Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9715. sayfa)

9 Kayıtlı Üye ve 30 Misafir (3 Mobil) - 36 Masaüstü3 Mobil
5 sn
350.020
Cevap
2.722
Favori
21.349.706
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
571 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97139714971597169717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alıp envantere atsam mı diye düşünüyorum bethesda oyunu fiyat her türlü 190tl olur ama kararsız kaldım :/
  • Prey,60 dolarlık oyun şuan bizde 89 tl.Ulan aral el atmadığın ücralar ne güzel oluyor.Dünyada en çok batmasını istediğim şirketlerin en tepesindesin Aral Game.
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

quote:

Orijinalden alıntı: Straight Edge

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

prey in fiyatı yükselmeden alın 89 tl

Pre-order'dan uzak durmak gerek aslında bir de Bethesda olunca optizasyon sıkıntısı olabilir. ( açıklama yapmışlardı gerçi olmayacak diye )

Millet ilk önce incelemelere, performansa baktığı için pre-order'dan uzak duruyor fakat ülkemizde anca fiyat hatası vs. yüzünden pre-order olarak almak veya hiç almamak arasında kalıyoruz.

Geliştirici: Arkane Studios

Dishonored 2'deki motor galiba çok fark yok. Çoğu kişi Dishonored'ın grafiğini falan beğenmemişti bu da özürlü bir oyun olur herhalde.

Geliştirici Arkane Studios olabilir yayımcı Bethesda sonuçta çıkışında çok büyük performans sorunu yaşayan Dishonored 2'nin de geliştiricisi Arkane Studios yayımcısı Bethasda'ydı.

Bethesda zaten Fallout 4, Dishonored derken onun da ismi karıştı performans sorunları arasına.

Dağıtım Bethesda'nın, Bethesda oyunu değil.

Fallout 4 Geliştirici Bethesda Game Studios
    Prey Geliştirici Arkane Studios

Her iki oyunun Dağıtımı Bethesda Softworks

• Haber için teşekkürler . Alınır ve fiyatı artabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 25 Ocak 2017; 21:32:10 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

prey in fiyatı yükselmeden alın 89 tl

Pre-order'dan uzak durmak gerek aslında bir de Bethesda olunca optizasyon sıkıntısı olabilir. ( açıklama yapmışlardı gerçi olmayacak diye )

Millet ilk önce incelemelere, performansa baktığı için pre-order'dan uzak duruyor fakat ülkemizde anca fiyat hatası vs. yüzünden pre-order olarak almak veya hiç almamak arasında kalıyoruz.

Geliştirici: Arkane Studios

Dishonored 2'deki motor galiba çok fark yok. Çoğu kişi Dishonored'ın grafiğini falan beğenmemişti bu da özürlü bir oyun olur herhalde.

Geliştirici Arkane Studios olabilir yayımcı Bethesda sonuçta çıkışında çok büyük performans sorunu yaşayan Dishonored 2'nin de geliştiricisi Arkane Studios yayımcısı Bethasda'ydı.

Bethesda zaten Fallout 4, Dishonored derken onun da ismi karıştı performans sorunları arasına.

Dağıtım Bethesda'nın, Bethesda oyunu değil.

Fallout 4 Geliştirici Bethesda Game Studios
    Prey Geliştirici Arkane Studios

Her iki oyunun Dağıtımı Bethesda Softworks

Dishonored 2'yi de Arkane yaptı dedim okumadınız sanırım o oyunda da çok problem vardı.

• Önsipariş oyunlarda geri iade olayı nasıl oluyodu acaba, Prey'i alıp inventory'e atsam çıktıktan sonra 14 günüm mü oluyo geri iade için?

EDİT: kendim cevap vereyim

Ön Sipariş Edilmiş Ürünlerde İade

Steam üzerinden bir ürünü ön sipariş ettiğinizde (ve bu ürün için gerekli ödemeyi yaptığınızda), ürünün satışa çıkış tarihine kadar istediğiniz zaman iade talebinde bulunabilirsiniz. Standart 14 gün/2 saat kuralı, oyunun çıkış tarihinden itibaren yine geçerli olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 25 Ocak 2017; 21:46:56 >
  • Arkane rüştünü ispat etmiş bir firma, oyunun kötü olacağını sanmıyorum ama 15-20 saatte altından girip üstünden çıkacağım oyuna 90 lira veremiyorum . Konsolda olsa kutulu alır oynar satarsın en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 25 Ocak 2017; 22:01:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boye585858

Magicka 2 indirime girmiş arkadaşlar önerir misiniz?

Heveslik bir oyun olduğunu düşünüyorum.Oynarken zevk aldım ama 2 gün sonra sıkıldım
  • Prey an itibariyle 219 TL 1 tane almıştım, bakiyede para vardı, şu an stok yapmadığım için kafamı taşlara vuruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 25 Ocak 2017; 23:7:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Prey an itibariyle 219 TL

Psikopat rezil Aral. Anında yaptı pisliğini, ahlaksızlığını. Reziller..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 25 Ocak 2017; 23:4:59 >
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    Son anda almaktan vazgeçtim hay kafama
  • Basteryus kullanıcısına yanıt
    Alsam mi almasam mi diye dusunurken firladi fiyat iyi mi :@ Demek ki 60 dolarlik oyun 90 lira olabiliyormus, dusun artik pesimizden yeter :@

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda paylaştıgım görsel acı bir hatıra oldu neyse ki 89 dan aldım . Aral müdahaleyi çaktırmıştır ya da fiyat hatasıydı en baştan veri yanlış girildi

Edit : Bu tip 60 euro düzeyinde fiyatlandıran oyunlar 89 tl den çıktıysa steam.db den kontrol edin çin ve rusya ile beraber alt grupta isek ve istediğiniz, beklediğiniz bir oyunsa 1 dk bile kaybetmeden alın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 25 Ocak 2017; 23:27:3 >
  • Seni sevsinler Aral belasi

89tlden oyun ciktigi anda alin arkadaslar,acimayin bundan sonra
  • 89 TL ucuz gelmiyorken insan almakta şüpheleniyor. Alınmayınca da malum mihrakların müdahalesi ile 180 TL'nin üstü fiyatlara uçuyor.

En iyisi, uzun süredir beklenen ve çok istenen bir oyunsa al gitsin.

Bu son Prey oyununu öyle dört gözle beklemiyordum; ama almayı çok isteyenler için çok yazık olmuş.
  • müdahale hızlı gelmiş
  • kartta para yok diye çıkıp para yatırmaya gittim geldiğimde fiyat 220 lira olmuş...
  • 89 Tl'ken gördüm. Ön sipariş versem mi karar veremedim. Emin olamıyorsun ki oyun güzel olacak mı? Sorunlu mu çıkacak? Bunları düşünürken saolsun Aral işin içine etti. Yok niye düşünüyorum ki? Al gitsin. Bundan sonra 89 Tl'yi görünce direk alacağım. Şerefsizler yüzünden sonra hiç alamıyorsun!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir yanlışı düzeltiyim aral müdahalesi falan olmadı fiyatın yüksek olması evet aral yüzünden ama ilk başta steam in hatasıydı bu fiyattan çıkarmak kendi hatalarını düzelttiler çünkü steam.db e bakarsanız bütün ülkelerin fiyatı arttı
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Yurtdışına çıkma gibi bir durumum var da orada steam hesabını kullanamazsın falan dediler. Doğru mu bu? Hesabıma az buz bir yatırım yapmadım ve oraya gitme durumumda aldığım oyunları oynayacak mıyım? Ya da bir yolu varsa ne yapmam gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 97139714971597169717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.