover freejet nerde alacağız? alan arkadaşlar hangi firmalardan aldı? hangileri güvenilir

Hocam biraz yukarıları okusanız sorunuza cevap alırsınız!
  • Benimki bugun geldi 724tikla.com dan...Pazar gunu siparis vermistim, pazartesi gonderdiler

Sorunsuz...Cihaz tahminimden daha hafif pratikmis..Rowentaya gore cok daha kompakt...Guzel cihaz begendim...esimde cok sevindi

İng bank indirimi ile buradan almak en iyisi...Tesekkurler bilgiler icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 22 Ocak 2013; 20:12:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebetosu

hoover freejet nerde alacağız? alan arkadaşlar hangi firmalardan aldı? hangileri güvenilir

724tikla webdenal gibi adresleri inceleyebilirsiniz.

quote:

Benimki bugun geldi 724tikla.com dan...Pazar gunu siparis vermistim, pazartesi gonderdiler

Sorunsuz...Cihaz tahminimden daha hafif pratikmis..Rowentaya gore cok daha kompakt...Guzel cihaz begendim...esimde cok sevindi

İng bank indirimi ile buradan almak en iyisi...Tesekkurler bilgiler icin

Hayırlı olsun ben de sizin yaptığınız gibi 724tikla adresinden aldım. bana indirim 45 tl ye maloldu. kodunu bedava paylaşan olmadı ben de 5 tl ye bir arkadaştan satın adlım indirim 45 tl oldu ama olsun aynı paraya denk geldi. inşallah bizim hanım da beğenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hebelup -- 22 Ocak 2013; 20:29:19 >

• Beğenmemesi için sebep yok bence..Çünkü kullanım olarak çok rahat..Gayet hafif.Tam bayanlara göre..Kafası, sapı filan rahat sağa sola dönüyor. Temizlemesi çok pratik...Şekli şemalide iyi..

Bende Rowenta filan bakıyordum zamanında, ama hem çok para hem baya ağır, hantal cihazlardı..Bunda al kullan kaldır...Tüy gibi diyeyim, abartayım :D
    Stand olmadan dik durabilmesi, kolayca el süpürgesi olarakta kullanabilmek filan bence çok başarılı bir cihaz
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.