Şimdi Ara

Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
19
Favori
20.391
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

World puanı nasıl yapıyoruz?
    world mobilde kampanyası var katılım gerekmiyor galiba direk ilgili sitelerden alınca oluyor bana 150tl ayrıca play 150 üzeri 10 tl olmak üzere 160 tl puan verdi.
  • AlmostFly kullanıcısına yanıt
    geçiyor denendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

play world varsa +150ye10 da oradan gelir. Parçalı ödemede de taksit var mı kalanını parafla yapsak eticaret kampanyasına sayar
    saydı 20 tl verdi 1 adet te ispark hediye etti.
  • Dün geceden beri alıp almamak arasında gidip geliyorum.
  • Word kart için kampanya var 1500tl üzerine 150 word puan veriyor

• Arkadaslar benim televizyonum geldi ama bu iste bir dalavere seziyorum!

Kutunun köpük ambalajini henüz açmadim servise ulasmaya çalisiyorum kurdurmak için. Kutunun uzerinde su etiket ÇOK dikkatimi çekti buyrun bakin:

Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650

Açmadan emin olamadigim için oylece duruyor ama bu uzerinde yazan panel çozunurlugu 1366x768 yani HD Ready yaziyor, bu ibareler arasinda 4K veya ULTRA HD ibaresine rastlamadim.

4K'yi 1366x768'e downscale yaparak 4K destekliyorsa bu ürün ÇÖPTÜR.

• keremimo kullanıcısına yanıt
    Benzer bir ürününde daha böyle bir şey olmuştu, musteri temsilcisi aranmis ve kutu basımı oyle ozellik olarak oyle olmadigi farkli hir kutu kullanildigi belirtilmisti. servis muhtemelen teyit eder, bir sorun olmaz

• Ön tarafta 4K Ultra HD yaziyor ama altinda panel cozunurlugu yine 1366x768 yaziyor tuzak gibi geliyor bana hep boyle isler beni mi bulur ya sabir...

• quote:

Orijinalden alıntı: keremimo

Ön tarafta 4K Ultra HD yaziyor ama altinda panel cozunurlugu yine 1366x768 yaziyor tuzak gibi geliyor bana hep boyle isler beni mi bulur ya sabir...
    kalite, orjinallik akıyor akıyor

şaka yana hangi ildesiniz hocam kurulum için ücret istediler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Bu arada kurulum için aradım yetkili servisi, kendiniz kurabilirsiniz sıkıntı değil dediler.
    Hocam telefonlari varsa paylasabilir misiniz teyit almadan kutuyu açmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

kalite, orjinallik akıyor akıyor

şaka yana hangi ildesiniz hocam kurulum için ücret istediler mi

Alıntıları Göster
    Daha kutusunu balonlu köpükten bile çikarmadim, öylece duruyor servisten kendim kurabilecegim onayini alana dek.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremimo

Ön tarafta 4K Ultra HD yaziyor ama altinda panel cozunurlugu yine 1366x768 yaziyor tuzak gibi geliyor bana hep boyle isler beni mi bulur ya sabir...
    Hocam kurulumu yaptıktan sonra ayrıntılı olarak bilgilendirirseniz çok iyi olur ben dahil alan bir kaç kişinin içi rahat etmiş olur en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: optikzom

Hocam kurulumu yaptıktan sonra ayrıntılı olarak bilgilendirirseniz çok iyi olur ben dahil alan bir kaç kişinin içi rahat etmiş olur en azından

Alıntıları Göster
    Hocam en büyük korkum panelin 4K olmayip yazilimsal bir dalavere ile 1366x768 cozunurlukte 4K görüntü göstermesi. Umarim böyle bir rezalet yapmamislardir gerçekten ugrasmaya vaktim yok.

• keremimo kullanıcısına yanıt
    Cihaz hakkında bilgi almak için Dijitsu'yu aradım ulaşamadım. Sonrasında Trident Teknik Servis'in ilgilendiği bilgisini aldım onları aradım. İnternettekinden farklı bir şey bilmediklerini söylediler (Baya teknik bir birim...)

İşinize yarar belki telefon numarası 0 850 460 06 66

Kurulumdan sonraki dönüşünüzü dört gözle bekliyoruz hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sıkörtıl

Cihaz hakkında bilgi almak için Dijitsu'yu aradım ulaşamadım. Sonrasında Trident Teknik Servis'in ilgilendiği bilgisini aldım onları aradım. İnternettekinden farklı bir şey bilmediklerini söylediler (Baya teknik bir birim...)

İşinize yarar belki telefon numarası 0 850 460 06 66

Kurulumdan sonraki dönüşünüzü dört gözle bekliyoruz hocam.
    Söylediginiz numarayi aradim semtime hizmet eden servisin telefonunu verdiler orayi aradim isim soyisim adres aldilar siraya gore geleceklermis beklemedeyim. Numara için tekrar sagolun :)

• Simdi mesaj atti servis elemani yetistirebilirse 2 saate gelecekmis. Beklemedeyim.

• Bende 55inç olanı var ps4 görüntüsü böyle 8ms olmasına rağmen hareketli sahnelerde sırıtmıyor.
    Dijitsu 127 ekran 4k 1799 -150tl word 1650

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 13 Nisan 2020; 18:21:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AC@DC

Bende 55inç olanı var ps4 görüntüsü böyle 8ms olmasına rağmen hareketli sahnelerde sırıtmıyor.
    Hocam PS4 pro mu? 4K kalitesinde gösteriyor mu yoksa kalite yavan mi?

• Pro değil Media playerı bağlı hdmidan 4k gösteriyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.