Şimdi Ara

DİKEY GEÇİŞ SINAVI (DGS) [ANA KONU] - [16.07.2023] (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.491
Cevap
141
Favori
816.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabın için teşekkürler kardeşim. Okulla da görüşmem gerekiyor heralde biraz araştırdım ama yapacağımız eksra birşey var mı acaba bilginiz var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2 yıllık elektronik teknolojisinden mezun olduğum okulun elektrik-elektronik müh. bölümünü yazsam denklik konusunda yararı olur mu? yoksa başka bir üniversiteyle aynı tutum mu olur? bilgisi olan var mı acaba?
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Kim bilmiyor türev integral? Senden iyi bildiğim kesin! uza konudan seni ilgilendiren kaç k ya girdiniz konularina git ve kazanamadığn için otur ağla velet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 284 puan ve 3197 sıralama ile %50 hukuk istiyorum. istanbul içi gelme ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Tesekkurler hocam, sağolun.
    Rica ederim. Siz gene de yazın hocam. Ne olacağını kimse bilemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Motorlubilgisayarcı07

Kardesim bu mat seviyesine nasl geldin anlatirsan bizde faydalanalim bu sene sayisaldan 230 aldim seneye tekrar hazirlanmam gerekiyor yardimci olursan sevinirim
    selam hocam.. hicbirsekilde deneme çözmedm desem yeridir. Sadece sabahtan akşama soru çözdüm. Aldığım kitaplar çözümlü soru bankalari . günde sukadar cozcm sukadar yapacm diyr sartlamafm kendimi ama ben WhatsApp soru grupları facebook soeu gruplarna uyeydm. sana soyle soylim kardesm gunden 100tane sadece oralardan cozuyordm. yanimda ajandam vardi surekli sonra note serisi samsung aldm telefondan mobile cozebilmek icin. hic deneme almadm neden cnku turkiye hc bir deneme osym tarzi sormuyor hepsi tras. çıkmış soru cozeceksin ales kpss dgs tyt vs.. uyaniyordm telefona bakiyordm soru varsa ugrasiyrdm yapamazsam arkadasa yaptırıp ogreniyordm. belli seviyeye gelince klask sorular kek gelmeye basladj zor kaynaklar aldm bunlarin başında apotemi geliyor problemler kitabi. bu seviyelere nasil geldim . yemin olsun max. 4 ay 5 ay da denemelrde 35i gorcek seviyeye gelmistm. sadece soru çözerek bide youtubeden sifreli matematik vardi temel konuları izledim. gerisini full soru cozerek ogrendm.. 1tane bile soru cozmedgm gunum geçmedi mutlaka 5de olsa 10da olsa soru cozdum. benmkide iyi birsey degl psikolojm bozulmstu eger onu cozmezsm kendmi kötü hissediyordm . her soruyu çözmem yqda cozmesemde cozumu ogrenmeliydm. 2.destedigim kendim kotu beni kotuye sürükleyck arkadaslardn bi sene uzak durdum. kanka soru cozmeylm bugun kanka o cok zor bosver vs diyenden uzaklastm.. şükür oldu ki geometrim yok benim bide. zaten obp puanimdan nasl bir berbar matematge sahip anlarsnolduğumu anlarsn ayrıca yaşım 27 ben liseyi 2.51 le bitrdim. 6 senedir is hayatnda amaele gibi calstm sonra cahil muhendislerle tanışınca dedim kazanicm muhends olucam kalan 30 40 senemi rahat geçiricm şükür :)

• Şunu şöyle koyalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B78D40FAA -- 17 Ağustos 2018; 9:25:14 >
  • Bütün sorulara bakabilmişsiniz, maşallah ve tebrikler :)

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    %50 veya %25 burslu gelebilir. Vakıf kesin geliyor.

• arkadaşlar bir sorum olacak .

Geçen yıl dgs 2017 puanımla yerleştim.

Bu yıl sınava tekrardan girdim ve aobp puanım düştü.

Seneye 2019 dgs'ye girsem yine aobp puanım düşecek mi ? Bununla ilgili tam bir bilgi bulamadım .Cevaplarsanız sevinirim .
  • NorveçliMühendis kullanıcısına yanıt
    Bu sene tercih yapıp kazanırsanız düşer yoksa düşmez@NorveçliMühendis

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B78D40FAA

Bu sene tercih yapıp kazanırsanız düşer yoksa düşmez@NorveçliMühendis
    Bu sene tercih yapmayacağım. Boş geçeceğim. Seneye düşmeyecek o zaman.

Teşekkürler
    Ne kadar düştü?

• quote:

Orijinalden alıntı: individual

Ne kadar düştü?
    11 puanım düştü okuldan.Çok güzel okul puanım vardı bu yıl düştü. Bu yıl iyi bir puan aldım ama bu yılda gelmeyecek sanırım. Keşke geçen yıl tercih vermeyesedim
  • yasaluyari kullanıcısına yanıt
    Hocam lisans tamamlama var sınavsız sağlık yönetimi tamamlayabiliyorsunuz aof den eğer aof düşünüyorsanız tabi bugün son ona neden bakmadınız.

Edit: iş sağlığı ve güvenliği nede tamamlayabiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krep -- 17 Ağustos 2018; 10:47:24 >
  • arkadaşlar düb geceden beri araştırıyorum . yığılma 235-260 arası olmuş.bu puan aralığının sıralaması geçen seneye göre çok çok kötü bırakın puan azalmasını puan artıcak gibi bu sene bana ve benim gibilere geçmiş olsun
    bu 0,5 hampuan kuralı çok saçma birşey,
    insan 50 doğrusu varken bile çok düşük puan alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evandevan5a1

bu 0,5 hampuan kuralı çok saçma birşey,
    insan 50 doğrusu varken bile çok düşük puan alıyor.
    evet hocam düşüyor ne yazık ki ben bu yıl güzel puanım var ama okul puanım kesintisi beni olumsuz etkiledi.

Şuan tek olumlu yanı seneye puanım düşmeyecek .

Çalışmalara şimdiden başlayacağım
  • krep kullanıcısına yanıt
    sinavsiz degil hocam

dgs istiyor

• acar85 kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkür ederim. Hiç çalışmadan girmiştim seneye inşallah hallederim. Özele hem para veremem hem de bulunduğum yerde yok. Tayin de sıkıntı olacak zincirleme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.