Şimdi Ara

Dik duramiyorum.Yardim edin. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
5.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benzer yaşlardayız bende senin gibiydim biraz araştırdım ve dambıl aldım. İnternetten güzel sağlam bir program buldum hafif hafif başladım ağırlıklarla ve ciddi anlamda düzeldim ama bıraktığın zaman 1-2 ay içerisinde fark ediliyor yine o eğrilik. Hem az da olsa vücut yapmış olursun hem dik durursun bence dene Pm atarsan programı atıyım burdan atarım ama forumun reklamı falan olur sıkıntı olmasın zaten bilindik bir program
  • quote:

Orijinalden alıntı: Her Şeye Muhalefet

Telkin dinle.

Telkin nedir vs forumlarını google'dan araştır.

:0 kendime hipnoz yapmak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheEdgeOfGlory

quote:

Orijinalden alıntı: HolyCrap

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -TEKSAS-

Benimde belim böyle .zayıflıktanmı kaynaklanıyor yoksa kamburluk falanmı var bilmiyorum.3 haftadır hergün evde mekik-şınav çalışıyorum.banada yardım ederseniz sevinirim.yazın havuza gitmeye falan utanıyorum artık
     Dik duramiyorum.Yardim edin.

Aynen benim bel de boyle.

Korse al. Bir arkadaşım da dik duramıyordu sürekli uyarıyorduk ama bir süre sonra unutuyordu. Sonra bigün okula bir geldi sanki boyu uzamış bi değişik duruyor. Meğersem korse almış dik duruş korsesi. Alın bundan işe yarıyor cidden

http://www.medikalzayiflama.com/dik-durus-korsesi-

Hocam pahali degil mi?
    Giyince belli olur mu en onemlisi ise yarar mi?

Pahalı değil. Bu senin sağlığın için önemli bi durum en başta. Ayrıca kambur insanlar kendine güvensiz, afedersin ama ezik bi görüntü sergiliyolar. Dedim ya arkadaşımda işe yaradı resmen boyu daha uzun gözüküyodu. Ayrıca kıyafetlerinden belli olmuyo çünkü o kadar kalın bişey değil. Zaten bi süre sonra vücudun alışır ve giyme gereği duymazsın.

• bende de öyle bi sorun vardı. 4 aydır yüzmeye gidiyorum, düzeldi gibi biraz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benimde belim böyle .zayıflıktanmı kaynaklanıyor yoksa kamburluk falanmı var bilmiyorum.3 haftadır hergün evde mekik-şınav çalışıyorum.banada yardım ederseniz sevinirim.yazın havuza gitmeye falan utanıyorum artık

Korse al. Bir arkadaşım da dik duramıyordu sürekli uyarıyorduk ama bir süre sonra unutuyordu. Sonra bigün okula bir geldi sanki boyu uzamış bi değişik duruyor. Meğersem korse almış dik duruş korsesi. Alın bundan işe yarıyor cidden

http://www.medikalzayiflama.com/dik-durus-korsesi-

Hocam pahali degil mi?
    Giyince belli olur mu en onemlisi ise yarar mi?

Pahalı değil. Bu senin sağlığın için önemli bi durum en başta. Ayrıca kambur insanlar kendine güvensiz, afedersin ama ezik bi görüntü sergiliyolar. Dedim ya arkadaşımda işe yaradı resmen boyu daha uzun gözüküyodu. Ayrıca kıyafetlerinden belli olmuyo çünkü o kadar kalın bişey değil. Zaten bi süre sonra vücudun alışır ve giyme gereği duymazsın.

Alicam o zaman hocam.Ama bi sorun var.Simdi ben cok zayifim?Ya bol gelirse??

Ve daha guvenilir bi site var mi?

• quote:

İstersen bi medikalcilere git en başta hatta eczanelerde bile olabilir ordan bak bi ama bu korse tek başına işe yaramaz. Kamburluk için sırt kaslarını güçlendirmen lazımmış araştırdım biraz ve bazı çalışmalar yapman lazım. Bunları evde düzenli olarak yaparsan bu sorunun ortadan kalkabilir.

Hareketler şu şekilde
    floor cobra,http://www.youtube.com/watch?v=lODeZLnxZgQ

bent over raıse,http://www.youtube.com/watch?v=ttvfGg9d76c

• quote:

quote:

İstersen bi medikalcilere git en başta hatta eczanelerde bile olabilir ordan bak bi ama bu korse tek başına işe yaramaz. Kamburluk için sırt kaslarını güçlendirmen lazımmış araştırdım biraz ve bazı çalışmalar yapman lazım. Bunları evde düzenli olarak yaparsan bu sorunun ortadan kalkabilir.

Hareketler şu şekilde

İlgin icin sagol hocam.Bu bilgileri derleyip haftaya kadar bi program hazirlayayim.

• quote:

quote:

quote:

Hareketler şu şekilde

İlgin icin sagol hocam.Bu bilgileri derleyip haftaya kadar bi program hazirlayayim.

Rica ederim arkadaşım

• Barfiks çek, yüz, sırt kaslarını geliştir diyecektim de o kiloyla barfiks de çekemezsin.

Kamburlugu salla acilen kilo almanın yollarını ara senin en az 70-75 olman lazım. Omuzlar, bel, gögüsler toparladıkca vücudun da az toparlar, kalan kamburlugu da ters mekik, sırt, yüzme hareketleriyle atarsın üzerinden
  • Zayıf olduğun içinde o şekilde gözküyo olabilirisn çünkü eskiden bende öyleydim.
  • quote:

16 Yasindayim boyum 1.81 ve kilom 48.

Kambur gibiyim.Annem/ablam hep dik dur diye uyarir.Gecen arkadaslarim da dedi.Psikolojim gitti resmen.

Dik duramiyorum daha dogrusu nasil durucagini bilmiyorum.Dik pozisyonunu aliyorum ve unutuyorum eskisi gibi kambur yuruyorum.Ne yapabilirim?

kardeşim 16 yaşındasın bir sporla uraşmanı öneririm. hem kilo alırsın hem fizik kondisyon açısından yaşamın için iyi olur. annene babana bu konuda baskıda yapmalısın.(maddiyat el verdiğince tabii)

• Bodye başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemre96

Bodye başla

16yasimda vucudumu bozmak istemiyorum.Kasamam hic ne yicem diye.

• quote:

quote:

Bodye başla

Zaten kemiksin kardes vucut normal mi ki bozasin ayni boydayiz ben 76 kgyim dalga geciyorlar az kilo al diyorlar sen ciddi ciddi 40 kgyim diyorsun yasaman bile mucize

• Aynı sorun bendede var. Bilgisayar'da otururken sorun yok koltuğa oturuyorum yaslanıyorum. Dışarda yürürken oluyor genellikle hafif kambur duruyorum ortaya hayattan bıkmış-salaş bir görüntü çıkıyor dik yürümeye çalışıyorum 2 dk. sonra unutuyorum.
  • Genelde zayıflıktan oluyor. Bende zayıfım oradan biliyorum. Ama spor yaptıktan sonra düzeliyor. Ben body'e başlamadan önce herkes dik dur derdi, daha sonra düzeldi. Body'den sonra çok saldım kendimi tekrar bir kaç defa duydum aynı lafları. Bir kaç aydır vücut çalışıyorum, kilo da aldım biraz. Duruşum da düzeldi yine.

Bu arada body'den sonra tekrar duruşumun bozulmasının sebebi, hem otururken dikkat etmemem duruşuma hem de kilo vermem. Kilo çok önemli anlayacağın.
  • Spor yapma imkanin nasil yok kendini kandiriyorsun o kiloyla zaten dik durman zor biraz kaldir kendinide spor salonuna yazil diyetisyene git ebebeyinlerin cok ilgisiz kanimca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim spor salonuna yazılmanı öneririm :) Koşu bantını kullanmanı öneririm cunku bir iki gün acemilik cekersın sonra faydasını görürsün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saman Kafa

quote:

quote:

Bodye başla

Zaten kemiksin kardes vucut normal mi ki bozasin ayni boydayiz ben 76 kgyim dalga geciyorlar az kilo al diyorlar sen ciddi ciddi 40 kgyim diyorsun yasaman bile mucize

aynen.Senin yaşaman bile mucize.Bende 50 kg 180 boyundaydım bodyden önce şimdi 184 boy 58 kg.Devamda deiyorum.

• quote:

quote:

14-15 yaşlarından beri kambur duruyorum yaş 20 yi geçti benim bel de aynı seninki gibi boyun da sürekli öne düşüyor ben de. Bugün doktora gittim film çektirtti filmde kemiğin halini görseniz hepinizin o aynada gördüğü kamburluktan daha feciydi bildiğiniz ''S'' şeklini almıştı. Kemiğin düzleşmesi için bi ameliyat söz konusu olabilirmiş bunu diyen ortopedi uzmanıydı. Çarşamba günü direk o kemikle ilgilenen bi doktora gidicem ona sevk etti, ameliyatsız bi çözümü var mı çok mu geç kaldım mı onu öğrenicem. Teksas yaşın kaç bilmiyorum ama sen de bu durumu düzeltmeye bak derim. aynı şekilde kambur duran tüm arkadaşlar için söylüyorum kamburluk diyip geçmeyin olay cidden boktan yerlere gidebiliyor. İnşallah ameliyatlık bi durum da söz konusu olmaz benim için.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.