Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.491
Cevap
141
Favori
816.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana 2 farklı kayıt no verdi inş. sorun olmaz.
    ilkinde ödeme yapamamıştım hata verdi ,sayfayı baştan açıp bilgileri baştan girdim.
    2.bir kayıt no oluşturdu.halbuki kaydı tamamlamıştım ve sadece ödeme yapacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

mezun olduğumuz alan bilgisini dolduramıyoruz çözebilen var mı

Bende çözemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yabancı dil istediğimizi seçersek bir sıkıntı olur mu?
  • alan bilgisi kısmı komple gitti bu seferde
  • Mezuniyet alanını kontrol edin yazanlar bide böyle denesin biri yazmış facede

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollo_aa

Arkadaşlar yabancı dil istediğimizi seçersek bir sıkıntı olur mu?

Önlisansta ingilizce okumuşsan İngilizce seç. Aksi takdirde seçtiğin dersi almak zorunda kalırsın.
  • radko kullanıcısına yanıt
    siz böylemı hallettınız?
  • bende mezun kısmı komple gitti aha aldı herhalde yöksisten dedim hala mezuniyet belgesi istiyor valla gelene kadar devam benim belge ösymde bunu biliyorsun anadolu para verecez işte hallet şu işi
  • CeSiN kullanıcısına yanıt
    Ya ben kredi kartiyla odedim ,acik provizyon olarak gozukuyor.odeme ile dökum bolumu gozukuyor.odemeye bastigimda 54357 numarali ogrenci bulunamiyior dedi

• Her adımda bir hata oluyor sürekli.neyse ki bu sefer tamamlayabildim.ama 5 kez kayıt no aldım
    inş başımıza iş almayız.
    düz lise diye bir seçenek yoktu,diğer seçmiştim.
    ais ösym den baktığımda lisem anadolu lisesi olarak göründüğü için onu anadolu olarak değiştirdim.
    adres ilçesi maltepe seçtiğim halde form çıktısı aldıgımda boş görünüyordu,sem kısmına da maltepe yazdım o da düzeldi.
    yanımda da transkript de götürmem gerekiyormuş,askerlik bilgisinde de sanırım yığılma olduğu içib öekemiyor bilgiyi.
    onu da e-devletten aldım,on ualırken bile 8-10 kez hata verdi sonund alabildim.
    her kayıt sonrasında ödeme adımını kontrol ettiğimde ilk kayıt numarasını gösterip bu
    ''Banka hatası: xxxxxxxx kayit numaralı öğrenciye ait kayıt bulunamadı''hatası veriyor.
    bu da yaptığım ödemeyi ilk kayıt no ile doğruluyor anlamına geliyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SingleFinYellow

Ya ben kredi kartiyla odedim ,acik provizyon olarak gozukuyor.odeme ile dökum bolumu gozukuyor.odemeye bastigimda 54357 numarali ogrenci bulunamiyior dedi

Sana ait odeme yok diyor.odenmemis olsa orda ilerler ve odeme yaparsin.

• CeSiN kullanıcısına yanıt
    Siz odeme ekrani artik gozukmuyor dediginiz icin sordum.bende hala gozukuyor cunku

• ugur5392 U kullanıcısına yanıt
    Yok böyle bişey gördüm paylaşıyım dedim

• radko kullanıcısına yanıt
    Düz lise okudum, Denizcilik önlisans bitirdim. Yani simdi liseyide mi denizcilik sececegim? E diplomam düz lise, nasil olacak yahu?

• Yöksisde hala onlisans okuyor gözüküyorum

Edit : Güncelleyince düzeldi.
    Edit : Ben düz liseden mezun oldum fakat lise Anadolu gözüküyor bakalkm simdi duzelecek mi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanCbn -- 10 Ekim 2017; 11:48:51 >
  • bana bi akıl verin beyler ne yapayım geçici mezuniyet belgem ösymde aisde mezun görünüyorum kayıt bölümünde mezuk bölümününde üniyi bulamıyordum çıkıp baştan gireyim dedim komple mezun lanı gitti ne yapmalıyım?
    ekleme: aisde olup yöksisde olmama gibi bir imkan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 10 Ekim 2017; 11:56:58 >
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    benim de düz lise hocam,ben önce diğer seçmiştim.
    sonra baktım ais de yöksis anadolu lisesi görünüyor.
    kaydı baştan yapıp anadolu olarak değiştirdim.
    zaten başvuru formunun hiçbir kısmında lise ile ilgili bir bilgi yok.
    sonuçta zaten asıl önemli olan önlisans kaydı.
  • pretty34 P kullanıcısına yanıt
    Mezuniyet alanı ne oluyor ben onu anlamadım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

bana bi akıl verin beyler ne yapayım geçici mezuniyet belgem ösymde aisde mezun görünüyorum kayıt bölümünde mezuk bölümününde üniyi bulamıyordum çıkıp baştan gireyim dedim komple mezun lanı gitti ne yapmalıyım?
    ekleme: aisde olup yöksisde olmama gibi bir imkan var mı

ais de yöksis bilgilerimi güncelle diye bir alan var.ona basıp sonra tekrar kayıt alanına girer misin.baştan
  • Harbiden benim de komple mezuniuet alanım gitti

• 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.