Şimdi Ara

Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
19
Favori
20.398
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam arkadaslar bu gerçek 4K. Ekran kalitesi harika görünüyor. Kanal seçerken çok seri. Ilk izlenimim harika! Birazdan PS4 ve Switch ile test edecegim
    Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Word kart yokki
    ..

• quote:

Orijinalden alıntı: keremimo

Tamam arkadaslar bu gerçek 4K. Ekran kalitesi harika görünüyor. Kanal seçerken çok seri. Ilk izlenimim harika! Birazdan PS4 ve Switch ile test edecegim
    Gerçekten güzel görünüyor hocam detaylı incelemenizi bekliyoruz

• Input lag konusuna geleyim hemen hazir switch ile denerken, arkadaslar televizyonda input lag düsürecek bir "Oyun Modu" mevcut degil. Bu 2020 bir televizyonda beni üzdü ama salon televizyonu oldugu için zaten çok gerekli degildi. Input lag konusunda hassasiyetim var, o konuda tüplü ekranlari hala tek geçerim

Hassasiyetimi ne kadar tetikledi derseniz, bununla rekabetçi oyunlar oynanmaz ondan emin oldum.

Super Mario Maker 2 görüntüsü:
    Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650

Görüntü kalitesine cidden tav oldum, tam film izlemelik TV! Su an fiyat performans diye bagiriyor arkadaslar 5000 liralik Sony Bravia kalitesi beklemezseniz her türlü memnun kalirsiniz.

• Daha önce one x konsolum için axen marka 4k tv aldım, konsolu bağladığımda tv nin 4k 30fps bile desteklemediğini sadece 1080p de kullanılabilir olduğu bilgisi vardı.. Güya 4k ama panel rezalet yani. Şimdi tekrar niyetlendim ama kesin aynı şeyi yaşarım.. 4k da 50hz veriyor diyen varsa alırım hemen

• 150 tl world puanı nasıl alacağız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaerdurmus

Daha önce one x konsolum için axen marka 4k tv aldım, konsolu bağladığımda tv nin 4k 30fps bile desteklemediğini sadece 1080p de kullanılabilir olduğu bilgisi vardı.. Güya 4k ama panel rezalet yani. Şimdi tekrar niyetlendim ama kesin aynı şeyi yaşarım.. 4k da 50hz veriyor diyen varsa alırım hemen
    Hocam 4K bi cihazim olsa hemen test etmek isterdim ben de merak ediyorum. TRT 4K'yi gerçek 4K ile gösteriyor bir oradan dogrulayabildim. 4K 60hz destekleyebilmesi için HDMI 2.0a standardina sahip olmasi gerekir ona sahip olsaydi yedi sülaleleri duyardi eminim

Belki de sahiptir ama deneyemiyorum iste.

Dipnot: Ben de bir ara ucuz diye Axen almistim. Hayatimda görügüm en berbat görüntü kalitesine sahipti. Paneli Çin hurdaliklarindan toplanmis gibiydi. Iade hakkimi kullanarak aynen geri gönderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremimo -- 13 Nisan 2020; 19:58:0 >

• Mi Box 4K ile güzel bir ikili olurlar gibi duruyor. Fiyat da çok güzel, World olsaydı ayrı bir güzel olurdu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremimo

Hocam 4K bi cihazim olsa hemen test etmek isterdim ben de merak ediyorum. TRT 4K'yi gerçek 4K ile gösteriyor bir oradan dogrulayabildim. 4K 60hz destekleyebilmesi için HDMI 2.0a standardina sahip olmasi gerekir ona sahip olsaydi yedi sülaleleri duyardi eminim

Belki de sahiptir ama deneyemiyorum iste.

Dipnot: Ben de bir ara ucuz diye Axen almistim. Hayatimda görügüm en berbat görüntü kalitesine sahipti. Paneli Çin hurdaliklarindan toplanmis gibiydi. Iade hakkimi kullanarak aynen geri gönderdim.

Alıntıları Göster
    Hocam servia kurulumda ücret aldı mı bide trident servisi mi geldi kuruluma

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Cahilliğime verim,üründe mi box ın yaptığı youtube,netflix vs özellikleri var heralde. Extradan mi box almanın bir faydası oluyor mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Ürün akılsız hocam. Netflix filan olmaz, mi box filan almanız gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: optikzom

Hocam servia kurulumda ücret aldı mı bide trident servisi mi geldi kuruluma

Alıntıları Göster
    Hocam kurulum için hiçbir ücret almadilar. Garantinin baslamasi için gelen yetkili garanti belgesine imza attirdi ve bir kopyasini bana verdi. Yukarda bir arkadasa sorun olmayacagini soylemisler ama bu bilgi yanlis garanti servis kurarsa geçerli sadece belge imzaliyorsunuz.

• keremimo kullanıcısına yanıt
    Servis için nereyi aradınız ? Bu tarz markalarda servis önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun hocam iyiki almışız o zaman. Hangi ildesin ona göre servisle konuşuruz ücret isterlerse

dijitsu yazmasa iyiymiş bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOĞA_AŞKI -- 13 Nisan 2020; 20:52:10 >
  • keremimo kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz. Panel ince mi ses sistemi nasıl ışık kaçağı var mı siyahlar nasıl en önemlisi

• Bendeki Media playerı 4k 30hz gösteriyor. Bu tvde 30hz bu fiyata 60hz tv vereceklerini sanmıyorum. Kayınçoda axen var ona göre digitsu un görüntüsü daha güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 13 Nisan 2020; 20:58:56 >
  • Dayanamadım 1 adet de ben aldım. Bakalım nasıl bir şey gelecek :)
  • Bende 1 adet aldım bakalım nasıl çıkacak. Hayılısı olsun :)
    Servisi aramayıp kendimiz kursak garantiden düşüyor mu sımdı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Servis için nereyi aradınız ? Bu tarz markalarda servis önemli.
    Bu konuda yazilan 0850li noyu aradim hocam Trident oldugunu soyledi arkadas.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist19

Merhaba Hocam biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz. Panel ince mi ses sistemi nasıl ışık kaçağı var mı siyahlar nasıl en önemlisi
    Hocam panelden bir samsung veya sony zerafeti beklememekle beraber ince sayilir. Sesi tok ve gür geliyor patlama yapmadi ama daha detayli test etmem lazim. Su an isik kaçagi var mi pek anlayamadim onu nasil test edecegimi soylerseniz test edebilirim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.